Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Jonatan » poniedziałek, 5 mar 2012, 19:20

Czemu zostało usuniete z tego forum moje pytanie dotyczace optyka.
Czyżby administrator miał muchy w nosie i wielce sie obraził że zapytałem który optyk jest najtanszy.
Jak pomyje sie na tym forum wylewa to nic nie widzi. Może tobie szanowny cenzorze potrzebny jest tez okulista???
Jonatan
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 26 kwi 2007, 19:36

Postprzez GP » poniedziałek, 5 mar 2012, 20:00

Po pierwsze - nie ten dział.
Po drugie - wątek o optyku nie został usunięty, tylko przeniesiony do Pogaduszek.

Dziękuję za uwagę.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Faraon » wtorek, 6 mar 2012, 13:52

GP napisał(a):Po drugie - wątek o optyku nie został usunięty, tylko przeniesiony do Pogaduszek.

W takim razie zupełnie bez złośliwości (z czystej konsekwencji) zapytam dlaczego do Pogaduszek nie spadł np. temat "Gdzie można dobrze zjeść w Bielsku"?
Ostatnio edytowano wtorek, 6 mar 2012, 13:53 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 6 mar 2012, 13:55

Faraon napisał(a):W takim razie zupełnie bez złośliwości (z czystej konsekwencji) zapytam dlaczego do Pogaduszek nie spadł np. temat "Gdzie można dobrze zjeść w Bielsku"?

Bo może dotyczy Bielska-Białej?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez zuo » wtorek, 6 mar 2012, 15:21

Pan Kazimierz napisał(a):
Faraon napisał(a):W takim razie zupełnie bez złośliwości (z czystej konsekwencji) zapytam dlaczego do Pogaduszek nie spadł np. temat "Gdzie można dobrze zjeść w Bielsku"?

Bo może dotyczy Bielska-Białej?

I chyba też o bielskich optyków chodziło a nie łódzkich bądż warszawskich :)
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez kaligula » wtorek, 6 mar 2012, 15:42

Takim sposobem pewnie z 20% tematów powinno spaść z tego działu do pogaduszek.
kaligula
użytkownik
 
Posty: 169
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » wtorek, 6 mar 2012, 15:55

zuo napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
Faraon napisał(a):W takim razie zupełnie bez złośliwości (z czystej konsekwencji) zapytam dlaczego do Pogaduszek nie spadł np. temat "Gdzie można dobrze zjeść w Bielsku"?

Bo może dotyczy Bielska-Białej?

I chyba też o bielskich optyków chodziło a nie łódzkich bądż warszawskich :)

Według mnie wątek po jedzeniu w Bielsku jest bardziej bielski, niż o optyku. A to dlatego, że potencjalni turyści, którzy przyjeżdżają do Bielska mogą być zainteresowani zjedzeniem czegoś w naszym mieście, natomiast wątpię, by turysta np. z Krakowa przyjeżdżał do Bielska po to, by odwiedzić optyka.

Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » wtorek, 6 mar 2012, 16:01

GP napisał(a):
zuo napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Bo może dotyczy Bielska-Białej?

I chyba też o bielskich optyków chodziło a nie łódzkich bądż warszawskich :)

Według mnie wątek po jedzeniu w Bielsku jest bardziej bielski, niż o optyku. A to dlatego, że potencjalni turyści, którzy przyjeżdżają do Bielska mogą być zainteresowani zjedzeniem czegoś w naszym mieście, natomiast wątpię, by turysta np. z Krakowa przyjeżdżał do Bielska po to, by odwiedzić optyka.

Pozdrawiam.

Podobnie jak w przypadku:

Nowe dziury
Co lepiej kupic Cyfre+, Polsat Cyfrowy czy może N
Szkoła jazdy, która?
Drzewa w parku
itd...
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez rachelgreen » wtorek, 6 mar 2012, 16:05

GP napisał(a):Według mnie wątek po jedzeniu w Bielsku jest bardziej bielski, niż o optyku. A to dlatego, że potencjalni turyści, którzy przyjeżdżają do Bielska mogą być zainteresowani zjedzeniem czegoś w naszym mieście, natomiast wątpię, by turysta np. z Krakowa przyjeżdżał do Bielska po to, by odwiedzić optyka.Pozdrawiam.

Czy to forum jest nastawione na turystów?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » wtorek, 6 mar 2012, 17:08

Kurcze,aptekarze sie znaleźli. GP stara się trzymać jako tako uporządkowane forum, by burdelu nie było i to w czynie społecznym, a jeszcze co chwilę jakiś niezadowolony.Tematem TEGO wątku jest cenzura.Cenzury nie ma. Odp GP zadowala. A teraz od cenzury, zjeżdżamy na turystykę. Wg mnie, temat do zamknięcia
a
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez rachelgreen » wtorek, 6 mar 2012, 20:43

Po prostu tlumaczenie, ze forum jest dla turystow mnie rozbawilo ...:D :D
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez banan.eu » środa, 7 mar 2012, 10:35

@Jonatan i reszta

czepiacie się GP prawie tak jak blondynka która po uderzeniu w słupek pyta kto go tam postawił.

@rachelgreen

forum jest nie tylko dla mieszkańców...turysta też ma internet i może szukać informacji o BB poza tym wuj google po wpisaniu Bielsko Biała wypluwa adres bielsko.biała.pl na pierwszym miejscu wiec logiczne jest ze i turysta może czasem tu zaglądać.

peace
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez rachelgreen » środa, 7 mar 2012, 11:48

banan.eu napisał(a):@rachelgreen

forum jest nie tylko dla mieszkańców...turysta też ma internet i może szukać informacji o BB poza tym wuj google po wpisaniu Bielsko Biała wypluwa adres bielsko.biała.pl na pierwszym miejscu wiec logiczne jest ze i turysta może czasem tu zaglądać.

peace

Taaa...turysta bedzie lawirowal miedzy postami typu "niewychowani mieszkancy" oraz "zakaz wjazdu dla zywczokow":)) Bardzo zachecajace :P
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » środa, 7 mar 2012, 12:12

poczułem się przez chwilę jak turysta. Wpisalem w goglu bielsko gdzie można coś zjeść i od razu mi się pokazal prawidłowy wątek :) Nigdzie nie lawirowałem. Nie róbmy z turystów głupków :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Kangaroosek » środa, 7 mar 2012, 20:01

rachelgreen napisał(a):
banan.eu napisał(a):@rachelgreen

forum jest nie tylko dla mieszkańców...turysta też ma internet i może szukać informacji o BB poza tym wuj google po wpisaniu Bielsko Biała wypluwa adres bielsko.biała.pl na pierwszym miejscu wiec logiczne jest ze i turysta może czasem tu zaglądać.

peace

Taaa...turysta bedzie lawirowal miedzy postami typu "niewychowani mieszkancy" oraz "zakaz wjazdu dla zywczokow":)) Bardzo zachecajace :P

Hehe, no tak, zakaz wjazdu dla żywczoków rządzi :D
stop innowiercom, kochającym inaczej, blondynom, tramwajarzom, urodzonym pod znakiem wodnika, hydraulikom poniżej 1,50 m w kapeluszu oraz pani Marcie N. zamieszkałej w kawalerce na II piętrze w Atomicach.

BIELSKO-BIAŁA WITA!

dziwie się, że ten wątek jeszcze nie został zdjęty.
Grafika to moja pasja - http://designdk.carbonmade.com/
Kangaroosek
użytkownik
 
Posty: 744
Na forum od: 8 wrz 2011, 08:05

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron