Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Moderatorzy kompromitujecie się!

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez tren_d » czwartek, 3 maja 2018, 14:44

Co chwilę jestem blokowany na ileś dni za kulturalne komentarze, jedynie niezgodne z pro-Ratuszową retoryką. Wiecie w ogóle co to jest demokracja? A od iluś tygodni jestem całkowicie zablokowany ZA NIC!
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez wloczykij » sobota, 12 maja 2018, 16:39

Potwierdzam, cenzura jest tu niesamowita, prawdopodobnie na żadnym innym portalu lokalnym w Polsce takiej nie ma :) Oddaje ducha miasta. Głęboki PRL.
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez YoShi » sobota, 8 gru 2018, 17:26

Szkoda gadac. Pod artykułem http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/a ... iadze-foto wrzucilem info, ze w galerii są zdjęcia z http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/a ... jazdy-foto, gdzie kobieta została potrącona przez mercedesa
to buraki usuneli wpis z ta informacją, a zdjęcia niezwiązane ze zdarzeniem dalej wiszą. Moze lepiej skupic sie na tym, co sie publikuje, bo czytają te notki dziesiatki uzytkownikow,zamiast gonic po miescie, jezdzic za policja i wypatrywać stłuczek. Wchodze na ten portal przez sentyment, ale raczej by poczytac komentarze i sie posmiac i obeserwowac, ktore znikaja, a ktore nie, niz traktowac ten portal jako sensowne zrodlo informacji.
Widze, ze nie tylko ja mam takie odczucie.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez davnbb » niedziela, 9 gru 2018, 13:34

Niektórzy są wyjątkowo uczuleni na krytykę swoich wypocin. Niektórzy od razu blokują możliwość dodawania komentarzy bo mogą pojawić się głosy niezgodne z myślą autora a po co wdawać się z nimi w dyskusje jak brak argumentów. Niewygodnie bywa również gdy ludzie w komentarzach krytykują nierzetelny argument. Po co się wysilać jak można zbanować......
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez staszeks » sobota, 24 sie 2019, 16:36

Pytanie:
W którym miejscu taki wpis pod artykułem narusza regulamin?:
(a taka odpowiedź dostałem zaraz po naciśnięciu przycisku dodaj komentarz)

"belki najazdowe przystosowane do specjalizowanego samochodu pomocy drogowej,
a wykorzystano zwykłą ciężarówkę.
tylna burta ciężarówki nie pozwoliła dosunąć belek do platformy a sama blacha nawet podwójna
na odległości kilku centymetrów (bliżej wspomniana burta nie pozwoliła dosunąć) nie wytrzymała i zgięła się.
Chłopcy zdawali sobie sprawę z nieprawidłowości co widać na zdjęciu bo podpierali belki kamieniami )aby się nie odsunęły) Moim skromnym zdaniem winien właściciel firmy bo nie zapewnił wyposażenia odpowiedniego do zleconego zadania."

Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia.
(
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez davnbb » niedziela, 25 sie 2019, 12:25

Oni wrzucili IP osób, których opinie im się nie podobają (i loginy) na czarną listę. Cokolwiek bym nie napisał (nawet bez logowania się na konto) to wyskakuje mi informacja, że mój wpis narusza regulamin. Ty pewnie też musiałeś się im czymś zasłużyć. Chcesz to ominąć pisz przez TOR-a- wtedy bez problemu napiszesz co Ci na wątrobie leży a te m@toły dopiero po przeczytaniu mogą usunąć komentarz.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez staszeks » niedziela, 25 sie 2019, 18:32

davnbb napisał(a):Oni wrzucili IP osób, których opinie im się nie podobają (i loginy) na czarną listę. Cokolwiek bym nie napisał (nawet bez logowania się na konto) to wyskakuje mi informacja, że mój wpis narusza regulamin. Ty pewnie też musiałeś się im czymś zasłużyć. Chcesz to ominąć pisz przez TOR-a- wtedy bez problemu napiszesz co Ci na wątrobie leży a te m@toły dopiero po przeczytaniu mogą usunąć komentarz.

masz stałe IP?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez davnbb » niedziela, 25 sie 2019, 19:20

staszeks napisał(a):
davnbb napisał(a):Oni wrzucili IP osób, których opinie im się nie podobają (i loginy) na czarną listę. Cokolwiek bym nie napisał (nawet bez logowania się na konto) to wyskakuje mi informacja, że mój wpis narusza regulamin. Ty pewnie też musiałeś się im czymś zasłużyć. Chcesz to ominąć pisz przez TOR-a- wtedy bez problemu napiszesz co Ci na wątrobie leży a te m@toły dopiero po przeczytaniu mogą usunąć komentarz.

masz stałe IP?

Teoretycznie nie (w sensie, że nie wykupiłem tej usługi, która była dodatkowo płatna) a w praktyce od dłuższego czasu (co najmniej pół roku) mam to samo IP.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 7 wrz 2019, 15:43

TU się jaja dzieją Panie i Panowie :)
Hitem są artykuły łowcy zdarzeń które pod artykułem mają ramkę do komentarzy ale jak wpiszesz komenta i klikam Dodaj komentarz to się okazuje że komentowanie jest zablokowane :)

Usuwanie komentarzy - kolejny hit kiedy znika komentarz nie łąmiący regilaminu w żaden sposób.
Po prostru robienie jaj z ludzi i tyle. Portal nie ma pomysłu na siebie a ludzie to widzą.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez staszeks » sobota, 7 wrz 2019, 17:22

Jaja, czy nie, tego nie wiem.
Wiem, że oczekiwałem komentarza ze strony osób kompetentnych na nasze wpisy.
Niestety, głowa dwa metry pod poziomem piasku.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 11 paź 2019, 19:24

Mam takie pytanie: felieton był dzisiaj na głównej stronie i go już nie widzę? Pierwsze zablokowaliście możliwość komentowania a później felieton o piwoszach zniknął? Jest jakiś powód?

I druga sprawa: dlaczego nie można komentować newsów o wypadkach pomimo tego że okienko do komentowania jest pod artykułami? Ludzie piszą a później nie da się dodać. Macie nas czytelników za głupców czy jak? To wolność słowa czy jakieś nowe/stare normy?

P.S. Nie oczekuję odpowiedzi ale traktujcie ludzi normalnie. Przynajmniej się starajcie ;) Wiem daremny mój trud.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez YoShi » niedziela, 13 paź 2019, 01:23

Bo to pajace są. Portal idzie w dół od dawna. Ktory to juz wlasciciel? Kiedys były dwa rywalizujace ze soba i to przekładało sie na interesujace artykuły. Potem, jeden wchłonął drugi razem z jego inwentarzem i od tego czasu zaczelo sie wszystko psuć. A teraz sprzedali go "Kronice", ktora nie ma biznesu by w niego inwestowac, co najwyzej wrzuci zajawke, a w tekscie napisze, ze masz sobie wiecej przeczytać w gazecie. Ciekawe jak to wygląda w tzw unikalnych odwiedzinach. Pod artykułami są liczniki, ale wystarczy odswiezac samemu i licznik bije.Został jeden pisarz-paparazzi, co zasuwa z pomocą drogowa do kazdego wypadku i az czuje, jakiego dostał podniecenia, jak zobaczył auto Krywulta rozbite. Do tego kilku poetów, ktorzy nawet nie są konkurencją dla dziennikarzy Kroniki.Poza tym w naszym miescie coraz mniej sie dzieje. Wiec wszystko zdechło, a moderowanie to przesada i wcale nie wydaje mi sie, ze to automat cały ten bałagan z komentarzami robi. Tylko siedzi jakis lamus, co sie boi szefa i tnie wszystko co mu sie wydaje, ze jest podejrzanie podejrzane w tresci.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez Teoo » wtorek, 15 paź 2019, 06:39

YoShi napisał(a):nie wydaje mi sie, ze to automat cały ten bałagan z komentarzami robi. Tylko siedzi jakis lamus, co sie boi szefa i tnie wszystko co mu sie wydaje, ze jest podejrzanie podejrzane w tresci.


Moim zdaniem jedno i drugie. Wieczorami często można sobie pisać, a i tak okazuje się później, że komenty odrzucone jakby z automatu i daremna robota. W dzień bywa różnie. Co nie zmienia faktu, że świadczy to o totalnej zlewce komentujących i traktowaniu ich jak nabijaczy klików. Gdyby nie to, że to jedyny "portal" w BB, to wszystkich już dawno by wymiotło.
Teoo
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 15 paź 2019, 06:32

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez majster_jk » piątek, 25 paź 2019, 18:05

zenada . moje tak tez zablokowane.... skandal
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moderatorzy kompromitujecie się!

Postprzez staszeks » sobota, 26 paź 2019, 17:26

I to pozwólcie, ze przytoczę cudze słowa:
"...........mówił dziad do obrazu........."
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron