Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przebudowa serwisu 11.2017

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Przebudowa serwisu 11.2017

Postprzez Paweł Strykowski » czwartek, 9 lis 2017, 09:42

Cześć, już ponad tydzień mija od kiedy wrzuciliśmy nową wersję www.bielsko.biala.pl. Czeka nas jeszcze kilka zmian (do miesiąca). Jednakże proszę Was o opinie, konstruktywne uwagi już teraz :-)
Avatar użytkownika
Paweł Strykowski
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 11 lut 2009, 18:10

Re: Przebudowa serwisu 11.2017

Postprzez Piotrek » piątek, 10 lis 2017, 08:08

Witam.
Taka drobna uwaga: w Regulamin portalu www.bielsko.biala.pl, I Zapisy ogólne , 4. Regulamin forum dyskusyjnego dostępny jest pod adresem: viewtopic.php?id=78430, podany adres jest nieprawidłowy, od lat , może dałoby się zmienić.
Może już wzrok nie ten, ale w formacie mobilnym np w systemie Android nie potrafię znaleźć linku do naszego Forum na stronie głównej portalu, może jakiś zrzut ekranu ze strzałką ? dla mnie i innych, którzy mają ten sam problem.
Co do zmian, dla mnie mogą być, kwestia przyzwyczajenia, czy poprzednia wersja była gorsza, nie wiem. Więcej większych obrazków, niektórzy to lubią, a ładniej wygląda.
Napewno zdecydowanie poprawiło się działanie cenzury na Portalu, już nie trzeba przed napisaniem zastanawiać się czy słowo "krowa" może zostać potraktowane jako obraźliwe.
Dziękuję i pozdrawiam
Piotrek
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości