Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez rachelgreen » czwartek, 12 cze 2014, 15:34

Potrzebuję zrobić gruntowny przegląd, na pewno coś będzie w rowerze do naprawy/wymiany.
Gdzie w BB polecacie serwis rowerowy? Może być na priv, jeśli nie chcecie robić reklamy;)
Dziękuję!

PS: Nie piszcie zrób sama:))
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez davnbb » czwartek, 12 cze 2014, 15:51

Sklep i serwis rowerowy na Cieszyńskiej koło katedry (http://e-rower.pl/contact_us.php). Są dobrzy więc reklamę można zrobić ;-) Parę pomagali również dobrą radą przy naprawach, które sam robiłem. Odradzam za to Cz-Dz przy ul. Katowickiej - trafiłem tam na gościa, który nawet korby nie umiał mi dobrać.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez złośnica » czwartek, 12 cze 2014, 18:39

oni są dobrzy i potrafią dobrać tak aby było okey i na każdą kieszeń :)) również polecam
Avatar użytkownika
złośnica
użytkownik
 
Posty: 232
Na forum od: 20 lut 2013, 14:19
Lokalizacja: B-B

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez Pyramide » piątek, 13 cze 2014, 11:06

ZIZ powinien doradzić
Ale ZIZ gdzieś zaginął.Odezwij się chłopie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 cze 2014, 11:16

Ja polecam tego gościa: http://www.bikedoctorservice.pl/
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 13 cze 2014, 11:59

na przeciwko blaszak jest dobry serwis ale to chyba nawet filia tego z Cieszyńskiej. Odradzam Korala na Partyzantów, może i coś zrobią ale zapłacisz jak za pół nowego roweru.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez Alinoe » piątek, 13 cze 2014, 13:19

SAMAEL66 napisał(a):na przeciwko blaszak jest dobry serwis ale to chyba nawet filia tego z Cieszyńskiej. Odradzam Korala na Partyzantów, może i coś zrobią ale zapłacisz jak za pół nowego roweru.


polecam PamirBike przy Bystrzańskiej 29 (naprzeciwko skrętu na Błonie) sklep Krzyśka który w Koralu przepracował połowę życia, na rowerach zna się jak mało kto a jak się poszuka to i na gruponie można u niego jakiś serwis za pół ceny znaleźć...
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez ZIZ » piątek, 20 cze 2014, 10:44

Pyramide napisał(a):ZIZ powinien doradzić
Ale ZIZ gdzieś zaginął.Odezwij się chłopie.


Nigdzie nie zaginąłem 8) po prostu po wyborach nie chce mi się a wami o niczym gadać :evil: :twisted:

Rowery zwykle serwisuję sam ( 4 sztuki plus od paru znajomych jak podjadą) ale do serwisu też czasem trzeba zaglądnąć, coś dokupić i wymienić jeśli wiąże się to z użyciem osprzętu, którego akurat nie mam (np. support do wymiany).

Polecam serwisy: na Cieszyńskiej w piwnicy pod sklepem rowerowym oraz na Placu Smolki/Placu Fabrycznym.
Nie piszę, że inne są złe; po prostu z tych dwóch korzystam i nigdy nie miałem zastrzeżeń.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez rachelgreen » niedziela, 22 cze 2014, 12:30

Dzięki wszystkim za pomoc, rozumiem, że serwis na Cieszyńskiej to ten e-rower?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez ZIZ » niedziela, 22 cze 2014, 13:38

Nie wiem czy e- ; jest w sąsiedztwie sądu okręgowego :lol: w piwnicy pod sklepem rowerowym.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez rachelgreen » niedziela, 22 cze 2014, 14:15

ZIZ napisał(a):Nie wiem czy e- ; jest w sąsiedztwie sądu okręgowego :lol: w piwnicy pod sklepem rowerowym.


Nazwa taka :D Bo na Cieszyńskiej jest więcej sklepów rowerowych.
ul. Cieszyńska 14/1?
rachelgreen
użytkownik
 
Posty: 239
Na forum od: 8 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez davnbb » niedziela, 22 cze 2014, 18:57

rachelgreen napisał(a):Dzięki wszystkim za pomoc, rozumiem, że serwis na Cieszyńskiej to ten e-rower?

Tak, w piwnicy pod sklepem.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez Alinoe » czwartek, 26 cze 2014, 17:46

ZIZ napisał(a):Nie wiem czy e- ; jest w sąsiedztwie sądu okręgowego :lol: w piwnicy pod sklepem rowerowym.


sklep z sieci "Dobre sklepy rowerowe" - serwis rzeczywiście polecany - ja nie korzystałem :)

tani a dobry serwis i chłop z duszą do rowerów - sam startuje, jest właścicielem i pracuje na serwisie to ten podany przez kogoś wcześniej czyli Remik - na Placu Fabrycznym
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez ozeh » piątek, 27 cze 2014, 13:07

Również polecam Remika na Placu Fabrycznym. Fachowo przy rozsądnych cenach. Ostatnio jak poleciała mi szprycha to zrobili na poczekaniu, mimo masy innej roboty. Dwoma słowami - cycuś glancuś.

Pozdrawiam.
ozeh
użytkownik
 
Posty: 122
Na forum od: 27 lis 2007, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: gdzie sprawdzony serwis rowerowy?

Postprzez Alinoe » piątek, 27 cze 2014, 22:02

ozeh napisał(a):Również polecam Remika na Placu Fabrycznym. Fachowo przy rozsądnych cenach. Ostatnio jak poleciała mi szprycha to zrobili na poczekaniu, mimo masy innej roboty. Dwoma słowami - cycuś glancuś.

Pozdrawiam.


no to może się widzieliśmy :) akurat jak byłem popytać o Cranki to zwaliło się kilka osób na raz, m.in ktoś (może ty Ty) ze szprychą do wymiany - na początku Remik mówił że dwa dni czekania a potem zajął się wszystkimi po kolei na poczekaniu :D

dlatego polecam :)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron