Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tytuły artykułów

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez wloczykij » środa, 12 gru 2012, 04:28

Chciałbym wyrazić swoje subiektywne odczucie, iż tytuły artykułów znajdujące się na stronie głównej portalu są coraz mniej treściwe (coraz rzadziej można po nich odgadnąć o czym jest artykuł), coraz bardziej krzykliwe, i coraz bardziej populistyczne. Jakby zmierzały formą w stronę Onetu lub Faktu, które taki rodzaj nagłówków stosują od dawna (przez co przestałem na nie zaglądać).

Koniec opinii.

:)
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Postprzez GP » środa, 12 gru 2012, 13:21

Mam podobne odczucia...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » środa, 12 gru 2012, 13:46

Czyli w stylu "urwalo rękę" A tekst: Rano na 11 go listopada wywrócil się manekin,a uderzenie o krawężnik urwalo mu rękę ;) Szkody wyceniono na 50 zł :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez paweL » środa, 12 gru 2012, 22:11

Przemyślimy to.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Tytuły artykułów

Postprzez Del_Rey » piątek, 1 lut 2013, 14:09

"Radni obronili krzyż"

co sugeruje ten tytuł? ;)
Wpadlibyście na to, ze chodzi o nową drogę w Starym Bielsku?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Tytuły artykułów

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 4 mar 2013, 17:44

A mi pod artykułem "Pasażerowie MZK mają dość!"
wycina się opinię. Obrażam, czy co?

Już były podobne "newsy"tytułowe w stylu "Radni obronili krzyż", a temat go nie dotyczył. Dziwić sie, ze bielskie forum umiera. Coż, widać, ze przejęcie dziennikarzy od bulwarowej konkurencji wychodzić zaczyna na gorsze.

Dotyczylo wypowiedzi użytkownika SolariS
cyt:
"Podpisuje się po tym co napisał jan. Już myślałem, że jakiś niesamowity news w postaci no nie wiem czegoś super, a tu afera o 3".
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Tytuły artykułów

Postprzez Paweł Strykowski » poniedziałek, 4 mar 2013, 21:25

Komentarze pod artykułami mają dotyczyć tematu artykułu, a nie pracy redakcji. Właśnie to forum jest po to, żeby takie rzeczy pisać, zgłaszać uwagi. Można to robić także mailowo redakcja@bielsko.biala.pl.

Komentarz w dodatku dotyczył konkretnej osoby, która nic nie miała wspólnego z nadawaniem tytułów w portalu.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re:

Postprzez Asus30 » sobota, 13 lip 2013, 09:48

wloczykij napisał(a):Chciałbym wyrazić swoje subiektywne odczucie, iż tytuły artykułów znajdujące się na stronie głównej portalu są coraz mniej treściwe (coraz rzadziej można po nich odgadnąć o czym jest artykuł), coraz bardziej krzykliwe, i coraz bardziej populistyczne. Jakby zmierzały formą w stronę Onetu lub Faktu, które taki rodzaj nagłówków stosują od dawna (przez co przestałem na nie zaglądać).

Koniec opinii.

:)

podejrzewam że chodzi o wpływy z reklam, a im więcej jest wyświetlana strona tym więcej pieniedzy ze znajdujących się na stronie reklam. Wiec "tytułem" zachęcić do otwierania strony, ale już nie koniecznie musisz czytać treści artykułu jest "kliknięcie":D Polityka Onetu, interi,wp moje zdanie
Asus30
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 11 lip 2013, 20:58

Re: Tytuły artykułów

Postprzez Lapa_Christi » wtorek, 16 lip 2013, 09:18

...tak przy okazji: wykrzyknik i pytajnik w polskiej typografii/interpunkcji przykleja się do wyrazu poprzedzającego :)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość