Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

szkoła policealna PROFESJA-moglby mi ktos powiedziec...

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez gocha » wtorek, 28 lis 2006, 21:16

bardzo mi zalezy zeby dowiedziec sie czegos o tej szkole.przede wszystkim jak wysokie sa czesne na 2 letniej szkole policealnej,zaocznie. ja zdalam dobrze mature,i studiuje anglistyke na 1 roku,ale juz niedlugo...zdecydowalam ze chce isc do pracy,uczyc sie zaocznie,noi nie wykonczyc sie!bo mam naprawde tyle nauki ze nie wyrabiam... i chcialabym tam zaczac nauke na kierunku technik prac komputerowych.jesli ktos chodzi do tej szkoly to prosze,napiszcie jak jest,czy ciezko,i ile te czesne. noi czy wogole jest sens robic taka szkole,czy potem mozna znalezc prace. pliska napiszcie cokolwiek! z gory dziekuje.
gocha
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 28 lis 2006, 21:08

Postprzez gocha » wtorek, 28 lis 2006, 21:17

sorki-na kierunku technik prac bbiurowych nie komputerowych:)
gocha
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 28 lis 2006, 21:08

Postprzez perelka84 » wtorek, 16 sty 2007, 19:56

Hej, ja chodze do tej szkoly jestem w 2 klasie :) Co moge powidziec ze pewnie tego kierunku c ty chcesz nie bedzie kierunki otwieraja gdy jest duzo chetnch na niego a na ten watpie tm bardziej 2-letni tez chcialam isc na cos podobnego ale wyszlo ze jestem na prawie i administracji... Nauki malo, niemalze w ogole moze na poczaku sie przemowalam teraz juz nie zbyt, tez pracuje i to w weekendy wiec czasami mnie nie ma na zajeciach ale egzaminy zaliczam na 5/4 chyba jedna 3 mialam w tych 3 semestrach... w pierwszej klasie naucziciele byli lepsi, teraz nudy.. klasa sie wykruszyla w polowie z 37 zeszlo chyba juz do 15:) ale dajemy rade... placenie? na poczaku 100zl w II semestrze 110zl, teraz chyba 120zl jest, no i pewnie od lutego znowu drozej... moga podnies do 15% z aktualne cen semesralne... Ogolnie luz, derektor dydaktyczn taki sobie jest wczesniej bylalepsza dyrektorka, troche pozno dali znac z praktykami ale wsztko pozalatwialam... teraz w czerwcu nagorsze egzamin koncowe a ja nic nie umie hehe no al;e damy rade jakos.... W sumie polecam jak porzebujesz czasu... wystarczy ze sie chodzi na zajecia i ma sie 5teczki... Pozdrawiam:)
perelka84
użytkownik
 
Posty: 188
Na forum od: 16 sty 2007, 19:47

Postprzez GP » czwartek, 18 sty 2007, 23:26

perelka84 napisał(a):(...) wystarczy ze sie chodzi na zajecia i ma sie 5teczki...

To super - normalka - potem człowiek wychodzi z papierem i dalej nic nie potrafi... Dobrze, że coraz częściej pracodawcy wymagają czystej wiedzy, a nie papierka!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron