Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

tanie konto - polecacie jakis bank?

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez banan.eu » sobota, 28 paź 2006, 16:54

ING rulez...jestem z nimi 4 lata i jeszcze sie nie zdazylo zebym myslal o zmianie banku.
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez paweL » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:25

Polecam Inteligo...
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez BBA » poniedziałek, 30 paź 2006, 23:07

Chyba sie zdecydowalem - tylko jakos nikt nie poleca - Fortis Bank i e-Pakiet - konto internetowe - niby biora 8 zeta miesiecznie ale sa wyplaty z wszystkich bankomatow w calej Polsce za free oraz wszystkie opreacje w necie rowniez za free - jak dla mnie rewelacja - wyplacam gdzie chce. Moze ktos ma e-Pakiet, prosze o opinie.
BBA
użytkownik
 
Posty: 40
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez hlaskower » wtorek, 31 paź 2006, 13:39

mBank i żaden inny:) zmieniłem właśnie z BPH, który jest cholernie drogi, jak policzyliśmy z żoną oszczędzamy rocznie prawie 250 zł...
hlaskower
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 30 paź 2006, 13:24
Lokalizacja: Komorwicka

Postprzez sylwo2 » środa, 8 lis 2006, 00:28

BBA napisał(a):Chyba sie zdecydowalem - tylko jakos nikt nie poleca - Fortis Bank i e-Pakiet - konto internetowe - niby biora 8 zeta miesiecznie ale sa wyplaty z wszystkich bankomatow w calej Polsce za free oraz wszystkie opreacje w necie rowniez za free - jak dla mnie rewelacja - wyplacam gdzie chce. Moze ktos ma e-Pakiet, prosze o opinie.

to zalezy ile miesiecznie robisz przelewow. standardowo w wbk 5 przelewow gratis a potem po 1zl. w mbanku kazdy po 50 gr a rachunek za darmo. wiec z prostej kalkulacji jesli wszystkie oplaty miesieczne plus jakies tam regulujesz przez internet w liczbie 16 lub powyzej to fortis jak najbardziej jest trafionym wyborem.. jesli natomiast placisz za mieszkanie, prad, gaz i telefon to wystarczy Ci darmocha w mbanku lub po prostu to co stoi na przeciw fortisa :)
sylwo2
użytkownik
 
Posty: 447
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » środa, 8 lis 2006, 18:03

Po przeanalizowaniu wszystkich "za" i "przeciw" uważam, że:

http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_ ... ciebie.htm

Przeczytajcie sami.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez che givera » piątek, 24 lis 2006, 18:47

XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Apsik » piątek, 24 lis 2006, 23:06

BBA a co z bezpieczeństwem.
Choć dotyczy to głównie obsługi konta przez internet to jednak jest faktem, że BPH to w tej chwili jeden z najbezpieczniejszych Banków w Posce. (wystarczy poszperać w googlach:-).
Mam konto w BPH i jestem bardzo zadowolony. Może wystarczy zmienić tylko rodzaj konta np na "srebrny sezam" - koszt ok 10zł - przelewy krajowe = 0zł, dostęp do konta przez neta bez opłat, możliwość powiadamiania SMSem operacji bankowych, itp.

Czasami zamiast zmieniać bank, warto sprawdzić co nasz bank oferuje - najczęściej kilka rodzajów kont osobistych. Nikt z banku nie zadzwoni do Ciebie żebyś zmienił konto na tańsze i lepsze, bo nie jest to w ich interesie. Mając konto założone kilka lat temu, może się okazać że jestem "mocno do tyłu" w stosunku do nowych klientów tego samego banku.
Apsik
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 10 lis 2006, 23:56

Postprzez grishak » czwartek, 30 lis 2006, 21:36

Polecam Raiffeisen BANK.

Opłata miesięczna za konto 8 PLN .
Przelewy przez internet FREE..

bankomat jest w B-B .. :)
grishak
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 30 lis 2006, 21:19

Postprzez twardzik.m » środa, 17 sty 2007, 00:14

mBank najlepszy a jesli chodzi o bezpieczenstwo to i tak ma sie hasla w domu to kasy z konta nie jest w stanie nikt sciagnac tak mi sie zdaje
:)
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron