Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

[SPRZEDAM] Audi A6 2.5TDI quattro 2001

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

[SPRZEDAM] Audi A6 2.5TDI quattro 2001

Postprzez GP » poniedziałek, 7 kwi 2014, 08:11

Witajcie,
Nadeszła ta chwila, że czas sprzedać swoje oczko w głowie, gdyż udało mi się spełnić moje motoryzacyjne marzenie (dla ciekawskich, chętnie odpowiem czym jest to marzenie, ale w wiadomości priv) 8)

Mam do sprzedania Audi A6 2.5TDI 180KM quattro w wersji po liftingu, 2001 rok, skrzynia biegów tip-tronic.

Wyposażenie:
- stały napęd na 4 koła quattro,
- skrzynia biegów automatyczna tiptronic,
- elektryczne szyby i lusterka + otwieranie/domykanie szyb z pilota,
- fabryczne xenony ze spryskiwaczami,
- podgrzewane fotele przednie,
- Climatronic dwustrefowy,
- Webasto (z pilotem),
- Servotronic (zmienna siła wspomagania kierownicy w zależności od prędkości pojazdu),
- Parktronic (ostatnio szwankuje jeden czujnik),
- elektrycznie sterowana roleta tylnej szyby oraz manualne roletki szyb bocznych,
- pełny komputer pokładowy FIS,
- 8 poduszek powietrznych,
- 10-głośnikowy system audio + subwoofer, wszystko fabrycznie,
- Pakiet Oświetlenie (podświetlenie klamek, regulatorów kratek nawiewu, podświetlanie podłogi po otwarciu drzwi, obrysówki w drzwiach),
- ABS, ESP

Stan samochodu oceniam na bardzo dobry, wszystkie naprawy wykonywałem na czas i wszystkie były robione w ASO Škoda Korczyk, co potwierdzają faktury oraz cała historia w bazie tegoż serwisu dealerskiego :)

Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, kompletne zawieszenie z przodu zostało wymienione w styczniu 2012 roku.
W marcu wymieniłem akumulator na nowy, dokładnie taki sam, jaki był montowany fabrycznie.
W tzw. międzyczasie wymieniłem przez ostatnie dwa lata m.in.: osuszacz oraz wentylator na chłodnicy klimatyzacji, przegub lewy zewnętrzny oraz oczywiście regularnie filtry i oleje.

Silnik 2.5TDI już z tych lepszych, w których wałki rozrządu się nie wycierają, nie ma żadnych oznak, żeby miało być cokolwiek nie tak. Odpala idealnie, zarówno na zimnym, jak i ciepłym silniku, nie kopci nawet przy maksymalnym przyśpieszeniu. Żadnych wycieków, oleju nie spala ani grama (z czego słyną akurat te silniki!). Według historii, którą można sobie sprawdzić po numerze VIN, w 2007 roku została wymieniona turbosprężarka na NOWĄ w ASO Audi.

Zapraszam do zakupu, naprawdę warto :)

P.S.
Auto stoi na placu aut używanych Škoda Korczyk, Aleja Gen. Wł. Andersa 586, Bielsko-Biała i tam można je obejrzeć w godzinach pracy salonu - 7:00-22:00.

Link do ogłoszenia/zdjęć:
http://otomoto.pl/audi-a6-silnik-ake-bi ... 08448.html
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości