Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Tipsy-

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez iza0031 » czwartek, 13 gru 2007, 11:05

Witam, mam na imię Iza.
Jestem manicurzystką a właściwie to stylistką paznokci czyli potocznie zwaną tipsiarką.
Od niedawna mieszkam w okolicach Bielska i tak jak cztery lata temu w swoim rodzinnym mieście "Tarnowskie Góry" stworzylam swój mały gabinecik,tak teraz mam wielką nadzieje
na stworzenie podobnego w tym pięknym mieście. Chwilowo jestem jak dziecko we mgle bo właściwie nie znam Bielska wogóle.Dzięki bardzo życzliwym mi osobom z pracy mojego męża mam nadzieje że już wkrótce moj mały salonik będzie działał.Problem lezy jedynie w znalezieniu odpowiedniego miejsca. Szczerze powiem że zaczynać działalnoś,tego typu w miejscu gdzie nie ma się wogóle znajomych jest strasznie trudno, bo jak wiadomo...koleżanka koleżance a potem już jakoś idzie.
Może niektórzy odbiorą ten post jako swoistą reklamę ale coż od czegoś trzeba zacząć.
Z doświadczenia wiem że okres przedświąteczny i sylwestrowy jest okresem w którym z terminami jest różnie jeśli chodzie o tego typu usługi a jak każda kobieta chcemy być piękne i wyjątkowe.Mam nadzieje że nie będzie nietaktem jeśli zaprosze do siebie te panie, które z różnych przyczyn takiego terminu nie mają a chcą by ich dłonie po przedświątecznych porządkach były piękne.Kiedyś zaczynałam od wizyt domowch u siebie bądż u klientki, dziś mam nadzieje zacząć tak samo.Szczerze mówiąc będe bardzo wdzięczna bo moja praca to moja pasja...a mąż na tipsy się nie chce zgodzić więc nie bardzo jest jak się realizować.
Serdecznie pozdrawiam,Iza.
iza0031
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 13 gru 2007, 09:43

Postprzez kamilak » piątek, 14 gru 2007, 15:55

A jaka mniej wiecej jest cena zrobienia sobie żeli i jak mozna sie z toba skontaktowac gdyby ktoś był chetny ?? Pozdrawiam
Doświadczenie to nazwa,którą każdy nadaje swoim błędom --WILDE Oskar
kamilak
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 10 lip 2007, 11:36

Postprzez Gonix » piątek, 14 gru 2007, 20:44

Może napisz jakąś konkretną oferte tutaj - jakiś cennik, ewentualnie przykładowe zdjęcia Tipsów (żebyśmy miały jakieś rozpoznanie) :)
"Przestań być pasażerem swego życia, zacznij być kierowcą."
Gonix
użytkownik
 
Posty: 51
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez iza0031 » piątek, 14 gru 2007, 23:23

Wtam.
Serdeczne dzięki za jaki kolwiek odzew. Prawde mówiąc już traciłam nadzieje.
Jeśli chodzi o cenę to w swoim rodzinnym mieście założenie żeli kosztowało u mnie 75 zł, korekta 40zł. Niektórym może się to wydawać za tanio ale ja wiem jaki jest mój koszt a nigdy nie chciałam zdzierać na klientkach. Czy były zadowolone? Należało by je spytać ale dzisiaj jak dzwonią to serce mi pęka że muszę powiedzieć że już nie pracuję w Tarnowskich Górach a do Bielska niestety nie do jadą.
Może dla lepszego kontaktu podam telefon do siebie :0 512 296 661
Jeśli chodzi o zdjęcia to nigdy nie prowadziłam takiej ewidencji, nie miałam także strony internetowej więc nie były potrzebne . Ale myśle że nawet najlepsze zdjęcia nie odzwierciedlą prawdziwej pracy. Była bym nieuczciwa bo mogła bym pokazać zdjęcia nie swojego autorstwa...ale po co. Jednak po czterech latach swojej pracy i telefonom od stałych klientek myślę że warto spróbować.
Serecznie zapraszam, Iza.
iza0031
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 13 gru 2007, 09:43

Postprzez Martucha » piątek, 4 sty 2008, 22:21

Witam
Jeżeli szukasz lokalu może zainteresuje Cię zakład fryzjerski w Lipniku D. Tam jest też miejsce do robienia paznokci a klientela też dość spora. W okolicy nie ma konkurencji, a przynajmniej do niedawna nie było. Tylko nie wiem czy cena Cię nie zniechęci bo ok. 12tys. Zakład prosperuje ale głównie jest tam fryzjerstwo bo nie ma za bardzo kto tam paznokci robić (brak manikiurzystki na codzień-tylko na telefon), a to zniechęca klientki z ulicy.
Martucha
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 4 sty 2008, 21:31

Postprzez iza0031 » środa, 9 sty 2008, 10:07

Dzięki serdeczne ale na szczęście lokal już znalazłam. W centrum Bielska .
Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz.
iza0031
nowicjusz
 
Posty: 16
Na forum od: 13 gru 2007, 09:43


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości