Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Biznes

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez miro » niedziela, 3 gru 2006, 03:35

Nie zalamuj sie Ewunia. Polskie bezrobocie swiadczy, ze jest wiecej takich jak Ty, bez pomyslu.
Zastanawiajac sie nad Twymi umiejetnosciami nachodzi mi pewien pomysl. Zapewne jest wiele malych firm, ktore nie stac na zatrudnienie wlasnych sekretarek i ksiegowych na caly etat, choc im sa one potrzebne. Mozesz wlasnie od tych firm przyjmowac zlecenia na uslugi. Wystarczy sie tylko dobrze rozreklamowac. W krajach wysoce rozwinietych praktyka ta jest powszechnie znana i nazywa sie subcontracting.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ewunia » niedziela, 3 gru 2006, 10:54

Bardzo dziękuję to jest naprawdę świetny pomysł, pomyślę nad tym i postaram się zrealizować . Dziękuję bardzo.Pozdrawiam Ewa
Ewunia
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 27 lis 2006, 18:52

Postprzez ja79 » poniedziałek, 4 gru 2006, 00:05

cześć,
no coż, nie pisze aby cię zgnębić ale twe umiejętności nie są za bardzo nietuzinkowe, to ważne abyś to sobie uświadomiła:) i może poszukała w śród swoich umiejętności jeszcze jakieś inne -bardziej unikatowe.
to taka mała rada może z niej skożystasz

jeśli chodzi o pomysł wcześniejszego rozmówcy to jak najbardziej go popieram!jest naprawde dobry.
Myśle że moge tak sądzić bo sama pracuje w małej kilku osobowej firmie i księgowa zleca chyba pit albo nip na "zewnątrz"
poza tym możliwe że taką usługą byłoby zainteresowanie min. w tej firmie, księgowa będzie powoli odchodzić.
Ale pamiętaj zaufanie to podstawa,
pozdrawiam i życze powodzenia!!!!:)
ja79
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 12 wrz 2006, 23:22

Postprzez Julka » poniedziałek, 4 gru 2006, 13:31

hmm... zeby swiadczyc uslugi w zakresie ksiegowosci, czy doradztwa podatkowego trzeba miec odpowiednie kwalifikacje zawodowe, a Ewunia nie wspomina, ze takowe posiada. Natomiast uslugi biurowe uwazam rowniez za dobry pomysl np. jesli umiesz biegle pisac na maszynie - przepisywanie tekstow ( z notatek lub dyktafonow), zalatwianie korespondencji, wysylek pocztowych (np. reklama, czy inne wieksze akcje wysylkowe), organizowanie podrozy sluzbowych itp. Albo uslugi dla prywatnych osob w zakresie pomocy przy przy obsludze komputera ? :) i
Julka
użytkownik
 
Posty: 89
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ewunia » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:27

Witajcie !!!Przywróciliście mi wiarę w ludzi :-) Wszystkim bardzo bardzo dziękuję za rady i wsparcie . Naprawdę jestem w nieciekawej sytuacji i doszłam do wniosku że już najwyższy czas wziąć swój los we własne ręce . Dzięki bardzo :-)
Ewunia
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 27 lis 2006, 18:52

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron