Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ostrzeżenie oszuści!!!

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez che givera » czwartek, 26 paź 2006, 22:01

kaasi. Bardzo dużo. Na początek zasypią cię adresowanymi imiennie do ciebie ulotkami reklamowymi. Będziesz mieć ich pełną skrzynkę. Później dowiesz się, że masz wygraną w konkursie, o którym wiesz, że w nim nie uczestniczysz. Ja to "przerabiałem" i nikomu nie życzę. Odczepili się dopiero, gdy zagroziłem pozwem sądowym.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez mipi » piątek, 27 paź 2006, 08:14

Ja wyrzucam wszystkie reklamowe ulotki od razu do kosza. Przecież jakby nie było to każdy może wynieść dane osobowe z różnych firm. Ja np. również mogę z mojej firmy przekazać dane klientów. ZUS, US, GUS, UM, UW itd... wszyscy ci mogą te dane sprzedać poprostu. kto ci powie skąd otrzymał dane. Nikt, także trzeba być tylko rozważnym a nie odstraszać odrazu. firma która mi proponwała sprawdzenie tych składek to przedstawiciel dał mi wniosek żebym osobiście przesłał a oni będą go monitorować. I tak działają raczej na moje konto niż na szkodę. ja osobiscie jestem zadowolny i rozważny. pozdrawiam wszystkich
mipi
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » piątek, 27 paź 2006, 09:03

mipi. Nie pisz otwarcie, że możesz przekazać dane osobowe z firmy, bo narobisz sobie kłopotów. Zgodnie z ustawą, jako dysponent danych, masz OBOWIĄZEK je chronić!
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez mipi » piątek, 27 paź 2006, 10:13

che givera. Chodzi mi to, ze jako potencjalny oszust mógłbym wykorzystać dane, także dotyczy to wielu instytucji i nie trzeba wcale spotykać się z klientem zeby uzyskać jego dane. Nie pisze przecież że wykorzystuje. Ja doskonale wiem, jaka ustawa mnie obowiązuje. A szuści myślisz, ze nie wiedzą? pozdrawiam
mipi
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez mf » sobota, 28 paź 2006, 13:15

powiem tylko jedno. ludzie, czytajcie co podpisujecie
mf
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 4 wrz 2006, 14:09

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron