Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Chirurg szczękowy , chirurg stomatolog

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Chirurg szczękowy , chirurg stomatolog

Postprzez Dagmara1987 » środa, 26 cze 2019, 16:21

Szukam dobrego chirurga stomatologa. Mam do usunięcia szóstkę, na zdjęciu rtg wyszło ze mam pod nią stan zapalny dlatego musi zrobić to chirurg a nie zwykły stomatolog. Znacie kogoś godnego polecenia? Nie ukrywam, że boje się takiej wizyty dlatego proszę o info jeżeli macie kogoś sprawdzonego. Mieszkam w Bielsku wiec to oczywiście najlepsza lokalizacja, natomiast nie będzie problemu żeby pojechać gdzie indziej.
Dagmara1987
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 26 cze 2019, 16:08

Re: Chirurg szczękowy , chirurg stomatolog

Postprzez MadziaO » poniedziałek, 19 sie 2019, 21:54

Zdecydowanie Dental Clinic przy ul. Wyzwolenia w Bielsku. Dr Kubica podejmuje się pionierskich operacji chirurgicznych, to wybitny specjalista, leczę u niego zęby od lat.
MadziaO
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 30 lip 2019, 10:06

Re: Chirurg szczękowy , chirurg stomatolog

Postprzez necia55 » wtorek, 20 sie 2019, 18:57

MadziaO napisał(a):Zdecydowanie Dental Clinic przy ul. Wyzwolenia w Bielsku. Dr Kubica podejmuje się pionierskich operacji chirurgicznych, to wybitny specjalista, leczę u niego zęby od lat.

A jakie ceny za leczenie?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Chirurg szczękowy , chirurg stomatolog

Postprzez B_B » piątek, 13 wrz 2019, 11:04

Wiem jakie ceny są u dr. Siluka (ul. Żywiecka 204): konsultacja 200 zł, usuwanie zwykłe - stomatologiczne 400 zł, usuwanie chirurgiczne (7-mki, 8-mki) 700 zł. Może ktoś poda innych chirurgów, bo też jestem na etapie...
Czy są jakieś opinie o dr. Siluku lub dr. Banysiu (ul. Zajazdowa 21)?
B_B
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 2 paź 2006, 10:14


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości