Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pytania odnośnie regulaminu.

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Pytania odnośnie regulaminu.

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 13 gru 2015, 21:43

Regulamin tego forum:

2. Na Forum Portalu bielsko.biala.pl mają zastosowanie zasady zgodne z Netykietą, w szczególności obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów, wyzwisk, gnębienia,

9. Użytkownicy, którzy nagminnie nie będą się stosować do postanowień regulaminu Forum narażają się na wykluczenie z funkcjonowania na Forum (ban).

Wobec tego stawiam pytania: dlaczego admin tego forum pozwala wybranym użytkownikom notorycznie łamać regulamin? Dlaczego osoby które wyzywają i obrażają innych są tutaj tolerowane? Kto ma szanować regulamin jak nie admin?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Pytania odnośnie regulaminu.

Postprzez Santos » poniedziałek, 14 gru 2015, 09:05

Fajnie prawisz i pewnie rację też masz.Niech to nastanie.
Ale chyba wiesz że nie jesteś też bez winy.
Zbyt emocjonalnie i chamsko forum podchodzi do polityki i odmienności swoich poszczególnych przekonań.
My, Wy dalej funkcjonuje ku uciesze polityków,oszołomów,przefarbowanych i pewnie właściciela forum.
Ale i tak w porównaniu z innymi forami,dyskusjami pod art. czy innymi portalami nie jest tak źle.
Co nie znaczy że nie może być lepiej.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Pytania odnośnie regulaminu.

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 14 gru 2015, 17:47

teeee adwokat bądź łaskawy nie oskarżać mnie i nie wcinać się jak nie wiesz o jakiej sytuacji piszę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Pytania odnośnie regulaminu.

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 2 sty 2016, 14:22

Dziękuje za "profesjonalne" podejście do tematu Adminy :)

Bawcie się dobrze w Nowym Roku.
Powodzenia :)

PS. Życzę z całego serca aby forum nie umarło. Powodzenia.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Pytania odnośnie regulaminu.

Postprzez ZIZ » niedziela, 26 cze 2016, 11:05

Cytuję jeden z komentarzy pod artykułem o sterylizacji bezdomnych kotów:
"... niezarejestrowany - on bielsko 2016-06-26 11:44
W pierwszej kolejności to należy wysterylizować panią radną żeby nie płodziła więcej takich durniów jak ona sama i pozostałe gnidy z PiS-u !!! a od kotów to niech się odp.....li, zostawić w spokoju zwierzęta..."

Wpis świadczy o tym, że żaden regulamin na stronie głównej nie obowiązuje oprócz tego automatu, który wyklucza ukazanie się komentarzy niektórych, wyselekcjonowanych do wycinki użytkowników.

Moim zdaniem forum kurczy się i "zdycha" przez działania admina strony głównej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości