Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

wyszukiwarka

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

wyszukiwarka

Postprzez sweeper » środa, 23 sty 2013, 09:59

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że wyszukiwarka na górze portalu nie wyszukuje słów kluczowych w postach?

Po wpisaniu aero (lub aero2) powinien wyświetlić się temat o Internecie, a tu zonk...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: wyszukiwarka

Postprzez Del_Rey » środa, 23 sty 2013, 10:02

Miło, ze też ktoś to zauważył. Ja po prostu myślałem, ze sobie cos nie tak. Stąd też zaczynałem nowy watęk, wiedzac, ze kiedyś był podobny.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: wyszukiwarka

Postprzez SAMAEL66 » środa, 23 sty 2013, 10:57

też to zauważyłem. Szukałem tematu w którym kiedyś pisałem i nie znalazłem, w końcu wszedłem na listę swoich postów i po jakimś czasie się dokopałem. Lecz to nie jest rozwiązanie tego problemu a problem jest.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: wyszukiwarka

Postprzez Paweł Strykowski » sobota, 26 sty 2013, 12:08

Spróbujemy to poprawić.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: wyszukiwarka

Postprzez zuo » sobota, 26 sty 2013, 13:44

SAMAEL66 napisał(a):też to zauważyłem. Szukałem tematu w którym kiedyś pisałem i nie znalazłem, w końcu wszedłem na listę swoich postów i po jakimś czasie się dokopałem. Lecz to nie jest rozwiązanie tego problemu a problem jest.


I dokladnie polega na tym problem, nie wyszukuje postów przeniesionych z poprzedniej wersji forum. Tak było przy wypadku w kozach i przy wośp, gdzie pamiętałem ze pisałem i dokładnie wiedziałem czego szukac a i tak musialem leciec w historii moich postów.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Re: wyszukiwarka

Postprzez KFX » poniedziałek, 28 sty 2013, 14:55

zrobione, wyszukiwarka zaindeksowała już wszystkie posty i wyniki powinny być pełne
www.FotoZ.pl - zdjęcia z Bielska i nie tylko...
Avatar użytkownika
KFX
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 9 sie 2008, 16:50


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron