Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PRACA W BIELSKU OD ZARAZ

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez biedny » piątek, 19 sty 2007, 18:04

witam!
Jestem z Jaworzna. Obecnie pracuje w Miedzyrzeczu Górnym zaraz koło Bielska Białej! Pracuję w Firmie fleksograficznej!! www.flexokolor.pl ! jestem Operatorem Bobiniarki! pracuję tam od 6 miesiecy... Obecnie trafiła mi się praca w Jaworznie "!od zaraz!". Chce sie stamtad zwolnic w trybie natychmiastowym! (gdyz dojeźdzam 60 Km do Bielska) ale pracodawca nie chce pojsc ze mną na ugode, gdyz nie ma osoby która by mnie zastąpiła. Praca w tej firmie na Bobiniarce jest dosc łatwa... kazdy jest w stanie nauczyc sie jej obsługi w przeciągu dnia...!!!! (Ja zatrudniając sie tam nawet nie wiedzialem co to jest). Pracodawca powiedział mi, ze jesli przyprowadzę mojego zastepcę, to podpisze moje wypowiedzenie w tym samym dniu.!!! wszelkie inne informacje udziele osobiscie jesli ktos bedzie zainteresowany!! UWAZAM ze jesli ktos jest z bliska to naprawde opłaci mu sie to..! Nie musisz znac 3 jezykow, miec Super wukształcenia! Wystarczy ze chcesz pracowac..!

JESLI KTOS JEST Z OKOLIC BIELSKA I JEST ZAINTERESOWANY!!! PROSZE O PILNY KONTAKT na moj tel kom. 511 636 647

Oferta wazna do 21.01.2007 DO NEIDZIELI do poźnego wieczora!
W poniedzialek jak cos załątwiło by się prace..!
biedny
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 19 sty 2007, 18:03

Postprzez vilgefortz » piątek, 19 sty 2007, 18:24

A ile płacą, może warto zmienić jak jest okazja.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości