Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kluby sportowe

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez wanda_z » poniedziałek, 19 lis 2007, 08:56

witajcie, poszukuję ciekawego klubu sportowego z zajęciami z piłki nożnej dla dzieci od 7 lat, nie mam pojęcia gdzie ich szukać bo do tej pory spotkałam się z takimi dla starszych dzieciaków. Będę wdzięczna za podpowiedź. dzięki
wanda_z
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 19 lis 2007, 08:50

Postprzez wanda_z » środa, 21 lis 2007, 16:01

No cóż, widzę że się niczego nie dowiem, szkoda... nie jestem z tego miasta i w swojej naiwności myślałam że użytkownicy portalu w jakimś stopniu pomogą mi w tym temacie... muszę szukać innych sposobów.
wanda_z
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 19 lis 2007, 08:50

Postprzez Barth » środa, 21 lis 2007, 18:03

Naiwność niestety obejmuje wiarę że wszyscy czytają każdy temat oraz posiadają ogromną wiedzę ogólną - dodatkowo zatytułowanie wątku jedynie "kluby sportowe" może nie odnieść skutku jaki miałoby dodanie słów prośba, pytanie, dla dzieci do 7 lat. Nawet jak nikt nie odpowie to zobaczy to pytanie już na głównej stronie.
Tytułu raczej teraz nie zmienisz - ale możesz usunąć cały wątek (jako autorka) i założyć temat na nowo. Możesz też zrobić to w dziale gdzie częściej ludzie zaglądają - np Ogłoszenia. Użycie DUŻYCH liter w temacie i innych ozdobników - wg uznania lub gustu acz z umiarem :)
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez wanda_z » piątek, 23 lis 2007, 09:29

Dzięki za zainteresowanie i ciekawe uwagi. Zaraz po zamieszczeniu powyższego posta napisałam analogicznego w Ogłoszeniach, tytułując go "dla dzieci", niestety następnego dnia został stamtąd usunięty (zapewne przez moderatora) więc nic tu po mnie. pozdrawiam
wanda_z
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 19 lis 2007, 08:50

Postprzez jozek » piątek, 23 lis 2007, 14:47

jozek
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 31 paź 2007, 11:16

Postprzez wanda_z » piątek, 23 lis 2007, 16:10

... faktycznie prowadzą tu zajęcia z dzieciakami od 7lat, nie wiem jak to się stało że nie trafiłam na tą stronkę w wyszukiwarce ... jozek, dzięki
wanda_z
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 19 lis 2007, 08:50


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron