Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Problemy z logowaniem?!

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Problemy z logowaniem?!

Postprzez userowicz » niedziela, 6 paź 2013, 22:28

Witam, dawno tutaj się nie wypowiadałem, miałem kiedyś tutaj konto, niestety nie pamietam już ani hasła, ani nie mam starego maila, więc musiałem się ponownie rejestrować, okazuje się że ta nowa wersja forum jest tak zagmatwana że bardzo trudno mi było się tutaj dostać ponownie (nie to co kiedyś, gdy było stare forum i rejestracja odbywała się poprzez forum a nie jak obecnie poprzez wejście na stronę główną).

Oczywiście założyłem konto tu już jakiś czas temu ale do dziś z niego nie korzystałem ponieważ cały czas wyskakiwał napis:

Zaloguj się na portalu bielsko.biala.pl, a następnie odśwież tą stronę.

Cały czas próbowałem "przeróżnego" odświeżania i nic, dalej był ten napis, akurat dzisiaj sam nie wiem jak ale w końcu logowanie na forum nastąpiło, proszę mi powiedzieć co robiłem nie tak, czy to problem ciasteczek czy czegoś innego, przyznam że tylko tutaj miałem takie problemy?

Dziekuję za odpowiedzi :)
userowicz
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 6 paź 2013, 22:21

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Paweł Strykowski » poniedziałek, 7 paź 2013, 07:39

Ciężko powiedzieć. Czy logowanie działa już bez problemu?
Może to rzeczywiście problem "ciasteczek" albo czego w pamięci przeglądarki.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 25 sty 2014, 18:48

dla czego od jakiegoś czasu muszę logować się na stronie głównej mimo iż jestem zalogowany na forum.
czasem tak się zdarza że jestem zalogowany na forum ale by dodać komentarz na stronie głównej muszę się zalogować przy polu komentarza mimo iż przed chwilą pisałem na forum.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Piotrek » sobota, 25 sty 2014, 19:14

SAMAEL66 napisał(a):dla czego od jakiegoś czasu muszę logować się na stronie głównej mimo iż jestem zalogowany na forum.
czasem tak się zdarza że jestem zalogowany na forum ale by dodać komentarz na stronie głównej muszę się zalogować przy polu komentarza mimo iż przed chwilą pisałem na forum.

Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło. Przechodzę z forum na portal i odwrotnie i cały czas jestem zalogowany. Ciekawe czy jeśli przejdziesz na portal widzisz się w prawym górnym rogu jako zalogowany?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 25 sty 2014, 19:19

jak już mi się to ponownie przydarz to opiszę dokładnie co i jak bo na razie po prostu logowałem się dodatkowo i dopiero potem naszła mnie potrzeba tego opisania :) ale stało się już tak parę razy.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Anke » sobota, 25 sty 2014, 19:27

Ja tez czasem mam tak jak pisze SAMAEL66.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez tren_d » środa, 5 lut 2014, 23:44

w innym topicu zadałem pytanie że nie mogę się wyrejestrować bo nadal mogę się zalogować i nadal nie otrzymałem odpowiedzi.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Piotrek » czwartek, 6 lut 2014, 07:40

tren_d napisał(a):w innym topicu zadałem pytanie że nie mogę się wyrejestrować bo nadal mogę się zalogować i nadal nie otrzymałem odpowiedzi.

No i jak tu Cię nie lubić? A jak damy słowo, że nie będziemy już z Ciebie żartować to zostaniesz? :)
A tak na poważnie, zapoznaj się z punktem pierwszym Regulaminu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 6 lut 2014, 10:50

właśnie w tej chwili jestem zalogowany na forum a na portalu już nie :) by dodać komentarz na portalu muszę się dodatkowo zalogować lub dodać komentarz jako gość.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Piotrek » czwartek, 6 lut 2014, 10:56

A ja w tej chwili jestem jednocześnie zalogowany na forum i na portalu, mogę mieć otwarte te dwie strony i na obu jestem.
Ja loguję się poprzez mój profil i to pozwala na zalogowanie w obu usługach. http://www.bielsko.biala.pl/profil/
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 6 lut 2014, 11:12

teraz już jestem zalogowany hehe nawet dodałem dwa komentarze by pokazać problem. Były one dodane w tej samej chwili co poprzedni mój post tutaj i dzięki temu widać że można być zalogowanym i wylogowanym jednocześnie :) Jednak nie jest to żadem duży problem, a nawet powiedziałbym że jest to błahostka, ale jak mieliśmy zgłaszać swoje uwagi na temat nowej odsłony portalu to zgłaszam :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Problemy z logowaniem?!

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 7 lut 2014, 08:02

SAMAEL66 napisał(a):... widać że można być zalogowanym i wylogowanym jednocześnie :)


Shroedinger szalałby z radosci, razem z kotem :mrgreen:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości