Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zakup akcesoriów komputerowych, monitorów, komputerw, etc.

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez apollo » piątek, 12 sty 2007, 17:19

Z uwagi na fakt, że portal rozwija się coraz bardziej pragniemy zachęcić wszystkich użytkowników do wysyłania zapytań związanych z zakupem sprzetu komputerowego.
Zapytania można wysyłać zarówno na PW jak i na GG: 7746300

Mam nadzieję, że ta forma kontaktu zachęci Państwa do zakupów :)
apollo
 

Postprzez maćkowata » poniedziałek, 12 lut 2007, 19:33

Może doradzicie jaką grafikę mogę dodać do EP-8KDA7I, żeby najnowsze gry chodziły dobrze i do 500zł?
:)
I jeszcze szukam procesora lepszego od semprona3300+, do tej samej płyty.
Pozdrawiam
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez darqi » poniedziałek, 12 lut 2007, 20:25

Jak juz tak reklamujecie to ja napisze, że KUPUJE w "K O N T R A Ś C I E" !! ;)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez apollo » poniedziałek, 12 lut 2007, 20:37

maćkowata napisał(a):Może doradzicie jaką grafikę mogę dodać do EP-8KDA7I, żeby najnowsze gry chodziły dobrze i do 500zł?

na AGP już niewiele zostało kart, ale propozycja moja to:
Sapphire X1650PRO 512MB 128bit DDR2 (11091-04-20R)
jutro poszukam czegoś spod znaki nVidia ;)

maćkowata napisał(a):szukam procesora lepszego od semprona3300+, do tej samej płyty.
Pozdrawiam

tu nie ma większego wyboru, albo Sempron 3400+ (2.0GHz, Palermo) albo Athlon 64 3000+ (2.0GHz, ClawHammer) ten drugi działa jednak na FSB 800MHz ale ma dwukrotnie większy cache.
apollo
 

Postprzez apollo » poniedziałek, 12 lut 2007, 20:41

darqi napisał(a):Jak juz tak reklamujecie to ja napisze, że KUPUJE w "K O N T R A Ś C I E" !! ;)

sam byłem kiedyś klientem Kontrastu ;)
apollo
 

Postprzez maćkowata » wtorek, 13 lut 2007, 10:46

Ale widzę że takich procesorów nie macie w swojej ofercie. Jeśli możecie zorientować się jaki obecnie jest na rynku najlepszy (nie lepszy jak pisałam wcześniej tylko NAJlepszy)procek do mojej karty i w jakiej cenie by był?
A grafika w cenie jak pisałam do 500zł, bo na najlepszą na pewno mnie nie stać.
I jeszcze takie pytanko: czy skupujecie używane części komputerowe albo ewentualnie w rozliczeniu? (sempron 3300+ i HIS ATI radeon 9550- używane 8 m-cy)
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez apollo » wtorek, 13 lut 2007, 11:08

poproszę o maila na PW - prześle ofertę :)
apollo
 

Postprzez twardzik.m » wtorek, 13 lut 2007, 23:52

A ja mam takie zapytanie nie wiecei co to moze byc ?? strasznie mis ie komp zamula jak mam np skype wlazonego procek caly czas idzie na fulla nawet jak mam tyklko jego wlaczonego i nawet nie tylko na tym wogole jak sa jakies programy to sie muli mam 512 ram i pocek 2,4 wiec to nie jest slabe a niewiem co mi sie ostatnio dzije skanowalem czy nie ma wirusa tez nie ma wiec juz sam neiwiem pomozcie
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez apollo » środa, 14 lut 2007, 09:20

proszę sprawdzić w Menedżer zadań -> Procesy
któryś proces będzie odstawał znacząco pod względem zużycia procesora (kolumna CPU)
to jest właśnie przyczyna "zamulania kompa"
jeżeli to Skype to proponuję:
1. zrobić udpate systemu + update Skype'a
2. odinstalować i zainstalować starszą wersję
apollo
 

Postprzez twardzik.m » środa, 14 lut 2007, 11:48

Dziekuje Panie Łukaszu czy mam racje ?? Raczej ogolnie jakis strasznie wolny sie zrobil ten komputer ostatnio przestala mi nagrywac nagrywarka dvd plytki chyba ze to byly zlej jakosci plyty a jest cos do czyszczenia dvd-room-u ??
Ostatnio edytowano środa, 14 lut 2007, 11:54 przez twardzik.m, łącznie edytowano 1 raz
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez apollo » czwartek, 15 lut 2007, 10:06

twardzik.m napisał(a):Dziekuje Panie Łukaszu czy mam racje ??

tak :D

twardzik.m napisał(a):ostatnio przestala mi nagrywac nagrywarka dvd plytki chyba ze to byly zlej jakosci plyty a jest cos do czyszczenia dvd-room-u ??

do czyszczenia napędów są odpowiednio przygotwane płytki. Nalżey pamiętać o tym, że inne są dla napędów CD a inne dla DVD.
apollo
 

Postprzez Barth » niedziela, 18 lut 2007, 01:02

A działają jedynie na drobny kurz co osiadł na soczewce - przy poważniejszych problemach jedynie spirytus izopropylowy / wizyta na serwisie / kupno nowej. Nie wiem jaki "postęp" nastąpił od wersji CD ale myślę że niedaleki.
Skype z problemem załadowania procesora? Stary-nowy problem. Sprawdzić czy pod wersją 1.4 też to robi / wyłączyć próbnie inne programy z autostartu - narzędzie Msconfig (zakładka "uruchamianie") / Jeśli ma się TotalRecordera (narzędzie do nagrywania rozmów) - wyłączyć go ze strumienia dźwięku / szukać po forum Skype'a.
Btw - Autopatcher XP (peelka), Spybot, AdAware personal - pomocne w pracy.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez apollo » niedziela, 18 lut 2007, 13:06

Barth napisał(a):A działają jedynie na drobny kurz co osiadł na soczewce - przy poważniejszych problemach jedynie spirytus izopropylowy / wizyta na serwisie / kupno nowej. Nie wiem jaki "postęp" nastąpił od wersji CD ale myślę że niedaleki.

postęp jest już znaczący - to już nie są tylko miotełki na płycie CD ;)
teraz w zestawie dodawane są środki do czyszczenia optyki którymi spryskuje się płyte przed włożeniem do napędu - taka płytka to wydatek 10 - 15 zł więc nie tak dużo
Ostatnio edytowano niedziela, 18 lut 2007, 13:07 przez apollo, łącznie edytowano 1 raz
apollo
 


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron