Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

rekalmy,szablony,banery szybko ladnie tanio :)

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez hojny » czwartek, 13 gru 2007, 21:48

Zapewne każdy z was wie że mając firmę lub prowadząc działalność w jakiejś dziedzinie bez reklamy ani rusz, no ale co zrobić gdy nie stać nas na reklamę? ( profesjonalne projekty kosztują od 100-300zł) nie każdego stać na taki wydatek!

Dlatego jeśli prowadzisz działalność lub potrzebujesz reklamę do wydrukowania lub prywatnie dla siebie, a może logo na swoją stronę albo nawet cały szablon strony internetowej! to wszystko da sie załatwić.


Grafiką zajmuje się od 4latek obecnie pracuje w Studiu Reklamy, w wolnych chwilach wykonuję projekty graficzne o dowolnej treści, więc jeśli potrzebujesz zaprojektować coś, chodź by nawet ulotkę czy wyklejkę na okno w biurze pisz do mnie a ja Ci to zrobię szybko/tanio/ładnie :)

więcej informacji pod e mailem hojny87@gmail.com lub na gg:7793908 - pisać po 16!

pozdrawiam :)
hojny
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 13 gru 2007, 21:48

Postprzez MiguelAngelo » poniedziałek, 17 gru 2007, 13:12

mój drogi, profesjonalne logo to dużo większe koszty niż 300 zł
to samo dobry layout na sronę www...
MiguelAngelo
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 27 wrz 2007, 17:18

Postprzez GP » poniedziałek, 17 gru 2007, 19:13

MiguelAngelo napisał(a):mój drogi, profesjonalne logo to dużo większe koszty niż 300 zł
to samo dobry layout na sronę www...

To tym bardziej działa na korzyść hojnego ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MiguelAngelo » poniedziałek, 17 gru 2007, 23:54

gp - i tak i nie...
MiguelAngelo
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 27 wrz 2007, 17:18

Postprzez wyrwizab » sobota, 22 gru 2007, 19:48

Chętnie przeczytam w jaki to sposób można zrobić profesjonalne logo czy layout za mniej niż 100zł?
Hojny a może pochwalisz się jakąś swoją pracą.

Mam wrażenie, że w Polsce ludzie pozjadali wszystkie rozumy - każdy może być grafikiem ("przecież Painta to mój 4 letni syn obsługuje"), hydraulikiem, stolarzem, elektrykiem ...

GP w jaki sposób nieprofesjonalizm działa na korzyść klienta?

Polska jeżeli chodzi o poziom reklam jest na szarym końcu - wszędzie dzikie szpetne reklamy projektowane przez pseudo grafików którzy nie mają pojęcia o podstawowych zasadach typografii, o czytelności przekazu, o kolorystyce która w większości przypadków jest wielkim nieporozumieniem.

Co to jest profesjonalne projektowanie? www.otwarte.com.pl
Co to jest NIEprofesjonalne projektowanie? www.resgraphica.net/IMG_3974.jpg
Ostatnio edytowano sobota, 22 gru 2007, 20:02 przez wyrwizab, łącznie edytowano 1 raz
wyrwizab
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 9 sie 2007, 11:25

Postprzez MiguelAngelo » niedziela, 23 gru 2007, 01:53

są klienci i klienci...
przykład który podałeś doskonale ilustruje tą różnicę :) brawo...
a grafików pełno jest którzy psują rynek swoim 'profesjonalizmem' i taniością...
grafiką bawię się lat kilka, ale w życiu nie podjąłbym się sam projektowania wizerunku marki. to dużo więcej niż logo i dużo więcej niż 300 zł...
MiguelAngelo
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 27 wrz 2007, 17:18

Postprzez GP » niedziela, 23 gru 2007, 21:46

wyrwizab napisał(a):GP w jaki sposób nieprofesjonalizm działa na korzyść klienta?

Nie wspomniałem ani słówkiem, że chodzi mi o nieprofesjonalizm!
Chodziło mi o to, że niższa cena, jaką oferuje "hobbysta", czy "zapaleniec" nie zawsze idzie w parze z gorszą jakością. Jak ktoś rozwija dopiero swoje usługi, to zapewnia niższe ceny od tych proponowanych przez duże, profesjonalne firmy.

A tak szczerze mówiąc, to już nie raz widziałem projekty NIEKTÓRYCH amatorów, które znacznie przewyższały poziom NIEKTÓRYCH profesjonalistów.

W każdym bądź razie trzeba na pewno zapoznać się z dotychczasowym portfolio, żeby nie było potem rozczarowań :).

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MiguelAngelo » poniedziałek, 24 gru 2007, 12:45

i tym akcentem /jakże wyważonym/ zakończyłbym ten wątek :)
MiguelAngelo
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 27 wrz 2007, 17:18


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości