Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

www.bielsko.biala.pl - WERSJA 3.0 - 02.11.2012 - uwagi, prop

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez katiabb » środa, 19 wrz 2012, 14:30

A panel logowania/rejestracji użytkownika, w którym miejscu docelowo będzie?
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Postprzez paweL » środa, 19 wrz 2012, 14:32

No tak, myślimy nawet żeby wrzucić jakiś gotowy aplet z pogodą na 3 dni, np. jak tutaj: http://prntscr.com/ftvhp
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez paweL » środa, 19 wrz 2012, 14:39

Logowanie i rejestracja oraz identyfikacja to bardzo trudny temat, nad którym myślimy. Na razie jest tak, że osoba, która ma login na forum, ma taki w portalu.
Teraz chcemy dodać możliwość np. pozostawiania postów i identyfikacja także poprzez facebook'a, google+ i inne.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zuo » środa, 26 wrz 2012, 17:12

Opcja ignorowania wypowiedzi innych uzytkowników - jak chociazby na parkiecie.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Piotrek » piątek, 12 paź 2012, 19:19

Proponuję uaktywnienie opcji możliwości napisania pierwszego postu np po siedmiu dniach od zarejestrowania, odstraszy to wszystkie spamerskie sępy, bo ścierwojady atakują natychmiast po zarejestrowaniu, a jeśli jest to zablokowane szukają innej łatwiejszej ofiary. Będzie mniej smrodu na Forum.
Można też stworzyć dział np :" Pilne przypadki" , tam okres kwarantanny spamerskiej nie będzie obowiązywał, ale będzie dużo łatwiej wycinać wszystkich jednodniowych zombie.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Del_Rey » piątek, 12 paź 2012, 20:28

Świetny pomysł. Ciekawe czy da się zrobić.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 21 paź 2012, 18:05

fajnie by bylo rozszerzyc regulamin o ostrzezenia / bany za przekleństwa nawet te wykropkowane, wygwiazdkowane. Aspirujemy do najwiekszego forum naszego miasta a przeklina publicznie nawet moderator...
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez PiotrFronczewski » niedziela, 21 paź 2012, 18:15

GrzegorzD napisał(a):fajnie by bylo rozszerzyc regulamin o ostrzezenia / bany za przekleństwa nawet te wykropkowane, wygwiazdkowane. Aspirujemy do najwiekszego forum naszego miasta a przeklina publicznie nawet moderator...

Gwoli ścisłości, dostałem ban za punkt 6 regulaminu: "Dyskusje osobiste powinny być przeprowadzane poza Forum (PW, E-mail, Gadu-Gadu itp.)" (sic!). Ale to juz nie pierwszy raz gdy moderator piotrek pokazał że wybiórczo traktuje regulamin lub dał do zrozumienia że wręcz go nie zna.

zuo tymczasowo spod innego nicka poniewaz moderator piotr traktuje regulamin mocno wybiórczo i nie potrafi przyjac krytyki skierowanej do niego samego
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... p?id=85804
Ostatnio edytowano niedziela, 21 paź 2012, 18:24 przez PiotrFronczewski, łącznie edytowano 1 raz
PiotrFronczewski
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 3 mar 2011, 19:54

Postprzez sweeper » niedziela, 28 paź 2012, 11:19

i jak tam sytuacja z nową stroną i forum ??
pytam ponieważ listopad tuż, tuż :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » niedziela, 28 paź 2012, 15:05

sweeper napisał(a):i jak tam sytuacja z nową stroną i forum ??
pytam ponieważ listopad tuż, tuż :)

Zbliża się, zbliża :)
Widziałem już projekt i mogę chyba uspokoić, iż będzie (moim zdaniem) ładnie, schludnie oraz prosto - bez przyprawiających o ból oczu elementów...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez paweL » wtorek, 30 paź 2012, 09:04

paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Del_Rey » wtorek, 30 paź 2012, 17:43

Ciekawi mnie ten fragment artykułu ze strony głównej portalu.

"Integracja z serwisami społecznościowymi pozwoli wygodnie i rzetelnie identyfikować użytkowników. Dotyczy to takich sytuacji, jak komentowanie, dodawanie ogłoszeń czy dyskusja na forum. Wtyczki społecznościowe umożliwią promowanie treści dodawanych zarówno przez Redakcję, jak i samych Internautów."

Znaczy co, (chodzi o weryfikację) trzeba bedzie mieć profil na jakimś fejsbuku i zamiast nicka, bedzie imie i nazwisko ze zdjęciem? Czy po prostu maile autoryzacyjne przy zakłądaniu uzytkownika na forum, bedą przychodzily na skrzynki profilowe?
Ciekawy jestem tego rozwiązania.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez zuo » wtorek, 30 paź 2012, 19:20

Del_Rey napisał(a):Ciekawi mnie ten fragment artykułu ze strony głównej portalu.

"Integracja z serwisami społecznościowymi pozwoli wygodnie i rzetelnie identyfikować użytkowników. Dotyczy to takich sytuacji, jak komentowanie, dodawanie ogłoszeń czy dyskusja na forum. Wtyczki społecznościowe umożliwią promowanie treści dodawanych zarówno przez Redakcję, jak i samych Internautów."

Znaczy co, (chodzi o weryfikację) trzeba bedzie mieć profil na jakimś fejsbuku i zamiast nicka, bedzie imie i nazwisko ze zdjęciem? Czy po prostu maile autoryzacyjne przy zakłądaniu uzytkownika na forum, bedą przychodzily na skrzynki profilowe?
Ciekawy jestem tego rozwiązania.

Zatem żegnajcie forumowicze, nie mam profilu ma mordoksiazce ergo nikt mnie wygodnie i rzetelnie nie zidentyfikuje.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez paweL » środa, 31 paź 2012, 09:34

profil na FB czy G+ czy NK nie będzie wymagana, jedynie może przyspieszyć rejestracje tudzież logowanie.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Lapa_Christi » środa, 31 paź 2012, 10:32

paweL napisał(a):profil na FB czy G+ czy NK nie będzie wymagana, jedynie może przyspieszyć rejestracje tudzież logowanie.

A bez tych 2 badziewi - ile bedzie trwało??? Czy po 10 latach mam zrezygnować z vizjanet bo nie mam już aktywnych kont na fb i n-k? Nie wystarczy to, że znamy się od lat i nie raz widzieliśmy się w realu???

Chyba się starzeje, bo przeraża mnie ta cyfryzacja wszystkiego.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości