Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

artykuły na glownej

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

artykuły na glownej

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 1 cze 2015, 10:58

Czy to normalne, ze artykuł od momentu pojawienia sie na głównej stronie, ewoluuje kilka razy w ciagu dnia? Takie ruchy powodują, ze komentarze maja sie nijak do odnowionego tekstu. Widac, nikt juz nie panuje nad publikowanymi artykułami. Mniejsza, ze ktos uzupełnia tekst,można to podpiąć pod aktualizacje. Ale usuwanie dużych fragmentów po opublikowaniu materiału?

Coś mi się wydaje, ze portal będzie wystawiony na sprzedaż. "chwytliwe" tytuly mają pewnie zwiększyć klikalnosc i pewnie podbić wartość strony.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: artykuły na glownej

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 1 cze 2015, 12:03

To że artykuł ewoluuje to pikuś natomiast ciekawe jest że treści cytatów zawartych w tekście zmieniają się :)
Takie czary mary.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: artykuły na glownej

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 1 cze 2015, 13:20

Błędy można poprawiać, często następuje to po naszych komentarzach. Ale po polsku też należy pisać popranie, szczególnie dotyczy to dziennikarzy np. @bb .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: artykuły na glownej

Postprzez davnbb » poniedziałek, 1 cze 2015, 17:43

Portal jest beznadziejny. Żaden pseudo dziennikarzyna nie podpisuje się z imienia i nazwiska. Wszelka krytyka to automatycznie cenzura z odwołaniem do regulaminu...... którego nie da się w danej sytuacji zastosować.....żenada
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: artykuły na glownej

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 1 cze 2015, 21:40

Fakt. Z tym regulaminem to przeginają, bo sami sie do niego nie stosują, a gdy sie wytknie, to post znika nawet bez zmianki o regulaminie. Jakby go nie bylo. Do tego jest artykul np. jest o oszustach z chwilowek, ze prokuratura sie zajmuje firmami podanymi z nazwy, a nie przeszkadza to następnego dnia wstawić artykuł reklamujący te właśnie firmy. Kasa nie śmierdzi. Ale gdzie etyka.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: artykuły na glownej

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 1 cze 2015, 21:55

davnbb napisał(a): Wszelka krytyka to automatycznie cenzura z odwołaniem do regulaminu...... którego nie da się w danej sytuacji zastosować.....żenada


raz po prośbie o uzasadnienie usunięcia mojej wypowiedzi i wskazaniu który punkt regulaminu naruszyłem, odpisali jedynie że prowokuje. Wow jakie uzasadnienie. Poziom portalu spadł do poziomu Onetu, Interii i Wp.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: artykuły na glownej

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 20 cze 2015, 19:15

Tytuł z dzisiaj główna strona: PRZELALI KREW ZA BIAŁĄ RASĘ

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... biala-rase

Co to jest za tytuł??? Ja rozumiem że gonią za klikalnością ale są pewne granice w tym pędzie.
Wstyd nic innego.
PIĘCIOKROTNE skasowanie mojego wpisu sugerującego że to nieładne zachowanie potwierdza tylko to co zauważyli moi przedmówcy.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: artykuły na glownej

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 12 sie 2015, 13:16

Tak czytam czytam i wyjść z podziwu nie mogę jakie teksty tutaj puszcza się w obieg ...

http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/a ... olarz-foto

Mistrz po prostu mistrz ...

"Ulicą Ks. Brzóski jechał również inny, czołowy polski kolarz, który cudem uniknął zderzenia z samochodem. Jak dowiedział się nasz portal poszkodowany kadrowiec uskarżał się na ból szczęki. Wskutek zderzenia kolarz „przepadł” przez rower, upadł na twarz. Obaj kolarze jechali na rowerach wysokiej klasy (cena roweru wynosi około kilkadziesiąt tys. zł – przyp. red.), wyposażonych w zaawansowany sprzęt, licznik i czujniki.."

"KARDOWIEC"??? Chyba KADROWICZ. No chyba że kadrowicz dorabiał w kadrach ale nie sądzę. Pomijam stylistkę kolarz, kolarze, kolarz :)

No i ta podróż w czasie - badają, ale już zwolnili do domu tego kolarza... więc co się z nim dzieje. No i ten motocyklista.

"Obecnie w bielskim szpitalu trwa diagnostyka kolarza. Wstępnie jego stan lekarze ocenili jako dobry. Po przeprowadzeniu badań głowy kolarz został zwolniony ze szpitala do domu. Wskutek zderzenia obrażeń ciała doznał motocyklista. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzić będzie policja."

Strach czytać ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: artykuły na glownej

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 12 sie 2015, 16:14

Zrobiono korektę:

"Ulicą Ks. Brzóski jechał również inny, czołowy polski kolarz, który cudem uniknął zderzenia z samochodem. Jak dowiedział się nasz portal poszkodowany kolarz uskarżał się na ból szczęki. Wskutek zderzenia kolarz „przepadł” przez rower, upadł na twarz. Obaj kolarze jechali na rowerach wysokiej klasy (cena roweru wynosi około kilkadziesiąt tys. zł – przyp. red.), wyposażonych w zaawansowany sprzęt, licznik i czujniki"

Teraz niby da się czytać ? Polonistka chyba strzeliła by kogoś dziennikiem po głowie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: artykuły na glownej

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 13 sie 2015, 06:06

Jest i 3 wersja:

"Ulicą Ks. Brzóski jechał również inny, czołowy polski kolarz, który cudem uniknął zderzenia z samochodem. Jak dowiedział się nasz portal poszkodowany rowerzysta uskarżał się na ból szczęki gdyż wskutek zderzenia „przepadł” przez rower i upadł na twarz. Obaj kolarze jechali na rowerach wysokiej klasy (cena roweru wynosi około kilkadziesiąt tys. zł – przyp. red.), wyposażonych w zaawansowany sprzęt, licznik i czujniki."

Brawa dla redaktora. Chyba się udało.

Pozostaje jeszcze ostatni akapit ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: artykuły na glownej

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 2 lis 2015, 15:27

Ja trochę obok tematu, ale nie ma sensu zakładać nowego wątku.
Czy nie można zintegrować slidera z linkami do artykułów? W tej chwili w sliderze są zajawki artykułów, ale niezbyt się to pokrywa z listą po prawej, przez co trzeba przeglądać obie listy. Przemyślałbym też czy zamiast dwóch konkurujących o uwagę rozwiązań nie zastosować jednego. Załóżmy że "hottest story" z danego działu byłoby zapowiedziane na większym bannerze z zajawką treści, a reszta ułożona obok w formie małych obrazków i tytułów.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron