Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

pomoc dla niepełnosprawnej bielszczanki

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

pomoc dla niepełnosprawnej bielszczanki

Postprzez aneta9049 » piątek, 11 sty 2019, 13:49

Drodzy bielszczanie!
Mam na imię Aneta. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to bardzo ciężka choroba prowadząca do głębokiej niepełnosprawności i niesamodzielności. Ja w tej chwili poruszam się na wózku inwalidzkim i wymagam pomocy drugiej osoby przy każdej czynności dnia codziennego tj. ubieranie, czesanie, mycie, korzystanie z toalety. Do tej pory była to choroba nieuleczalna. Pod koniec zeszłego roku Ministerstwo Zdrowia ogłosiło refundację pierwszego na świecie leku na tę chorobę - Spinraza. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z zapewnieniami Ministerstwa podawanie leku ruszy od marca. Aby lek działał skutecznie potrzebna jest codzienna, intensywna rehabliitacja. Dlatego, zwracam się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na KRS 0000270261 z dopiskiem Aneta Wróbel 7705 lub o przekazywanie wpłat na nr 55 1680 1017 0000 3000 1614 5263 wpisując w tytule przelewu Aneta Wróbel 7705
Mam szansę wyzdrowieć. Pomóżcie mi w tym :)
aneta9049
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 9 sty 2018, 11:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości