Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KOszty najmu mieszkania??

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez Anatol » piątek, 29 wrz 2006, 17:43

Jakie są koszty najmu mieszkania w BB (NIE W BLOKU - bo po prostu w blokach mieszkać nie umiem, za nisku, za głośno, za... itp.). Chodzi mi raczej o stare budownictwo, ewentualnie o mieszkania w domach prywatnych. Ile wy płacicie i w jakich dzielnicach i za jaką powierzchnie??
Anatol
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ja » poniedziałek, 23 paź 2006, 20:02

Anatol napisał(a):Jakie są koszty najmu mieszkania w BB (NIE W BLOKU - bo po prostu w blokach mieszkać nie umiem, za nisku, za głośno, za... itp.). Chodzi mi raczej o stare budownictwo, ewentualnie o mieszkania w domach prywatnych. Ile wy płacicie i w jakich dzielnicach i za jaką powierzchnie??

W temacie piszesz, mieszkania a w tresci częci domu a to dwie różne rzeczy.

To zdecyduj się albo użyj google.

Mieszkania są od 350 za niecałe 30m, 600 za 60m i za 80m w starym bud. do mas. 1200zł.

A kawałek domu? Jeśli wynajęcie domu 200m2 kosztuje np. 2000/mies, to jesli wezmiesz 1/4, tj 50m, to wychodzi 500zł, ja bym wpisał w google.pl "domy wynajem".

Ale taki schemat wynajmowania to nie obraź się, mają oszuści, dlatego mało kto chętnie wynajmuje w dobrych warunkach.
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron