Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Skup płyt winylowych, CD, kaset, gramofonów

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Skup płyt winylowych, CD, kaset, gramofonów

Postprzez retro_skup » poniedziałek, 14 sie 2017, 11:52

Witam,

Odkupię oryginalne płyty winylowe, płyty CD oraz kasety z muzyką z gatunku rock, blues, jazz, metal. Interesuje mnie muzyka polska i zagraniczna. Poszukuję także polskich gramofonów jak np. Unitra G-1100fs "Daniel", GS-424 "Adam". Dojeżdżam do 120 km. Kontakt wyłączenie telefoniczny: tel.: 519 818 521 lub 511 994 614
retro_skup
użytkownik
 
Posty: 44
Na forum od: 29 lip 2010, 16:41

Re: Skup płyt winylowych, CD, kaset, gramofonów

Postprzez Mani3k » poniedziałek, 24 cze 2019, 12:49

Trochę się spóźniłem z zaglądnięciem na forum, ponieważ ostatnio sprzedałem koło 50 winyli do skupu https://skupujemyksiazki.pl/skup-plyt-winylowych/ . Kurczę szkoda, bo wolałem je sprzedać osobie prywatnej niż oddać do skupu gdzie nie wiadomo czy ktoś je kupi i przesłucha. Po za tym w skupie nie dostałem za nie dużo choć płyty i okładki były w bardzo dobrym stanie. Nie wiem czy byłoby coś co by Cię zainteresowała, ale myślę, że z całej kolekcji na pewno być coś wybrał. Teraz moje płyty możesz znaleźć w skupie - szkoda! :(
Ostatnio edytowano poniedziałek, 24 cze 2019, 13:01 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin pkt5
Mani3k
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 18 kwi 2019, 08:53
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości