Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Blokada komentarzy

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Blokada komentarzy

Postprzez Faraon » czwartek, 14 lip 2016, 13:43

Ten portal chyba już umiera skoro co człowiek chce coś skomentować to po napisaniu wywodu dowiaduje się, że komentowanie jest zablokowane.
Bye.
Faraon
użytkownik
 
Posty: 279
Na forum od: 22 wrz 2009, 11:35

Re: Blokada komentarzy

Postprzez aniol » czwartek, 13 paź 2016, 21:14

Dokładnie od dziś mam takie samo odczucie po próbie komentu artykułu na dużym portalu cenzura kwitnie i ma się dobrze rzecz dotyczyła artykułu pt"Żeby tak było zawsze" dlaczego?Bawcie się dobrze we własnym sosie.
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Blokada komentarzy

Postprzez aniol » poniedziałek, 17 paź 2016, 20:11

A teraz zupełnie bez powodu usunięto mój koment w temacie o cmentarzu paranoja gratulacje tak sobie zrażacie wiernych czytelników.Pytanie który pkt. regulaminu naruszyłem?
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Piotrek » wtorek, 18 paź 2016, 10:34

Czy chodzi o ten wpis?:
"aniol 2016-10-17 20:59
do mieszczanin tak jak najbardziej najeźdźca niezależnie czy to hitlerowiec czy ruski to też człowiek i należy mu się szacunek przy pochówku to raz a dwa ten cmentarz tylko pokazuje jak walecznie walczyliśmy z okupantem że ich tyle poległo a to chyba dobrze."
Czasami komentarz jest blokowany z automatu, a później przywracany,
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Poetka z Kóz » piątek, 28 paź 2016, 14:34

Pytanie:
aniol napisał(a):Pytanie który pkt. regulaminu naruszyłem?


Odpowiedź:

Piotrek napisał(a):Czy chodzi o ten wpis?:
Czasami komentarz jest blokowany z automatu, a później przywracany,
pozdrawiam


No to się anioł dowiedział :)

Panie anioł automat działa tak - użyjesz słowa zakazanego lub obraźliwego np Mirosław lub redaktor i masz blokowany komentarz. Ktoś kto wpadł na pomysł tego automatu był chyba niespełna rozumu.
Boje się zapytać który punkt regulaminu łamie użytkownik który użyje słowa np. Mirosław lub redaktor.
Są tez inne równie "obraźliwe" słowa w tym automacie :)
Pozdrawiam
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Poetka z Kóz » czwartek, 3 lis 2016, 11:11

"Cenzura" - to kolejne z obraźliwych tutaj słów. Też blokuje możliwość komentowania.

Szacun ludzie :)

Tym miłym akcentem pragnę się pożegnać z Wami.
Pamiętajcie - ostatni gasi światło.
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Pyramide » czwartek, 3 lis 2016, 15:57

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Blokada komentarzy

Postprzez aniol » środa, 23 lis 2016, 21:56

Super nie można słowa delikatnej krytyki napisać w temacie nowych wagoników kolejki linowej no to jest mój ostatni post i chwila na tym portalu życzę dalszego bujnego rozwoju a ja mam to w d.... żegnam oziemble
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Piotrek » czwartek, 24 lis 2016, 09:39

pozdrawiam
Załączniki
zrzut1.jpg
cool
zrzut1.jpg (404.19 KiB) Przeglądane 22173 razy
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Blokada komentarzy

Postprzez davnbb » czwartek, 22 gru 2016, 00:07

Na głównej stronie pojawił się artykuł o niejakim Ahmedzie. Po jego przeczytaniu od razu rzuciły się w oczy nieścisłości w datach więc swoje wątpliwości umieściłem w komentarzu. Mój komentarz został od razu usunięty, jedna sugerowana poprawka naniesiona i urażony autor zablokował dalszą możliwość komentowania.
Treść nowego komentarza wkleję tutaj:
"Mimo, że po mojej sugestii poprawiłeś jedną z dat to dalej scenariusz wygląda na naciągany.
Według nowej wersji poznali się w 2009 roku (wcześniej podawałeś, że w 2010). Następnie parokrotnie go odwiedzała i się pobrali (jeśli 7 lat temu to wychodzi, że to było również w 2009). Brzmi to trochę naciąganie, że dziewczyna w tak krókim czasie zdążyła parę razy go odwiedzić i zdecydować się na ślub a niejaki Ahmed zdołał w tym czasie jeszcze zdobyć zaufanie przyszłej teściowej (chociaż napisałeś, że zdobył je już wcześniej - nie wnikam w szczegóły jak tego dokonał). Już widzę radość mamusi, że córeczka wybiera się do Egiptu aby tam zamieszkać i wyjść za mąż.
No i znowu kłania się nam matma Andersenie: W Hurgandzie przeżyli tak 3 lata....... a nasz bohater trafił do B-B pod koniec 2013 roku.
Podsumowując: jak bajki piszesz to dbaj o detale bo one cię zdradzają."
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Piotrek » czwartek, 22 gru 2016, 07:45

@Davnbb, czytałem Twój komentarz, no cóż, zauważyłem, że jakiekolwiek odniesienie się w komentarzu do do autora artykułu powoduje usunięcie tej wypowiedzi. Mnie to też kilka razy spotkało.
pozdawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Blokada komentarzy

Postprzez tren_d » poniedziałek, 9 sty 2017, 18:46

co to za dziwne zasady że nie mogę dodawać komentarzy pod tematami na stronie głównej. Dziwne macie standardy - pisałem kulturalne komentarze.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Blokada komentarzy

Postprzez tren_d » środa, 11 sty 2017, 16:50

tren_d napisał(a):co to za dziwne zasady że nie mogę dodawać komentarzy pod tematami na stronie głównej. Dziwne macie standardy - pisałem kulturalne komentarze.


widzę że trudno odpowiedzieć
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Blokada komentarzy

Postprzez Pati 443 » poniedziałek, 30 sty 2017, 15:30

Tak samo miałam
Pati 443
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 30 sty 2017, 15:15


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości