Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego zniknął Twój post?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez GP » wtorek, 21 lut 2012, 21:38

Witam :)
W tym wątku będzie można znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego taki, czy inny post został usunięty. Informacje te mogą pojawiać się z opóźnieniem, jednak będę się starał opisywać sytuację jak najszybciej w miarę moich możliwości czasowych.

W niektórych przypadkach informację o przyczynie usunięcia wpisu otrzyma sam zainteresowany, drogą mailową, bez pozostawiania informacji na forum.

Jednocześnie informuję, iż spraw oczywistych (spam, reklamy) opisywać tutaj nie będę.

Pozdrawiam.
Moje zdjęcia Bielska oraz fotografia dla firm (i nie tylko).
GP
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 22 lut 2012, 10:30

No to zaczynamy ;)

Wątek "Wykonam remonty, malowanie, tapetowanie...." - usunięte wpisy użytkowników kristoff oraz franklyn, na podstawie punktu 5.1 regulaminu (czyli wypowiedzi niezwiązane z ogłoszeniem).
GP
użytkownik

Postprzez GP » wtorek, 28 lut 2012, 14:48

Dzisiaj został usunięty wątek Forumowiczki mini84, w myśl punktu 8 regulaminu forum.
Usunięty został również wpis "novva", ponieważ był totalnie nie na temat dyskusji. Niestety ze względów technicznych nie miałem możliwości przeniesienia wpisu do docelowego wąku/działu (i chętnie bym to uczynił, gdybym mógł).

Pozdrawiam.
GP
użytkownik

Postprzez GP » środa, 29 lut 2012, 15:34

Usunięto post Użytkownika bonzaj, ponieważ był sprzeczny z punktem 8 regulaminu forum.
GP
użytkownik

Postprzez GP » sobota, 3 mar 2012, 13:15

Dzisiaj usunąłem post Forumowiczki Moniaa25, ze względu na punkt 5 regulaminu (1 post, dzisiejsza rejestracja).

Dodatkowo poświęciłem ponad 4 godziny tak pięknego dnia na przejrzenie całego wątku dotyczącego wyboru szkoły nauki jazdy. Bez wdawania się w szczegóły, usunięte zostały wpisy niezgodne z regulaminem, czyli łamiące regulamin w punktach: 5, 7f oraz 8. Dodatkowo usunięte zostały dyskusje nie na temat, wypełnione kłótnią (zgodnie z punktem 2 regulaminu).

Pozdrawiam.
GP
użytkownik

Postprzez GP » niedziela, 4 mar 2012, 19:52

I znowu Moniaa25 została wycięta, z tego samego powodu, co powyżej...
GP
użytkownik

Postprzez AgaM » niedziela, 4 mar 2012, 21:26

To może warto powycinac również parę postów niejakiej php_symfony2 - większość to zwykły spam...
Ostatnio edytowano niedziela, 4 mar 2012, 21:42 przez AgaM, łącznie edytowano 1 raz
AgaM
nowicjusz

Na forum od: 15 sty 2012, 21:59

Postprzez GP » niedziela, 4 mar 2012, 21:42

AgaM napisał(a):To może warto powycinac również parę postów niejakiego php_symfony2 - większość to zwykły spam...

Chętnie bym to uczynił, wiem jak to wygląda, jednak nie mam formalnej podstawy do skasowania tych postów :/
GP
użytkownik

Postprzez zuo » niedziela, 4 mar 2012, 21:56

GP napisał(a):
AgaM napisał(a):To może warto powycinac również parę postów niejakiego php_symfony2 - większość to zwykły spam...

Chętnie bym to uczynił, wiem jak to wygląda, jednak nie mam formalnej podstawy do skasowania tych postów :/

Nick jest reklamą pewnego frameworka :PP
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 5 mar 2012, 14:13

Wysłałem E-mail przez portal do @Pana Kazimierza. Nie dotarł. Był dosyć długi, opisywałem pewne kwestie szczegółowo. Treści nie zapisałem na kompie, wasz system nie ma opcji wyślij i zapisz. I co dalej z tym fantem? :( :( :(

Tydzień temu napisałem do innego użytkownika w sprawie jego ogłoszenia, byliśmy prawie dogadani co do transakcji, teraz jest echo. Czy to też nie doszło? :mad: :mad: :mad:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 mar 2012, 14:18 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32

Postprzez GP » poniedziałek, 5 mar 2012, 19:03

ZIZ, wszelkie reklamacje i interwencje techniczne (związane z niedziałaniem jakichś elementów forum i portalu) należy kierować pod adres info@bielsko.biala.pl
Ja nie mam nic wspólnego z technicznym funkcjonowaniem forum :(
GP
użytkownik

Postprzez GP » czwartek, 8 mar 2012, 21:44

Usunięty został wpis Forumowicza "niebieskiszerszeń", łamiący m.in. punkt 5 regulaminu.
GP
użytkownik

Postprzez GP » poniedziałek, 12 mar 2012, 18:58

Dzisiaj zniknął wpis Forumowiczki nola, który był niezgodny z punktem 8 regulaminu.
Dodatkowo cały wątek o fryzjerach i kosmetyczkach został "przesiany" pod kątem regulaminu :)
GP
użytkownik

Postprzez GP » wtorek, 27 mar 2012, 16:58

Ponownie został usunięty post Forumowiczki nola, z tego samego powodu, co wcześniej...
Dodatkowo, usunięty został post Eta3, również ze względu na naruszenie punktu 8 regulaminu forum.
GP
użytkownik

Postprzez GP » czwartek, 29 mar 2012, 10:53

Dzisiaj sprzątnąłem wpisy Proshock oraz karelo, łamiące punkty 5 oraz 7f regulaminu.
GP
użytkownik

Następna strona

Powrót do Portal