Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Trolle, spamerzy i inne śmieci

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Piotrek » środa, 26 wrz 2012, 16:17

Taki mój mały apel do Was wszystkich. Uczestniczycie w dyskusjach, w które jesteście wmanipulowani, sami się wzajemnie nakręcacie, powstają żenujące wątki, m.in. ten z początku zupełnie neutralny napisany przez SG, a później został tylko wstyd dla większości uczestników. Troll ignorowany ginie, nie pozwólcie na granie sobą. Większość z Was znam od lat i wiem, że jesteście rozsądnymi, mądrymi ludźmi, i czasami zadziwia mnie jak łatwo jest Was okłamać,pokierować i narzucić fałszywe reguły postępowania. Czyli po pierwsze: troll to powietrze, po prostu go nie ma, a po drugie zamiast pisać do nas prośby w treści wątku raportujcie, niektórzy to potrafią, bo nie zawsze jesteśmy w stanie widzieć na bieżąco co się dzieje na całym Forum, a raporty są sumą całości i co jakiś czas ktoś je czyta. Jesteśmy też przytłoczeni spamem i nie tylko tym prostackim, ale też bardziej "inteligentnym" naszym ojczyźnianym, mając narzędzia administracyjne możemy to łatwo rozpoznać i usunąć, ale też proszę o raportowanie. To Forum ma swój klimat, od lat, dlatego tu jestem i cenię, szanujmy to i siebie wzajemnie.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pani Kazmiera » środa, 26 wrz 2012, 16:31

Dobrze gada, porządek musi być. Apeluję do Was moi kochani o dyscyplinę i spoistość.
Pani Kazmiera
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 24 wrz 2012, 23:36

Postprzez SG » środa, 26 wrz 2012, 18:21

czytam to forum od kilku lat ale mało piszę właśnie ze względu na spam czy ameby,
bo czasem lepiej się nie odezwać niż wdawać się w daremną dyskusję
o raportowaniu nie wiedziałem"mea qlpa"
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Postprzez GrzegorzD » środa, 26 wrz 2012, 19:43

ja zawsze raportuje dziś kilka raportów poleciało np o wulgaryzmach w postach bezstronnego ale jak widze nawet nikt ich nie poprawił wiec po co mam raportować?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Pani Kazmiera » środa, 26 wrz 2012, 19:46

GrzegorzD napisał(a):ja zawsze raportuje dziś kilka raportów poleciało np o wulgaryzmach w postach bezstronnego ale jak widze nawet nikt ich nie poprawił wiec po co mam raportować?

Dobrze Grzechu że konfidencisz dzięki takim obywatelom jest porządek.
Pani Kazmiera
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 24 wrz 2012, 23:36

Postprzez banan.eu » środa, 26 wrz 2012, 19:54

Pani Kazmiera napisał(a):Dobrze Grzechu że konfidencisz dzięki takim obywatelom jest porządek.

fanka chaosu jak rozumiem? tepić trolli jak trzeba to banować.porządek musi być!
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Pani Kazmiera » środa, 26 wrz 2012, 19:59

banan.eu napisał(a):
Pani Kazmiera napisał(a):Dobrze Grzechu że konfidencisz dzięki takim obywatelom jest porządek.

fanka chaosu jak rozumiem? tepić trolli jak trzeba to banować.porządek musi być!

Absolutnie że nie. Porządek musi być.
Pani Kazmiera
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 24 wrz 2012, 23:36

Postprzez GrzegorzD » środa, 26 wrz 2012, 20:04

wiec powinny byc bany za klony kont
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Piotrek » środa, 26 wrz 2012, 20:22

GrzegorzD napisał(a):ja zawsze raportuje dziś kilka raportów poleciało np o wulgaryzmach w postach bezstronnego ale jak widze nawet nikt ich nie poprawił wiec po co mam raportować?

Wiem, czytałem, to nie jest takie proste, zbanować, skasować, ktoś pokazuje nam swoje uczucia, czasami nas urażają, ale są szczere,prawdziwe i trzeba docenić ich wagę. Oczywiście masz prawo do oceny. Innym przypadkiem są trolle, to czy przeżyją jest tylko Waszą zasługą. Jeszcze inni są spamerzy pojawiający się tylko po to żeby zareklamować jakąś stronę, produkt, nazwę sieciową i po kilku postach zniknąć na zawsze, też dajecie się na to złapać. Ale to nie takie proste Grzegorzu, bo trzymając się sztywno wszystkich punktów regulaminu pewnie na Forum zostałoby kilku starych tetryków ze mną i Panem Kazimierzem włącznie, którzy zanudziliby się wzajemnie na śmierć.
p.P.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez GrzegorzD » środa, 26 wrz 2012, 20:27

spoko. Rozumeim...

Bede raportował jednak to co uznam ze jest niestosowne...

Tak naprawde na forum brakuje systemu ostrzezen...
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 26 wrz 2012, 22:18

Panowie miałem dzisiaj założyć wątek na ten temat. To co się tu dzieje ostatnio to już przegięcie. Szczególnie jeden pajac jest taki uciążliwy, obraża innych itd itd. Wobec tego mam propozycję: olejmy chama, nie odpisujmy na jego prowokacyjne, idiotyczne teksty to może odpuści.
Co Wy na to?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez weasel » środa, 26 wrz 2012, 22:41

Nawet jego nick niepotrzebny. Od razu wiadomo o kogo chodzi ;)
Chcesz się pozbyć chorób skóry? RYBOTERAPIA!!! www.garra-fishspa.pl
weasel
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 22 lis 2011, 21:56

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 27 wrz 2012, 06:48

Hmmm... a jak odróżnić trolla (kogoś, kto ma problemy emocjonalne i to powoduje jego takie, a nie inne zachowanie) od zwykłego gbura???
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 27 wrz 2012, 07:08

Troll ma np kilka kont z tego większość ZBANOWANYCH ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pani Kazmiera » czwartek, 27 wrz 2012, 10:12

Dobrze że mam jedno konto tylko hehe.
Pani Kazmiera
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 24 wrz 2012, 23:36

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości