Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez GP » piątek, 9 mar 2012, 16:26

Hmmm, hmmm, chyba będę musiał wątek przenieść do Pogaduszek :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zbożowy » środa, 14 mar 2012, 01:32

Kiedy wy się nauczycie że wolność słowa oznacza że możecie pisać na własnych stronach internetowych co chcecie a nie na cudzych.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ZIZ » środa, 14 mar 2012, 15:09

zbożowy napisał(a):Kiedy wy się nauczycie że wolność słowa oznacza że możecie pisać na własnych stronach internetowych co chcecie a nie na cudzych.

Staram się, całe życie się uczę ale z wiekiem przychodzi mi to z pewnym, aczkolwiek niewielkim trudem :P.
Temat dotyczy ceznury na portalach więc się "rozjechał" na wielowątkowy; chyba testowaliśmy cierpliwość Admina; póki co zdał na piątkę ale zawsze może dać z nienacka bana, takie jego prawo :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » czwartek, 15 mar 2012, 11:01

ZIZ napisał(a):Temat dotyczy ceznury na portalach więc się "rozjechał" na wielowątkowy; chyba testowaliśmy cierpliwość Admina; póki co zdał na piątkę ale zawsze może dać z nienacka bana, takie jego prawo :lol:

Ja mam anielską cierpliwość ;) Więc póki wszystko jest zgodne z obowiązującym tu prawem, to bana z nienacka nie będzie :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 2 kwi 2012, 18:57

GP napisał(a):
ZIZ napisał(a):Temat dotyczy ceznury na portalach więc się "rozjechał" na wielowątkowy; chyba testowaliśmy cierpliwość Admina; póki co zdał na piątkę ale zawsze może dać z nienacka bana, takie jego prawo :lol:

Ja mam anielską cierpliwość ;) Więc póki wszystko jest zgodne z obowiązującym tu prawem, to bana z nienacka nie będzie :D

To się ceni. Mam pytanko. Czy portal dyskusje oraz blogi to oddzielna, niezależna gazeta od portalu www.bielsko.biala.pl i regulaminy dotyczące wpisów tak bardzo się różnią?
Co raz to RN wycina moje wpisy pod artykułami. Ostatnio, wyjątkowo podał powód - moim zdaniem zupełnie chybiony. W komentarzu pod dzisiejszym artykułem zalinkowałem do wpisu na jednym z wątków dyskusji tu prowadzonej. RN uznał to za link do innej, konkurencyjnej gazety i wpis usunięto. Gdy zaprotestowałem na takie podejście - ten wpis też usunięto. Wobec tego odtąd wszystkie komentarze pod artykułami będę dublował wklejając je w dyskusje na odpowiednich wątkach tutaj o ile takie istnieją i je odszukam. I zobaczymy o co chodzi z tą cenzurą - istnieje czy też jej nie ma.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 kwi 2012, 18:58 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 3 kwi 2012, 19:53

ZIZ - właścicielem portalu, forum, blogów jest jedna firma. Natomiast nadzór pełnią różne osoby, w różnych "miejscach" portalu. Ja sprzątam na forum tylko i wyłącznie. Nie mam dostępu do galerii, komentarzy, czy blogów. Od tego są inne osoby (nawet nie wiem kto).

Także trudno jest mi się wypowiadać na tematy nie związane ściśle z tym forum :(
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » środa, 4 kwi 2012, 09:30

GP napisał(a):... Od tego są inne osoby (nawet nie wiem kto)...

I bardzo dobrze, to zalety internetu. :)
Pozostałe kwestie poruszone przez Ciebie są mi oczywiście znane.
To natomiast, że RN wycina mnie osobiście jest dla mnie wielce prawdopodobne ale spływa to po mnie :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » piątek, 6 kwi 2012, 14:04

ps. Dzisiaj admin pod atrykułem:
http://bielsko.biala.pl/21422,aktualnosci
wyciął dwa wpisy poprawiające Konrad na Kondrat :D
w tym mój w którym podałem cenę imprezki: 250 PLN od łebka, 450 PLN od pary :(
To już nie można przy takim tekście reklamowym dopisać ceny?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez Del_Rey » środa, 1 sty 2014, 13:43

Jest regulamin i jego mamy sie trzymac, prawda?
Również ten, który spłodził ten regulamin.
To co ze znikającymi postami pod artykułami, ktore w żaden sposób nie łamią punktów wyliczonych w dziale "II. Komentowanie", a w cudowny sposób znikają?

Na podstawie czego i jakim prawem?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez davnbb » środa, 1 sty 2014, 15:17

@Del_Rey tutaj jest wyznawana zasada: regulamin regulaminem ale to moderator ma zawsze rację i nie musi się tłumaczyć. Tak więc posty niewygodne (nawet jeśli są zgodne z regulaminem) są usuwane bez tłumaczenia się kto, kiedy i dlaczego usuwa posty.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez Del_Rey » środa, 1 sty 2014, 15:49

Juz nawet nie komentuje, ze artykuł raz napisany i pojawiający sie na głównej, po jednym, czy dwóch dniach ten sam jest przedstawiany jako nowosc.
Tylko, ze jak pisarz popełnia bląd, jak przypadku o ktorym napisałem, to go powinien poprawic i napisac gdzies w dole, ze artykuł zaktualizowano i gotowe,a nie bezczelnie wyciąć komentarz.

Cytat zo ponowionej nowości:
"Śledczy ustalili, ze kobieta będąca w 38. miesiącu ciąży, piła piwo"

Napisałem,że to chyba kobieta przyleciała z Marsa, bo o ponad rok pobiła ciążę słonia i do tego jeszcze piła piwo. ;)
Nie jest obraźliwe, dotyczy bezpośrednio artykułu, nikogo nie obraża itd. A chyba jasne, ze sugerowałem poprawienie tego błedu logicznego i tyle. Poza tym ten błąd był śmieszny i sie pośmiałem trochę.

Gdzie ten stary portal, kiedy Magda Dydo pisała ciekawe artykuły, a i Kowal napisał coś ciekawego.
Teraz pisarze żadko sie podpisują, a jak sie podpiszą, to dają na główną "Ważny Temat" jak to Kargul podpiął Pawlakowi rurę od szamba pod płotem.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez sweeper » poniedziałek, 2 mar 2015, 11:56

cenzura wróciła z większą mocą :D
przykład z dzisiaj w 10 minut - skasowane dwa komentarze i poprawiony art.
chodzi o ten wpis: http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... z-kampanii
był błąd w tekście (Janusz Krywult zamiast Jacek Krywult) i zdjęcie potarganego banera jako pierwsze
napisałem uwagi w komentarzu - błąd poprawiono, komentarz unieważniono
napisałem drugi komentarz o redaktorze bak który jest nieukiem i kasuje komentarze - zmieniono zdjęcie i skasowano wszystkie komentarze :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 2 mar 2015, 15:25

Nie marudź sweeperze, mnie nawet nie chciało "puścić dalej" komentarza i wywaliło na czerwonym tle "Komentowanie zostało zablokowane"... :roll:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 5 mar 2015, 11:50

Już możecie komentować ten artykuł :)
Ciekawa sytuacja.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Admin!! Z tego co mi wiadomo cenzura sie skonczyła !!!

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 mar 2015, 20:33

Moje zdanie ,bardzo tolerancyjny jest admin i dobrze-Cenzury na forum nie zauwazylam.Tak trzymac.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości