Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kung fu w Bielsku-Białej

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez yot » środa, 27 cze 2007, 16:00

Mam pytanie, czy moze macie jakeś info o działających w Bielsku szkołach kung fu. Wiem że sekcja choy le fut działała kiedyś w zespole szkól na Słowackiego. Nie wiem czy i gdzie obecnie kontynuowane są treningi. Słyszałem też że istnieje w Bielsku filia Krakowskiej szkoły Jow Ga. Wiecie moze coś na ten temat?? (może ktoś trenuje??, chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat jakości prowadzonych tam zajęć).

Dzieki z góry :D pozdrawiam
yot
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 27 cze 2007, 15:50

Postprzez magilla » czwartek, 28 cze 2007, 12:33

Jow gar jest i ma sie dobrze.Najlepiej idz i popatrz czy trening ci sie spodoba czy nie.Zalezy co od nich oczekujesz.Jak cie intersuja formy,walka bronia biala to idz jak samoobrona to niestety to zly adres.Trenera znam jest bardzo w porzadku i dobrze prowadzi treningi ale daje mu duzy - za podpisywanie jakies umowy ze musisz placic nawet jesli nie chodisz (przepraszam jakby teraz mial kogos urazic ale wyrazam swoje zdanie).
pozdrawiam
magilla
użytkownik
 
Posty: 86
Na forum od: 25 cze 2007, 12:24

Postprzez yot » czwartek, 28 cze 2007, 15:18

Interesuje mnie głownie rozwój sprawności i poznanie nowych technik, tylko zastanawia mnie w jak dużym stopniu techniki jow ga powiązane są z tradycyjnymi technikami kung fu. Czy jest to prawda ze operuje sie tu głównie na technikach recznych??. I w czym są najistotniejsze różnice między tą odmianą kung fu a chociażby choy lee fut (operujacym na setkach technik zarózno ręcznych jak i noznych, co oczywiście odbija sie chociażby w kwestii samoobrony o której wspominałeś).

Jeśli mógłbym prosić o jakiś aktualny kontakt z trenerem, miejsce treningów i godziny w których się odbywają (i czy wogóle w wakacje się odbywają) to bardzo byłbym Ci wdzięczny:D

Dzięki za info. Pozdrawiam
yot
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 27 cze 2007, 15:50

Postprzez magilla » czwartek, 28 cze 2007, 15:53

Yot nie znam sie dobrze na kf ale z rozmow i obadanym treningu jest bardzo duzo technik recznych (roznie uderzenia kolanami i kolciami).Tak jest to powiazne z tradycyjnymi technikami.
treningi obywalay sie zawsze nawet w wakacje
Bielsko-Biała
Szkoła Kung Fu
Ul.1 Maja 19
Tel. (033) 812 62 20
Artur Maciejewski

to sie znajdue na tej same ulicy co kiedys kino rialto i apollo,albo inaczej ten sam budynek gdzie jest Rude Boy.pozdrawiam
magilla
użytkownik
 
Posty: 86
Na forum od: 25 cze 2007, 12:24

Postprzez Dawid1 » niedziela, 6 wrz 2009, 11:45

A ile kosztują miesięcznie lekcje i w jakie dni są na 1 Maja
Dawid1
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 6 wrz 2009, 11:41

Postprzez lupus » niedziela, 6 wrz 2009, 12:40

To jest temat z 2007 roku.
Ciezko powiedziec, czy sekcja jeszcze istnieje. Zadzwon na wskazany numer, sie wszystkiego dowiesz ;)
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości