Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY DLA PSÓW

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez Classica » wtorek, 9 paź 2007, 13:19

WITAM :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO MOJEGO SALONU OSOBY, KTÓRE MAJĄ PIESKI I CHCĄ JE PODDAĆ ZABIEGOM FRYZJERSKO - KOSMETYCZNYM.
Oferuję:
- strzyżenie psów rasowych i wielorasowych
- trymowanie psów szorskowłosych
- przygotowanie psów do wystaw
- rozczesywanie sierści
- kąpiele

W sprzedaży mam doskonałej jakości, niemiecką karmę firmy BOSCH

SALON ZNAJDUJE SIĘ W BIELSKU - BIAŁEJ przy ul. M.C. Skłodowskiej 13 , wejście jest od ul. Ak. Umiejętnosci :) ( na przeciwko Szkoły Ogrodniczej )

tel 0- 517 80 36 38

http://classica.webpark.pl/salon.htm
Ostatnio edytowano czwartek, 15 lis 2007, 20:55 przez Classica, łącznie edytowano 1 raz
Classica
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 9 paź 2007, 12:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez doroteczka » czwartek, 15 lis 2007, 10:28

Byłam w tym salonie z moim sznaucerkiem :) Bryś wyszedł pięknie :) :) Ślicznie ostrzyżony, wytrymerowany, czysciutki i pachnący. Bryś nie jest rasowym sznaucerkirm, ale wygląda teraz jak rasowy :)

Pani jest bardzo miła i widać, ze kocha psy :), doradziła mi jak czesać by nie robiły się kołtunki, poradziła co dodawać do jedzenia by włos był ładniejszy. Dla mnie ważne było, że mogłam cały czas być przy Brysiu ( i wypiłam dobrą kawkę) :)
Ja polecam :) :)
doroteczka
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 15 lis 2007, 10:16

Postprzez darqi » czwartek, 15 lis 2007, 13:25

Chodzi oczywiście o salon przy ulicy Akademi Umiejętności (na przeciwko Szkoły Ogrodniczej)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez Jolanta80 » wtorek, 11 gru 2007, 11:05

Witam miłosników czworonogów :)

Ja również byłam w tym salonie z moim YORKIEM :)
Polecam, pani ma świetne podejście do psiaków. Mój Yorek strasznie boi sie gdy dotykają go obce osoby, trzęsie się jak galareta. A pani spokojnie , delikatnie, głaszcząc go zabrała na stół - wyczesała później wykąpała i obcięła. Yorek był bardzo spokojny :)
Bardzo podoba mi się wanna do kąpieli psów, jest taka profesjonalna, w ogóle salon jest wyposażony bardzo dobrze. Pani też bardzo miła, robiła kurs, gdzieś na Śląsku i mówiła, że ta praca to jej pasja.
Ja jestem bardzo zadowolona i polecam :)
Jolanta80
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 11 gru 2007, 10:35


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości