Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez staszeks » wtorek, 15 paź 2013, 13:26

chcąc dodać komentarz pod artykułem otrzymuję komunikat:
"Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem"
Równocześnie pod tym samym artykułem jest ileś komentarzy od NIEZAREJESTROWANYCH użytkowników.

I tu pytanie:
W jaki sposób loguje się niezarejestrowany uzytkownik?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez Paweł Strykowski » wtorek, 15 paź 2013, 16:22

Tak jest w przypadku artykułu, w którym wymóg rejestracji pojawił się już po jego publikacji.
Zwykle tak się dzieje, kiedy zaczyna się trolowanie, spamowanie, obrażanie, "prywatne wycieczki" czy też rozmowa nie na temat. Wtedy ograniczamy swobodę wypowiedzi w artykule.
Anonimowość jest super, ale nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez Del_Rey » wtorek, 15 paź 2013, 19:59

Dlaczego niektorzy dziennikarze firmują swoje artykuły imieniem i nazwiskiem, a inni podpisują się tylko inicjałami?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez SAMAEL66 » środa, 16 paź 2013, 07:04

wstydzą się tego co piszą, a piszą to co piszą i jak piszą dlatego że to się dobrze czyta. Cokolwiek, może być bez sensu, może mijać się z prawdą lub być kontrowersyjnym dla samego faktu kontrowersyjności byle tylko było więcej wyświetleń i kasy z reklam.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez Lapa_Christi » środa, 16 paź 2013, 07:16

del_rey... bo widzisz, są dziennikarze i są wierszówy :mrgreen:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez staszeks » środa, 16 paź 2013, 07:19

Lapa_Christi napisał(a):del_rey... bo widzisz, są dziennikarze i są wierszówy :mrgreen:

tak samo jak są:
użytkownicy i urzytkownicy (to nie do Ciebie a tak ogólnie)

Poza tym portal chyba dlatego utrzymuje forum (między innymi) aby właśnie bardzo szybko wychwytywać niektóre ciekawe tematy mogące stanowić materiał do przyszłych artykułów..
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez Lapa_Christi » środa, 16 paź 2013, 08:29

Stasiu, ano zgodzę się z Tobą. Źródła inspiracji i "zaczęcia tematu" można (a nawet trzeba) szukać wszędzie. Forum jest do tego dobrym miejscem, gdyż jest "żywą materią". Teraz już tylko od dziennikarza i redaktora zależy czy piszemy rzetelnie o rzeczach ważnych, czy też sadzimy byle co i idziemy na ilość i na "kliki" jak cała reszta popiep...onego świata: "target", "klikalność", "wskaźniki", "wyniki", "przyrost", "kwintali z hektara" itd itd...
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez Paweł Strykowski » środa, 16 paź 2013, 08:51

SAMAEL66 napisał(a):wstydzą się tego co piszą, a piszą to co piszą i jak piszą dlatego że to się dobrze czyta. Cokolwiek, może być bez sensu, może mijać się z prawdą lub być kontrowersyjnym dla samego faktu kontrowersyjności byle tylko było więcej wyświetleń i kasy z reklam.


Tematy kontrowersyjne, ważne są zawsze podpisywane imieniem i nazwiskiem.

Jeżeli temat nie wymagał dużego wysiłku, jest w dużej mierze kompilacją nadesłanej informacji to podpisywanie się imieniem i nazwiskiem nie ma sensu.

Tak to funkcjonuje w największych gazetach - także w naszej.

U Nas nikt się nie wstydzi tematów - ostatecznie i tak za wszystkie odpowiada Redaktor Naczelny i Wydawca czyli ja.
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: dlaczego muszę być zarejestrowanym uzytkownikiem?

Postprzez SAMAEL66 » środa, 16 paź 2013, 12:05

spoko ta strona to nie wyjątek, tak jest prawie wszędzie! nie ma się czemu dziwić. Więc jeśli się nikt nie wstydzi to może się podpisywać, jak artysta na swoim dziele. Wtedy ta strona odróżniałaby się od innych :) np onet, interia itp tam np. o Estonii piszę osoba która nigdy tam nie była lub o jakimś samolocie piszę człowiek który z samolotami ma tyle wspólnego co ja z Himalajami :) a wiem bo znałem osobę która tam czasem pisywała. Tutaj też czasem mam takie wrażenie że tak jest co widać w komentarzach pod publikacją. Zazwyczaj ludzie się spierają na dany temat ale było już parę tematów gdzie komentujący jechali po autorze tekstu a nie o sprawie przedstawionej. Co nie zmienia faktu że ten portal jest jednym z 2 głównych dla mnie miejsc informacji o tym mieście.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron