Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

LARYNGOLOG- Cyniarska dr Szcześniak

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez iff » środa, 21 lut 2007, 14:28

Witam,
Szukam informacji na temat laryngologa dziecięcego dr. Szcześniaka z Centrum przy ulicy Cyniarskiej. Jakiekolwiek info będzie super.
Szukam również informacji na temat wycinania 3 migdała na Cyniarskiej i w Esculapie w Wapienicy.

Dziękuję
Pozdrówka
iff
iff
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 21 lut 2007, 14:26

Postprzez maćkowata » piątek, 23 lut 2007, 16:16

Witam
Dr Szcześniaka znam tylko z kilku wizyt, bo w czasie wakacji nasz dr Papla miał urlop więc chodziłam z dzieckiem do niego. Ogólnie obaj panowie są bardzo sympatyczni dla dzieci i starają sie aby wizyty u nich były niestresyjące. Zabieg przeprowadził dr Papla, nie mam żadnych zastrzeżeń, czysto, konkretnie, szybko, rodzice informowani o wszystkim co się dzieje, sam zabieg jakieś 3 min, w czasie znieczulania dziecko jest razem z rodzicami, po zabiegu jak tylko przestanie dziecku krwawić z noska ( do czego konieczna jest umiejętność dmuchania noskiem), dziecko jest wypisywane do domu po otrzymaniu przez rodziców dokładnych instrukcji co dalej robić i co dziecko może jeść i pić. Ogólnie zabieg i Centrum Pedriatryczne mogę polecić, po zabiegu przez trzy lata dziecko dużo nmiej chorowało, skończyły się "wieczne" (znaczy:na okrągło) katarki.
PS.Tylko nie wiem czy dr Papla nadal tam przyjmuje, bo dawno nie byliśmy w Centrum, ponieważ nie było takiej potrzeby, na szczęście, :)
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron