Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dla kogo i po co forum na portalu Bielsko-Biała ...

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 11 cze 2011, 10:53

Mam takie pytanie do użytkowników tego forum ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiam się dla kogo i i po co ktoś kiedyś założył to forum? Czy jest ono przeznaczone dla MIESZKAŃCÓW Bielska-Białej i okolic tego pięknego miasta i powinno się na nim poruszać sprawy LOKALNE?
Czy jest to może forum dla przypadkowych ludzi którzy wrzucają tutaj swoje pytania i inne bzdety niezwiązane z BB?
Kto i po co dał możliwość usuwania wpisów innych użytkowników? Co tutaj się dzieje?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez GrzegorzD » sobota, 11 cze 2011, 11:11

Mam propozycję.... 7 dniowy ban za poruszanie polityki innej niz lokalna?

Kto za?

za smoleńsk niech bedzie 14 dni
Ostatnio edytowano sobota, 11 cze 2011, 11:11 przez GrzegorzD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Santos » sobota, 11 cze 2011, 14:53

Za mówienie prawdy o mirusiu ban np.1 miesiąc.
Jestem za aby forum dotyczyło miasta naszego i okolic a nie np.wekowania czy wylęgarni piskląt w USA.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez staszeks » sobota, 11 cze 2011, 14:59

Santos napisał(a):Za mówienie prawdy o mirusiu ban np.1 miesiąc.
Jestem za aby forum dotyczyło miasta naszego i okolic a nie np.wekowania czy wylęgarni piskląt w USA.

A ja jestem za pozostawieniem jak jest.
Jak się nie podoba to do wioski z której pochodziło takich dwóch.
(tych od księżyca-czy ktoś pamięta jej nazwę?)

P.S. Komu się nie podoba niech założy sobie prywatne forum dotyczace jego prywatnej kuchni i drugie dotyczące sypialni.
(w jednym forum to byłoby za dużo)
Ostatnio edytowano sobota, 11 cze 2011, 15:13 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez zbożowy » niedziela, 12 cze 2011, 21:52

staszeks napisał(a):Jak się nie podoba to do wioski z której pochodziło takich dwóch.
tych od księżyca-czy ktoś pamięta jej nazwę?

Zapiecek.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 13 cze 2011, 02:30

Burdel polityczny ma swój osobny dział, kto nie chce niech nie zaglada.
Nazwa "Forum portalu Bielsko.Biala.pl" nie sugeruje, ze uzytkownikami maja byc tylko mieszkajacy w B-B. Jesli moze udzielać sie tu jakiś hanys trąbacy o jakiś imprezach na śląsku (teraz jakos go juz nie widac), to nie ma chyba powodu, by sie odzywal Bielszczanin z USA, Kanady, czy innej Irlandii.
Nie moge zrozumiec, dlaczego w niepolitycznym wątku o bbq i przepisach pojawiają się przytyki personalne.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez darqi » poniedziałek, 13 cze 2011, 05:53

A ja się wylogowuje definitywnie z tego "forum" - i tak długo wytrzymałem w porównaniu do innych najstarszych użytkowników :/
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 13 cze 2011, 12:28

GrzegorzD napisał(a):Mam propozycję.... 7 dniowy ban za poruszanie polityki innej niz lokalna?

Kto za?

za smoleńsk niech bedzie 14 dni

a jak ktoś napisze o smoleńsku raz jeszcze to tydzień bana dla Miro :D :D
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 cze 2011, 13:47

Alinoe napisał(a):a jak ktoś napisze o smoleńsku raz jeszcze to tydzień bana dla Miro :D :D

Ale się kurcze uwzięliście na tego biednego chłopaka :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 13 cze 2011, 14:39

Pan Kazimierz napisał(a):
Alinoe napisał(a):a jak ktoś napisze o smoleńsku raz jeszcze to tydzień bana dla Miro :D :D

Ale się kurcze uwzięliście na tego biednego chłopaka :)

Ale się Pan Kazio dowciapny zrobił, podgryza na 5 wątkach jednocześnie!
A kubełków kto będzie pilnował żeby niewychowani i bezczelni nie dowozili śmieciurów? Sio od klawiatury i do okna :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 cze 2011, 14:46 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 cze 2011, 15:02

ZIZ napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
Alinoe napisał(a):a jak ktoś napisze o smoleńsku raz jeszcze to tydzień bana dla Miro :D :D

Ale się kurcze uwzięliście na tego biednego chłopaka :)

Ale się Pan Kazio dowciapny zrobił, podgryza na 5 wątkach jednocześnie!
A kubełków kto będzie pilnował żeby niewychowani i bezczelni nie dowozili śmieciurów? Sio od klawiatury i do okna :D

Poczytaj trochę o ironii a potem rozbij beton który zniewala twój mózg aby zmienić otaczający Cię świat :) Nie każdy lubi żyć w syfie i brudzie.
Pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 13 cze 2011, 15:05

Pan Kazimierz napisał(a):
ZIZ napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Ale się kurcze uwzięliście na tego biednego chłopaka :)

Ale się Pan Kazio dowciapny zrobił, podgryza na 5 wątkach jednocześnie!
A kubełków kto będzie pilnował żeby niewychowani i bezczelni nie dowozili śmieciurów? Sio od klawiatury i do okna :D

Poczytaj trochę o ironii a potem rozbij beton który zniewala twój mózg aby zmienić otaczający Cię świat :) Nie każdy lubi żyć w syfie i brudzie.
Pozdrawiam

Uchwalono ustawę śmieciową, podatek powszechny, wejdzie od nowego roku.Wszyscy zapłacą i oj jak będzie czyściutko. Ostatnia okazja, żeby coś podrzucić Panu Kazimierzowi; na priw podam adres kubła, śpieszmy się bo tylko do końca roku jest z tego oszczędność :P
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 cze 2011, 15:09 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 13 cze 2011, 15:16

darqi napisał(a):A ja się wylogowuje definitywnie z tego "forum" - i tak długo wytrzymałem w porównaniu do innych najstarszych użytkowników :/

Też rozważam taką opcję - zostanie jeden emigrant i będzie miał fajne prywatne forum - a jak ktoś napisze co o nim myśli to dostanie bana z rana i po sprawie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 13 cze 2011, 15:38

Pan Kazimierz napisał(a):
darqi napisał(a):A ja się wylogowuje definitywnie z tego "forum" - i tak długo wytrzymałem w porównaniu do innych najstarszych użytkowników :/

Też rozważam taką opcję - zostanie jeden emigrant i będzie miał fajne prywatne forum - a jak ktoś napisze co o nim myśli to dostanie bana z rana i po sprawie.

To fatalny pomysł, wręcz beznadziejny. Ale jeżeli Pan Kazimierz opuszcza czasem świat wirtualny to jeszcze raz zapraszam, np. w sprawie wysypywanego na Szybowcowej popiołu, na dyżur Rady Osiedla PS.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Santos » wtorek, 14 cze 2011, 07:24

A kto jest King beet?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron