Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

kurs rysunku, gitara
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=78038
Strona 1 z 1
Autor:  Farseer [ poniedziałek, 21 kwi 2008, 15:51 ]
Tytuł: 

Witam ;).

Poszukuje jakiegoś kursu rysunku, lub osoby której mogłaby nauczyć tej sztuki - tutaj widze jakiegoś studenta na kierunku sztuki lub osoby, która po prostu się na tym zna. Mam 17 lat i w przyszłości chcę się zając grafiką, bądź właśnie rysunkiem. Jestem gotów zapłacić ;).

Ponadto poszukuje osoby, która byłaby w stanie poduczyć mnie gry na gitarze. Umiem już trochę, ale nie wiem jak ruszyć dalej z materiałem.

Dzięki za odpowiedź ;)
Autor:  bsiuda [ wtorek, 22 kwi 2008, 08:36 ]
Tytuł: 

a czego dokladnie chcesz sie nauczyc (gitara)?
Autor:  Farseer [ wtorek, 22 kwi 2008, 14:29 ]
Tytuł: 

grania rytmicznego, solowego i nieszczęsne chwyty barre
Autor:  remikola [ wtorek, 13 maja 2008, 12:25 ]
Tytuł: 

Jeśli chodzi o rysunek mogę kogoś polecić - za nie długo ma organizować kurs w Bielsku. Absolwentka ASP w Katowicach.
Autor:  Farseer [ wtorek, 13 maja 2008, 16:19 ]
Tytuł: 

Oooo bardzo fajnie! :)
Teraz tylko termin kursu i z chęcią się zapisze ;)
Autor:  bsiuda [ wtorek, 13 maja 2008, 21:23 ]
Tytuł: 

Farseer napisał(a):grania rytmicznego, solowego i nieszczęsne chwyty barre

pierwsze i ostatniego moge cie pouczyc
Autor:  lukass [ piątek, 23 maja 2008, 21:08 ]
Tytuł: 

remikola napisał(a):Jeśli chodzi o rysunek mogę kogoś polecić - za nie długo ma organizować kurs w Bielsku. Absolwentka ASP w Katowicach.

Jestem również zainteresowany, może jakieś szczegóły?
Autor:  bonia [ niedziela, 6 lip 2008, 19:59 ]
Tytuł: 

Swietny kurs rysunku i w ogóle przygotowujący na studia artystyczne jest na ul. Cechowej 23 w BB. Prowadzi go pani po dwóch wydziałach ASP w Krakowie. Chodziłam, polecam, zapisać można się cały czas
http://www.warsztatyartystyczne.pl/
Autor:  cytryna69 [ środa, 9 lip 2008, 08:43 ]
Tytuł: 

Ja słyszałem o jakiejs nowej firmie w Bielsku ktora robi kursy rysunku w calej Polsce. Moj kuzyn w Zielonej Gorze u nich sie szykowal i byl zadowolony. to ich strona www.strefarysunku.pl
Autor:  miniaturka [ niedziela, 3 sie 2008, 17:22 ]
Tytuł: 

Kurs rysunku w Sosnowcu, czasem warto stracić trochę czasu na dojazd www.kursrysunku.net.pl
Autor:  chris008 [ poniedziałek, 9 mar 2009, 17:34 ]
Tytuł: 

Osobom zdającym na Architekturę polecam kurs rysunku prowadzony przez świetnego wykładowcę w Gliwicach w budynku Politechniki na ul.Strzody: http://kursy.ovh.org/rys.html .
Pozdrawiam.
Autor:  necia55 [ poniedziałek, 9 mar 2009, 18:55 ]
Tytuł: 

Jako uzupełnienie polecam książki z internetu .Wystarczy wklepać Andrew Loomis .Bardzo pożyteczna lektura (po angielsku), dużo przykładów rysunkowych.
Autor:  filipg [ środa, 13 paź 2010, 10:54 ]
Tytuł: 

Warsztaty Artystyczne zostały przeniesione bliżej 11 listopada. Teraz są pod adresem Cechowa 13. Strona internetowa pozostaje ta sama http://www.warsztatyartystyczne.pl/ . Od wielu lat Warsztaty są tak skuteczne, że prawie 100% kursantów dostaje się na wybrane kierunki, do tego na całkiem niezłych miejscach! Poza tym kurs jest otwarty, więc można się zapisać kiedy się chce i niezależnie od tego czy ktoś chce zdawać egzaminy na uczelnie artystyczne, albo na wydziały architektury, czy po prostu się tym interesuje. Warsztaty oferują kurs rysunku, malarstwa, rysunku architektonicznego, historii sztuki. Zajęcia mimo, że grupach, to prowadzone są indywidualnie, więc nie ma znaczenia jaki jest poziom kandydata.
Autor:  K4r0l [ środa, 14 lis 2018, 09:03 ]
Tytuł:  Re: kurs rysunku, gitara

Jeśli chodzi o podszkolenie/korepetycję z gry na gitarze to mogę Ci polecić szkołę gitarową Guitar Underground - http://guitarunderground.pl/. Jest to szkoła założona przez Pana Mirka, który jest czynnym gitarzystą z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którym chciałby się podzielić. Pan Mirek jest gitarzystą i współzałożycielem takich zespołów jak: Lord, Lizard czy Bridge Club.
Osobiście ćwiczyłem swoją grę na gitarze pod czujnym okiem Pana Mirka i jestem zadowolony z efektów jakie już osiągnąłem a także z ceny za korepetycje.

P.S Na Youtube możesz także znaleźć filmiki, które nagrał Pan Mirek. Są to raczej filmiki dla osób początkujących, ale zawsze można sobie przypomnieć i utrwalić podstawy.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1