Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego zniknął Twój post?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez csr » poniedziałek, 15 lut 2016, 15:19

Yeah dostałem bana na komentowanie na głównej, ponieważ napisałem konkretnie co jest źle (kulturalnie, bez obrażania).
Gratuluję wam. Staczacie się co raz bardziej. Bez pozdrowień.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 15 lut 2016, 20:02

Rzeczywiście ten cenzor inteligencją dorównuje szympansowi rzucającemu gównem, zawsze coś się trafi. Mój komentarz do "500+" został zablokowany:
"Niby idea dobra, ale trochę na wariackich papierach. Czy te pieniądze rzeczywiście zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci? Może lepiej byłoby wydawać bony na żywność, odzież czy środki czystości. A tak wzrośnie sprzedaż alkoholu. Dla państwa podwójny zysk: po pierwsze wizerunkowy – dbanie o dzieci, a po drugie kasa i tak wróci w akcyzie. A dzieci? No tak przecież tu chodziło o dzieci?"
Ale po resecie IP i małej modyfikacji już się ukazał:
"Niby idea dobra, ale trochę niedopracowana. Czy te pieniądze rzeczywiście zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci? Może lepiej byłoby wydawać bony na żywność, odzież czy środki czystości. A tak wzrośnie sprzedaż alkoholu. Dla państwa podwójny zysk: po pierwsze wizerunkowy – dbanie o dzieci, a po drugie kasa i tak wróci w akcyzie. A dzieci? No tak przecież tu chodziło o dzieci?"
Moja rada dla cenzorów portalu, może by tak opublikować księgę słów zakazanych, oczywiście w dziesięciu tomach.
pozdrawiam
I okazuje się, że młyn przemielił i zablokowany post pokazał się na swoim miejscu, czyli już dobry?
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » wtorek, 16 lut 2016, 11:46

Usunięto kolejny post pod artykułem o korupcji o treści, cyt.:
A jak tam przetarg na obsługę szerokopasmowej sieci światłowodowej?
Zaiwanił Turek Turka
aż mu z ch... zeszła skórka!
Turek myślał, że to żarty;
patrzy a to ch... obdarty!

PS
ch....=chełm :lol: :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » wtorek, 16 lut 2016, 11:56

ZIZ napisał(a):Usunięto kolejny post pod artykułem o korupcji o treści, cyt.:
A jak tam przetarg na obsługę szerokopasmowej sieci światłowodowej?
Zaiwanił Turek Turka
aż mu z ch... zeszła skórka!
Turek myślał, że to żarty;
patrzy a to ch... obdarty!

PS
ch....=chełm :lol: :mrgreen:


powtórnie wycięty:

Ukryty 2016-02-16 11:52
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » niedziela, 28 lut 2016, 20:49

Pod artykułem o SAP napisałem,cyt:
"Świetnie, brawo!
Pozdrawiam SAP : Basię, Marcina. Pawła, Michała i pozostałych!"

Komentarz został wycięty;

Drogi Piotrze i pozostali admini forum: przekażcie pozdrowienia dla całej redakcji i specjalną poradę od "Doktora Dobra-rada-oj-boli-i-będzie-bolało":
Leczyć nogi bo na głowę jest już za późno! Osoba, która wymyśliła i skusiła Was na zakup tego debilnego, automatycznego oprogramowania zostaje skierowana niezwłocznie na kurację przyspieszoną: 15 kroków biegiem w parę sekund i...
hamowanie awaryjne głową w mur. Profilaktycznie nie zaszkodzi, raczej już nie może, bo pusta łba kula twarda jest bardzo.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » niedziela, 28 lut 2016, 21:13

@ZIZ, czasami trzeba poczekać a komentarz się pojawi, być może cenzor dysponuje zbyt małą liczbą słów, więc skrót SAP w Twoim poście musiał być głęboko przeanalizowany zanim dopuszczono go do publiki. Co do programu moją opinię znasz.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 29 lut 2016, 01:45

I tak też było, Piotrze. W międzyczasie nie mogłem komentować pod innymi artykułami. Więc założyłem nowy wątek co czynię bardzo żadko gdyż nie lubię tworzyć wirtualnych bytów bez istotnej potrzeby; pozdrawiam serdecznie!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez vilgefortz » sobota, 5 mar 2016, 08:29

Napisałem komentarz do artykułu o meblach w aptece, użyłem:"Barany z ratusza..." od razu usunięty.Tak sobie myślę, coraz częściej, że jednak oleję ten jamro-krywultowy portal.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Matylda » poniedziałek, 7 mar 2016, 10:46

Skasowano mój post pod artykułem http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/a ... samochodow

Złamałam regulamin ponieważ zwróciłam uwagę panu "redaktorowi" że 25 to nie kilkadziesiąt.
Ciekawe który punkt regulaminu złamałam ? Odpowiedzi nie oczekuję. Żenada.

PS. A jednak Pan Mirosław miał rację - kilkadziesiąt to więcej niż 20. Przepraszam :)
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 7 mar 2016, 17:46

Usunięto wątek użytkownika Bemka zgodnie z pkt5 Regulaminu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Matylda » środa, 9 mar 2016, 16:53

Mam takie pytanie: dlaczego ta wasza maszyna która niby automatycznie blokuje komentarze robi to gdy użyje się słowa Mirosław?

Użycie słowa "Mirosław" w jaki sposób łamie regulamin?

:)
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » środa, 9 mar 2016, 21:38

Matylda napisał(a):Mam takie pytanie: dlaczego ta wasza maszyna która niby automatycznie blokuje komentarze robi to gdy użyje się słowa Mirosław?

Użycie słowa "Mirosław" w jaki sposób łamie regulamin?

:)

Regułę można modyfikować, równie dobrze jako zakazane można wstawić słowa:"kocham babcię". Co do pana Mirka Jamro, bo pewnie o niego chodzi, wcale się nie dziwię, bo w komentarzach był po chamsku i bez powodu obrażany. To, że ktoś jest debilem drogowym, nie oznacza, że może sobie poprawiać nastrój obrażając autora opisującego zdarzenie w którym ów debil uczestniczył.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Matylda » czwartek, 10 mar 2016, 08:14

Piotrek napisał(a):Regułę można modyfikować, równie dobrze jako zakazane można wstawić słowa:"kocham babcię". Co do pana Mirka Jamro, bo pewnie o niego chodzi, wcale się nie dziwię, bo w komentarzach był po chamsku i bez powodu obrażany. To, że ktoś jest debilem drogowym, nie oznacza, że może sobie poprawiać nastrój obrażając autora opisującego zdarzenie w którym ów debil uczestniczył.
pozdrawiam


Czyli automat sterowany przez redakcję do blokowania krytyki i niewygodnych słów nie łamiących regulaminu.

Inna sprawa że teksty Pana Mirosława czyta się czasem 5x i nadal nie wiadomo co autor miał na myśli.
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Matylda » środa, 16 mar 2016, 14:55

Piotrek co ciekawe - jeśli napiszesz pochwałę w komentarzu np: "Świetny artykuł Panie Mirosławie" to komentarz równiez jest blokowany i nakładany ban.

Nie wiem o co tutaj chodzi ale powiem wam jedno - w nosie mam takie zabawy.
Żegnam :)
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » niedziela, 20 mar 2016, 09:17

Matylda napisał(a):Nie wiem o co tutaj chodzi

o to samo co poprzednio napisałem, niezależnie od użytego kontekstu blokowane jest słowo" Mirosław".

Usunięto wątek użytkownika Ajlar zakwalifikowany jako spam.

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości