Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

jedzenie i opał dla starszej pani

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez bakteriooon » środa, 30 sty 2013, 16:02

Pewnie zaraz mnie ktoś zbeszta że rozkręcam na forum jakieś charytatywne akcje, tu jeden procent, za chwile pomoc dla staruszki, ale nic to :) Sprawa mnie o tyle poruszyła że byłam tam i widziałam na własne oczy. Starsza samotna pani potrzebuje trochę jedzenia, jeśli ktoś ma możliwość zrobić i zawieźć zakupy. Kończy się jej też opał- trochę drewna lub węgla mile widziane. Stary dom w którym okna nie są zbyt szczelne więc wiadomo...
Wiem, wiem- ktoś powie, że ma przecież emeryturę to niech sobie kupi. Tyle że ta emerytura taka bidna że naprawde, widziałam odcinek... Jak wykupiła leki to już wiele nie zostało. Ktoś powie ze od tego jest MOPS. Owszem, ma jakąś pomoc z MOPSu, pani przychodzi na kilka godzin w tygodniu, posprząta jej coś lub ugotuje, ale to trochę mało, wszyscy wiemy jakie są realia polskiej opieki społecznej.
Jeśli ktoś ma na tyle, że może się podzielić, to w imieniu starszej pani proszę o to. Podaję jej numer telefonu, można bezpośrednio się z nią skontaktować i umówić co i jak, na pewno ogromnie się ucieszy z każdej nawet drobnej pomocy.
PS Pani mieszka w Bielsku. tel. : 660 056 997.
bakteriooon
użytkownik
 
Posty: 148
Na forum od: 2 kwi 2009, 17:57
Lokalizacja: os. Słoneczne

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez keti » czwartek, 31 sty 2013, 21:50

cześć, podaj proszę mail'a do siebie
keti
użytkownik
 
Posty: 235
Na forum od: 29 kwi 2007, 15:32

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez SP&C » czwartek, 31 sty 2013, 22:08

Wątek o "światełku w piz**u" ma chyba z milion stron, a tutaj, konkretna pomoc i niemalże cisza, gdzie podziali się "fajnipolacy"?
Podaj email do siebie bakteriooonie, wydzwanianie do starszej pani przekracza moje zaangażowanie w niesienie komuś pomocy
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez YoShi » czwartek, 31 sty 2013, 22:47

Brawo. Już wiemy, ze SP&C będzie pomagać. Może serduszko na czoło?
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Pyramide » piątek, 1 lut 2013, 08:29

Prawdziwy "mężczyzna" zawsze na straży pomocy na pokaz? Pewnie kk też jej pomaga.
Podaj coś bliżej i wiarygodnego a pewnie wielu tej Pani pomoże.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 1 lut 2013, 08:57

SP&C napisał(a):Wątek o "światełku w piz**u" ma chyba z milion stron, a tutaj, konkretna pomoc i niemalże cisza, gdzie podziali się "fajnipolacy"?


Pomagamy a nie gadamy na forum :)
Jest podany kontakt więc nie rozumiem po co mamy pisać Tobie na forum co robimy. Może ty lubisz pokaz ale nie wszyscy są tacy jak Ty.
Miłego dnia :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez bakteriooon » piątek, 1 lut 2013, 09:24

Dzięki za zainteresowanie, mój mail jakby co: owca.zielona@gmail.com. Proszę o kontakt ze mną jeśli ktoś nie chce bezpośrednio z panią się kontaktować.
bakteriooon
użytkownik
 
Posty: 148
Na forum od: 2 kwi 2009, 17:57
Lokalizacja: os. Słoneczne

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez SP&C » piątek, 1 lut 2013, 13:08

Pan Kazimierz napisał(a):
SP&C napisał(a):Wątek o "światełku w piz**u" ma chyba z milion stron, a tutaj, konkretna pomoc i niemalże cisza, gdzie podziali się "fajnipolacy"?


Pomagamy a nie gadamy na forum :)
Jest podany kontakt więc nie rozumiem po co mamy pisać Tobie na forum co robimy. Może ty lubisz pokaz ale nie wszyscy są tacy jak Ty.
Miłego dnia :)


Jesteś niemalże mistrzem nadinterpretacji, nie interesuje mnie, czy stać Cię na pomoc innym (nie w sensie finansowym). Chciałem kontakt email, dostałem i jest ok.
A tak na marginesie, jesteś rzecznikiem forumowiczów, że wypowiadasz się w ich imieniu?
A jak "pomagamy a nie gadamy" możesz poczytać np. w tym wątku viewtopic.php?f=2&t=87400
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez bakteriooon » piątek, 1 lut 2013, 13:47

Szczerze to tez nie bardzo rozumiem po co te złośliwości, każdy pomaga w taki sposób jak może i jaki uważa za słuszny. Ja osobiście nie uważam za słuszne wrzucania pieniążków do puszki Orkiestry, ale jest to również sposób pomagania. Jednak preferuję inne formy i nie krytykuję jeśli ktoś wrzuca do puszki :) Kwestia poglądów i pewnej świadomości (mniejszej lub większej), jak jest spożytkowane to co daję.
bakteriooon
użytkownik
 
Posty: 148
Na forum od: 2 kwi 2009, 17:57
Lokalizacja: os. Słoneczne

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez agniecha » sobota, 2 lut 2013, 19:57

Jedzenie zawiezione ale opał pilnie potrzebny bo pani pali porąbanymi starymi drzwiami,kiedyś można było kupić coś do palenia w marketach budowlanych i o ile dobrze pamiętam było to "coś" pakowane w worki.
agniecha
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 8 lis 2006, 13:09

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez bakteriooon » poniedziałek, 4 lut 2013, 13:53

Wielkie dzięki tym kilku osobom które się zmobilizowały, jesteście super :) Mam też takie przekonanie że dobro zawsze wraca, więc i do tych co pomagają wróci kiedyś pod jakąś postacią :)
bakteriooon
użytkownik
 
Posty: 148
Na forum od: 2 kwi 2009, 17:57
Lokalizacja: os. Słoneczne

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 4 lut 2013, 15:29

Poza ględzeniem... tutaj zawsze znajdzie sie ktos chętny do pomocy :)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Zuzanna3 » poniedziałek, 11 lut 2013, 13:52

Zawiozłam trochę węgla, drewna i jedzenia. Jednak potrzeb jest wiele. Zwłaszcza na leki, których ta Pani zażywa bardzo dużo.
Zuzanna3
użytkownik
 
Posty: 23
Na forum od: 23 paź 2008, 09:35

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Piotrek » czwartek, 14 lut 2013, 15:17

Posiadam numer konta i dane starszej Pani. Jeśli ktoś z Was mógłby wpłacić czasami kilka złotych byłaby bardzo wdzięczna. Proszę albo w tym wątku albo na pw do mnie wyrazić chęć to prześlę dane.
Dziękuję i pozdrawiam.
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: jedzenie i opał dla starszej pani

Postprzez Pyramide » czwartek, 14 lut 2013, 17:35

Jeżeli jest to osoba wiarygodna i sprawdziłeś to podaj nr. konta. Oby nie było tak jak z panem Want.....
A MOPS wie o tej Pani?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron