Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kredka do rys na aucie

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Kredka do rys na aucie

Postprzez rafalinho » wtorek, 10 lut 2015, 14:36

Czesc. Ostatnio lekko zarysowałem swoją fiestę (kolor granatowy) i mam pytanko, gdzie w BB znajdę sklep w którym będe mógł znaleźć kredkę albo jakiś wosk do zamaskowania rys? Pozdrawiam
rafalinho
użytkownik
 
Posty: 132
Na forum od: 29 gru 2008, 22:19

Re: Kredka do rys na aucie

Postprzez roman23 » środa, 11 lut 2015, 21:57

He j,nie kupuj żadnej kredki do lakieru bo to tylko reklama,sam sie naciąłem.Jeżeli masz dziecko,pożycz od dziecka kredkę woskowa pod kolor samochodu,przejedz po rysie poziomo i pionowo a później pielucha i polerka.I efekt masz jak z kredki za 10 zloty.
Jak chcesz lepiej i na dłużej i dodatkowo po zrobieniu tego weź od żonki lakier bezbarwny do paznokci i przejedz po tym.Takie zabezpieczenie wytrzymie bardzo długo,polecam bo sprawdzone.A zawsze możesz to zmyć.

Ale na pewno wypowie sie inny magik.

Pozdrawiam.
roman23
użytkownik
 
Posty: 51
Na forum od: 22 cze 2014, 19:23
Lokalizacja: Bielsko Biała/Straconka

Re: Kredka do rys na aucie

Postprzez tepodong » piątek, 20 lut 2015, 10:02

Czary mary
Jak rysy nie są wielkie, to należy zakupić tubkę pasty polerskiej - na dziale samochodowym lub mają na prawie każdej stacji benzynowej w okolicach 10 zł. Nakładasz pastę na rysę i polerujesz gąbką lub szmatką. ja tak zawsze robię i do tej pory usunąłem rysy ze trzech samochodów.
tepodong
użytkownik
 
Posty: 167
Na forum od: 13 paź 2009, 20:03


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron