Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Sposób na pierwszy milion!

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez investor » niedziela, 25 lis 2007, 18:42

Chcesz być bogatym? Chcesz się cieszyć swoją starością? Chcesz mieć możliwość bycia wolnym finansowo po 30, 20, a nawet 15 latach pracy? Chcesz zacząć zarabiać duże pieniądze na pomaganiu i doradzaniu innym jak zabezpieczyć przyszłość już teraz?

Odpowiedzi na te pytania, plan na sporą gotówkę i przyjemnego rozmówcy szukaj pod 694913554 bądź kepo@vp.pl

Pozdrawiam serdecznie i oczekuje..

Adrian
investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała

Postprzez Krzysztof » niedziela, 25 lis 2007, 19:42

Adrian, widzę propagujesz stary wyświechtany system marketingowy. Wiadome jest od dawna, że chcesz być emerytem na godziwym poziomie finansowym to musisz zadbać o to wcześniej. Im wczesniej, tym lepiej. Czyli ubezpieczenia z funduszem inwestycyjnym, lokaty pieniężne jak i w nieruchomości i inne pożytki pod warunkiem, ze masz z czego odłożyć. Wszelkie cudownie osiągnięte faortuny zazwyczaj wiązały się z szeregiem oszustw finansowych na których wielu ludzi straciło ostatnie grosze. Jeżeli masz sprawdzony i uczciwy sposób na pomnażanie pieniędzy, wielu ludzi by z tego chętnie skorzystało.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Postprzez investor » niedziela, 25 lis 2007, 21:51

Witaj Krzysztofie.
Dziękuje za zainteresowanie. Oczywiście są ludzie którzy zdobywają swoje aktywa łamiąc prawo, jednak naprawdę nie jest to jedyna droga.
Czy propaguje system stary? Raczej dojrzewający. W USA 70% ludzi odkładających pieniądze na emeryturę deponują je w funduszach, w Niemczech 50%, w Polsce na razie kilkanaście%.
Jest to u nas rynek stosunkowo młody i społeczeństwo dopiero odczuje z niego korzyści.
Inwestując długoterminowo (min 10 lat) fundusze akcji są w 100% bezpieczne i dają co najmniej 14% stopę zwrotu w skali roku. Doprawdy gdybym w fundusze nie wierzył, nie polecałbym ich; po prostu lubię ludziom pomagać w pomnażaniu kapitału a obecnie ta forma inwestycji jest najefektywniejsza. Warto się przekonać.
Pozdrawiam serdecznie.
investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała

Postprzez Barth » poniedziałek, 26 lis 2007, 11:52

investor napisał(a):po prostu lubię ludziom pomagać w pomnażaniu kapitału a obecnie ta forma inwestycji jest najefektywniejsza.

O! Ewenement! Bezinteresowna osoba! I to jeszcze tam gdzie chodzi o pieniądze.
Wybacz sceptycyzm, lecz mówi się iż to cecha narodowa - samo zapewnienie niestety nie rozwiewa wątpliwości.
Dlatego proszę o więcej konkretów - kim jesteś, co reprezentujesz, dlaczego jest ta oferta lepsza niż pierwsza lepsza instytucja, bank, agent posiadający fizyczny punkt w mieście i gwarantująca swą obecnością i marką minimum spokoju i bezpieczeństwa inwestycji.
Inaczej dołączę do Krzysztofa w opinii o tej propozycji.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez investor » poniedziałek, 26 lis 2007, 19:54

Witaj Barth
O! Ewenement! Bezinteresowna osoba! I to jeszcze tam gdzie chodzi o pieniądze.
Wybacz sceptycyzm, lecz mówi się iż to cecha narodowa - samo zapewnienie niestety nie rozwiewa wątpliwości.

Jestem finansistą, planuje nim zostać bo bardzo mnie ten temat interesuje, dlatego nie widzę w tym nic złego że polecam produkt z mojej branży, który mnie przekonał.
Odn. bezinteresowności, każdy doradca zarabia na pomnażaniu funduszy swoich klientów, co w tym złego jeśli obie strony wychodzą w tym na plus. Mogę natomiast doradzić Ci i polecić formy inwestycji które ja stosuje, nawet jeśli z góry zaznaczysz że niczego odemnie nie kupisz - lubię dyskutować na ten temat...
Konkrety:
Pracuje dla firmy Novision, specjalizującej się w planach oszczędnościowych, które w przyszłości służyć mogą jako znaczące dofinansowanie czasu wolnego (emerytalnego).
Są to planu długookresowe. Naszym największym partnerem jest Skandia, działająca na tym rynku już od 150 lat. Plan inwestycyjny polega na stałym, corocznym lokowaniu w fundusze inwestycyjne pewnej kwoty (min. 200zł/mies.) To coś na wzór kiedyś stosowanej książeczki oszczędnościowej, tyle że na dużo lepszych warunkach.
Skandia to zbiór starannie wyselekconowanych funduszy inwestycyjnych pod postacią polisy ubezpieczeniowej, dających preferencje poatkowe.
W czym widzę że firma którą reprezentuje jest lepsza na rynku?
1) Inwestycja w fundusze (głównie akcyjne) jest pewna i bezpieczna, a przede wszystkim najzyskowniejsza w oszczędzaniu długookresowym. Może ciężko w to uwierzyć, jednak od 150 lat działania Skandii minimalny zysk roczny w ujęciu 10-letnim wynosił 14%. Np w ostatnim roku można było zarobić w tych funduszach kilkadziesiąt %.
Na giełdzie jest czas hossy i bessy, dlatego inwestycje takie polecamy jedynie osobą chcącym oszczędzać w dłuższym terminie np. na emeryturę czy na studia da dziecka. Wybranymi funduszami kierują specjaliści, wybierają najlepsze inwestycje (akcje, nieruchomości, ropa). Możliwy jest zysk roczny dużo większy niż 14%, jednak nie zawyżając, nawet ta stopa zwrotu jest 3 razy większa niż na lokacie w banku.
2) Novision ma postać (obudowę) polisy na życie. Daje to Panu możliwość zmiany funduszu na inny bez płacenia podatku "Belki". Drugim atutem jest, iż w przypadku śmierci ubezpieczonego uprawniony otrzymuje 110% sumy bazowej aktywów z portfela ubezpieczonego i również nie płaci od tego podatku "Beki". Bez formy polisy przy każdej zmianie funduszu musiałby Pan płacić 19% od zysków. Polisa to koszt ok 1zł/rok..
3) W tym programie ma Pan zagwarantowaną:
- obsługę i doradztwo swojego agenta przez cały okres trwania inwestycji (15, 20, 30 lat);
- dostęp do konta internetowego gdzie może się Pan logowć i na bieżąco sprawdzać swoje konto i inwestycje;
- możliwość samodzielnej zmiany funduszu bez podatku;
- marka Skandia, działająca od 150 lat i wciąż powiększająca grono swych klientów;
- eksperci Skandii spośród wszystkich funduszy do programu dopuszczają te najlepsze, polskie i zagraniczne, możliwe jest też inwestowanie w fundusze surowcowe (ropa, złoto, zborze) które często rosną w czasie spadku cen akcji;
- możliwość wycofania się z umowy do czterech tygodni po podpisaniu umowy;

Dużo by jeszcze pisać. Nikogo nie zamierzam namawiać bez udzielenia mu pełnej informacji, jednak uważam że warto wiedzieć o takiej możliwości inwestycji.
Mnie ten program przekonał kiedy zapoznałem się z szansami jakie daje.

Mogę Cię Barth (i innych..) zaprosić na konferencję finansową organizowaną przez klub inwestora "Ponad szczytem". Tematem będą różne możliwości inwestowania i zabezpieczenia się na przyszłość, w tym opcja inwestycji w program Skandii. Konferencję prowadzą finansiści i naprawdę można dowiedzieć się z niej wielu ciekawych i praktycznych rzeczy.
Odbędzie się ona 28.11 tj. środa o godzinie 18:00 w ośrodku "Rekord" w Bielsku-Białej.
Rzecz jasna wstęp wolny. Nic zobowiązującego. Trzeba jedynie wcześniej zarezerwować krzesło, więc jeśli byłbyś chętny prosiłbym o taką informację.

Mam nadzieję że oświeciłem trochę temat i nie zawiodłem Twoich oczekiwań, jeśli masz jakiekolwiek pytania z przyjemnością postaram się pomóc.

Pozdrawiam serdecznie

Adrian
investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała

Postprzez investor » poniedziałek, 26 lis 2007, 20:37

investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała

Postprzez Barth » wtorek, 27 lis 2007, 11:08

Ładnie dziękuje - o taką informację chodziło.
Ostatnio edytowano wtorek, 27 lis 2007, 11:08 przez Barth, łącznie edytowano 1 raz
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez investor » wtorek, 27 lis 2007, 14:28

Cieszę się że mogłem rozjaśnić program.

Oczywiście gdyby ktoś miał pytania chętnie na nie odpowiem lub udziele osobistych konsultacji.

Podtrzymuje zaproszenie na konferencje. Myślę że naprawdę warto poświęcić na temat inwestycji dwie godziny. 28.11 tj. środa godz. 18:00 ośrodek "Rekord" w Bielsku

moje gg 5038300
investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała

Postprzez investor » czwartek, 29 lis 2007, 19:58

Odświeżam temat.

Zaprawszam na konsultacje dotyczące różnych form inwestowania.
Proszę chętnych o kontakt na mój mail lub gg.

Następne spotkanie klubu inwestora "Ponad Szczytem" odbędzie się za dwa tygodnie w środę tj. 12.12 w ośrodku "Rekord" w Bielsku-Bialej.
Spotkanie będzie miało charakter forum. Tematem będą dostępne metody lokowania kapitału. Miejsc nie powinno zabraknąć, jednak dla pewności możliwa jest rezerwacja krzesła, w takim wypadku proszę o sygnał.

Serdecznie pozdrawiam

Adrian
investor
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 25 lis 2007, 18:41
Lokalizacja: Bielso-Biała


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości