Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pożegnanie lata

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez czarna mamba » sobota, 4 sie 2007, 16:30

Witam,
jestem Bielsku na wakacjach. Wpadła mi w ręce broszurka z kalendarium imprez, wyczytałam z niej, że 24 i 25 sierpnia na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej odbędzie się koncert Maanamu, Markowskiej, Flinty i Dody. Zamieścili tylko info o cenie biletu (10 zł) ale zapomnieli dodać gdzie można zakupić owe bileciki? Proszę dajcie cynka, jeśli coś wiecie w tym temacie.
Pozdrawiam gorąco :)
czarna mamba
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 4 sie 2007, 16:17

Postprzez Turystka » niedziela, 5 sie 2007, 13:24

czarna mamba napisał(a):Witam,
jestem Bielsku na wakacjach. Wpadła mi w ręce broszurka z kalendarium imprez, wyczytałam z niej, że 24 i 25 sierpnia na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej odbędzie się koncert Maanamu, Markowskiej, Flinty i Dody. Zamieścili tylko info o cenie biletu (10 zł) ale zapomnieli dodać gdzie można zakupić owe bileciki? Proszę dajcie cynka, jeśli coś wiecie w tym temacie.
Pozdrawiam gorąco :)

bilety napewno bądzie można kupić tuż przed wejściem na ATH, ale moga być jeszcze w BCK-u na ul. Słowackiego - tak myślę, ale nie wiem na 100 %.
Turystka
użytkownik
 
Posty: 27
Na forum od: 29 kwi 2007, 16:05

Postprzez czarna mamba » wtorek, 7 sie 2007, 20:05

Ślicznie dziękuję. Czy Szanowna Koleżanka też się wybiera na te plenerowe koncerciki?
czarna mamba
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 4 sie 2007, 16:17

Postprzez sebastian » wtorek, 14 sie 2007, 19:55

w BCK można kupić bilety
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez jackq » niedziela, 26 sie 2007, 09:14

No i po koncercie. Koncert jak to koncert ale BCK się moim zdaniem nie spisał z organizacją. 10 toy-toyów na tyle ludzi to stanowczo za mało, nie mówiąc juz o kilku stoiskach z piwem i jedzeniem. Na taką impreze to powinno być tego ze 3 razy więcej. Impreza ogólnie udana: 2 razy stać po piwo, 2 razy do kibelka i już po imprezie ;) hehehe
jackq
użytkownik
 
Posty: 39
Na forum od: 26 sie 2007, 08:58

Postprzez graham » poniedziałek, 27 sie 2007, 11:24

A co sądziecie występie Patrycji M.? Nie wydaje się Wam, że powinna wziąć pod uwagę, że na koncercie jest sporo dzieci i trochę przystopować swoje przesiąknięte seksem wypowiedzi? Jak wy to odebraliście?
Pozdrawiam
graham
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości