Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nocleg

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Nocleg

Postprzez anaaa » czwartek, 26 lut 2015, 12:36

Za dwa tygodnie wybieram się na Śląsk w sprawach służbowych i szukam jakiegoś dobrego noclegu. Znalazłam xxxxxxxxxx z tym, że nigdy nie korzystałam z ich usług. Dlatego bardzo proszę o opinie. Co Wam się podobało i co nie. Ewentualnie co innego moglibyście mi polecić. Z góry bardzo dziękuję!
Ostatnio edytowano czwartek, 26 lut 2015, 12:57 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: regulamin pkt5
Avatar użytkownika
anaaa
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 26 lut 2015, 12:27

Re: Nocleg

Postprzez staszeks » czwartek, 26 lut 2015, 15:02

A wiesz?
Bielszczanie raczej nie korzystają z bielskich hoteli i innych placówek przyjmujących na noclegi (może za wyjątkiem noclegowni
dla bezdomnych i izby wytrzeźwień) raczej ciężko im będzie w związku z tym wydawać opinie.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Nocleg

Postprzez anaaa » czwartek, 26 lut 2015, 19:44

A ja sądziłam, że fora są po to aby uzyskać pomoc widzę, że bardzo się myliłam. Przykre to jak Polak Polakowi wilkiem ;( No ale cóż życie. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę ;)
Avatar użytkownika
anaaa
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 26 lut 2015, 12:27

Re: Nocleg

Postprzez Del_Rey » czwartek, 26 lut 2015, 20:25

Fora mają swoje regulaminy i praktycznie w kazdym regulaminie jest info, ze przed założeniem wątku nalezy skorzystać z opcji "szukaj".
Tu masz cos w twoim temacie.
viewtopic.php?f=2&t=88997
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Nocleg

Postprzez anaaa » czwartek, 26 lut 2015, 21:56

Del_Rey napisał(a):Fora mają swoje regulaminy i praktycznie w kazdym regulaminie jest info, ze przed założeniem wątku nalezy skorzystać z opcji "szukaj".
Tu masz cos w twoim temacie.
viewtopic.php?f=2&t=88997


Niestety za dużego doświadczenia z forami nie mam :( Dziękuję ślicznie za pomoc. A jednak można "spotkać" dobrych ludzi ;)
Avatar użytkownika
anaaa
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 26 lut 2015, 12:27


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron