Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

trasa Bielsko - Biała - Katowice

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez moloo » wtorek, 20 lis 2007, 22:41

Witam,

Proszę o informację ile zajmuje przejazd z Bielska do Katowice (samochód Fiat Seicento 1,1). Najprawdopodobniej zmieniam pracę i będę musiał dojeżdżać do Centrum Katowic (okolice dworca PKP).

W pracy muszę być pomiędzy 7.30 - 8.00 - wyjście 15.30 - 16.00. O której wyjechać z Bielska, żeby zdążyć.

Oczywiście zakładamy dobre warunki drogowe, natomiast chciałem się dowiedzieć jak z korkami o tej porze, zwłaszcza w związku z przebudową tego rozjazdu na autostradę.

Dzięki za wszelkie info.

Pozdr

moloo
moloo
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 16 lis 2007, 19:00

Postprzez che givera » wtorek, 20 lis 2007, 22:52

Najtańszy przejazd dla jednej osoby, szczególnie do pracy w okolicach dworca PKP będzie koleją. Zobacz rozkład jazdy tu na portalu. O tej porze jest dużo pociągów, gdyż dojeżdża mnóstwo ludzi. Czas przejazdu jest krótszy niż samochodem.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » środa, 21 lis 2007, 13:11

musisz liczyć ok 1 godz 15 min.
Normalnie ta trasa zajmuje ok 45 min, ale ranne i popołudniowe godz, to bedziesz zadowolony jak sie w tym czasie (grubo ponad godz)zmieścisz, wystarczy trochę sniegu i czas dojazdu wydłuży się przynajmniej o dodatkowe pol godz. Ja wymiękłem po dwóch miechach.Paliwo to 800 pln miesiecznie wychodzi, plus amortyzacia wózka. To masz jakieś 2800 km w miesiąc.Wolałem mniejsza kasę a i tak na plus jestem w związku z kosztownymi dojazdami. jak masz okolice dworca, to pomysl faktycznie o pociągu.. tylko nie wiem jak z powrotami. Czas dojazdu podobny jak wózkiem .Chyba że to wszystko firmowe paliwo i wózek. to te dojazdy z fajnym radiem w aucie nie są takie złe.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości