Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kupie fiata 126p czyli maluszka

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez MakDrajwer » poniedziałek, 4 sie 2014, 19:31

Chętnie przygarne malucha. Najlepiej takiego "dziadziowego", z historią , z klimatem, który stał w garażu pod kocykiem. Rocznik max 1989. No i cena żeby nie była ksieżycowa. Ewentualnie może być duży fiat 125p lub bis.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 4 sie 2014, 19:52

ja sprzedałem ostatnio swojego :) za 1200zł, facet przyjechał po niego z mielca :shock: hehe
ciężko będzie kupić takiego nie do generalnego remontu blacharskiego, za rozsądną cenę, czyli poniżej dwóch koła.
Bisa nie bierz, strasznie się gotują i niektóre części już trudno dostać. Jak coś znajdziesz to się pochwal :)
polecam sklep na Żywieckiej "wszystko do malucha" :) i jakby co Janusza z Sielskiej. Wiem że raczej tobie mechanik do tego auta nie będzie potrzebny, ale facet wie dosłownie wszystko o maluchach i ma specjalistyczne/dorobione narzędzia specjalnie do 126p.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez MakDrajwer » poniedziałek, 4 sie 2014, 21:03

Bisa miałem i o dziwo przez pare lat wszystko dawało w kosć oprócz układu chłodzenia. Maluchów i kanciaków też kilka zaliczyłem więc pora na powrót do korzeni.
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 5 sie 2014, 06:28

no ja już też miałem trzy malczany :) i też zamarzył mi się powrót do przeszłości. Więc kupiłem maluszka za dosłownie 450zł trochę włożyłem w niego pracy i jeździł ponad rok, ze mną za kierownicą. Niestety ceny wynajmu garaży na Złotych są kosmiczne, a szkoda go trzymać pod drzewem ehh no i dochodzą koszty. Jednak utrzymanie dwóch aut nie jest takie tanie, a tym bardziej że w tym małym cały czas się grzebie :) Bez garażu nie miało to niestety sensu :(
masz tutaj link do dwóch ciekawych, niedaleko mnie.
https://www.google.pl/maps/@49.806156,1 ... rtFIJA!2e0
właścicielem tego cuda jest dziadeczek z najbliższego bloku. Pierwszy właściciel! maluch z końca lat 70-tych i prawie zero rdzy. Kiedyś go zagadałem i na kwotę 1000zł zareagował pozytywnie :) ale na rozmowie się skończyło. Niestety nie wiem jak konkretnie się nazywa i w którym lokalu mieszka, ale jest to do ustalenia jeśli się bardzo chce :)
https://www.google.pl/maps/@49.807579,1 ... kRA3Mg!2e0
a tutaj masz miejsce gdzie stoi bardzo podobny (cały czas stoi) ale na zdjęciach go akurat nie ma :) najprawdopodobniej kogoś z domu na przeciwko.
musiałbyś pochodzić i pozostawiać karteczki na ciekawych okazach :) (a jest tego jeszcze trochę na parkingach) bo jak już ktoś wystawia na sprzedaż to ceny są konkretne lub co najmniej nie adekwatne. A tak może jakiś dziadek zamieni za równowartość, lub w zamian za cinkusia.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez vampire23 » wtorek, 5 sie 2014, 12:38

Ja mam z '78. Na budziku prawdziwe 92 tys. km. Auto posiada pierwszy właściciel :)
vampire23
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 4 wrz 2008, 14:49

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez MakDrajwer » wtorek, 5 sie 2014, 17:54

SAMAEL : dzięki za info. Oglądałem tego pod blokiem. Fajny. Jutro wyśle "wywiadowce" :lol:
"kobiety jak te kwiaty , kto żonaty ten wie,
powąchać - TAK , dotykać - NIE,
minęła pora godowa teraz tylko boli głowa ..."
Avatar użytkownika
MakDrajwer
użytkownik
 
Posty: 896
Na forum od: 22 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez ojciecbb » wtorek, 5 sie 2014, 21:23

SAMAEL, jesteśmy sąsiadami :D
Natomiast był do sprzedania piękny czerwony FL po dziadziusiu, 88 lub 89 z przebiegiem poniżej 25000, wypasiona wersja (cały w oryginalnej tapicerce), ale cena też trochę wyższa. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę się coś więcej dowiedzieć.
ojciecbb
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 11 lis 2007, 16:42

Re: Kupie fiata 126p czyli maluszka

Postprzez SAMAEL66 » środa, 6 sie 2014, 06:03

ja w tych wieżowcach nie mieszkam :) ale jeśli brać pod uwagę to osiedle to tak jesteśmy :)
kiedyś pytałem o tego https://www.google.pl/maps/@49.805776,1 ... uMms-A!2e0
Ale starszy pan (pierwszy właściciel) powiedział że nie ma takiej opcji by go sprzedał :) jak już się człowiek przywiąże to jak członkiem najbliższej rodziny :lol:
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości