Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

liceum plastyczne

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez merkana » wtorek, 10 kwi 2007, 10:42

Kończę w tym roku gimnazjum. Chciałabym pójść do Liceum Plastycznego w Bielsku. Zastanawiam się jednak, jaki tam jest poziom, jeśli chodzi o przedmioty ogólnokształcące. Wiem, że program jest bardzo obciążony przez zajęcia artystyczne. Chciałabym jednak znać maturę. Jeśli ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat poziomu przygotowania do matury w tym liceum, to byłabym wdzięczna.
merkana
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 10 kwi 2007, 10:37

Postprzez Leniu9000 » czwartek, 17 maja 2007, 23:10

bardzo duża liczba ludzi uważa, że po plastyku nie przyjmują na ASP. na ASP w poznaniu nie masz szans sie dostać po plastyku. nie wiem czemu ale na forum digarta bardzo wiele osob tak mówi. na mature z woku i rysować to na pewno przygotuje ale na pozostałe matury.. to watpie ;] dlatego polecam liceum i robic sobie kursy, chodzić do bck-u, włókniarza itp. na rysunek tak jest wg. mnie najlepiej.
Leniu9000
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 17 maja 2007, 20:46

Postprzez Leniu9000 » czwartek, 17 maja 2007, 23:14

a tak w ogóle to na ASP podobno najłatwiej sie dostać jak sie przyniesie taką fajna biała koperte za 10gr kupisz w kiosku ruchu a co w niej powinno byc to ja nie mówie xD no niestety taki kraj : / : / precz z korupcją !
Leniu9000
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 17 maja 2007, 20:46


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron