Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Siłownia w Bielsku

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez bohumil » wtorek, 13 sty 2009, 08:14

Czy ktoś korzystał może z siłowni BKS-u? Jakie macie wrażenia? Jakie ceny?
bohumil
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 31 paź 2006, 11:31

Postprzez ewenement » poniedziałek, 9 lut 2009, 20:15

ja uczęszczałęm na siłownie relax prawie rok idziie fajnie poćwiczyć ale kiepsko u nich z bieżniami i rowerkami stary sprzęt ogółem teraz rozmyślam nad tym fitness24 na michałowicza tylko boli mnie pierwwszy miesiąc z wpisowym wychodzi 140 zł :/ ale tam widze że maja super w bksie qmpel mówił ze spoko cewna to bodajże 70 zł
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez kasia25 » wtorek, 10 lut 2009, 15:10

Witaj ewenement,
zapraszamy Cie na bezplatny, probny trening w FC24.

Pozdrawiam !

Nareszcie fitness jest dla wszystkich !
kasia25
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 15 sty 2008, 17:31

Postprzez natja » wtorek, 10 lut 2009, 17:38

a wiecie może czy w FC24 są już zajęcia grupowe? Był ktoś? Jak tam jest, gdzie w ogóle się odbywają zajęcia, jest jakaś osobna sala? Jaki koszt?No i czy polecacie?
natja
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 18 lip 2008, 13:12

Postprzez kasia25 » środa, 11 lut 2009, 10:27

czesc natja,
to nowe programy oferowane w FC24:

Aerobic Dance - zajęcia taneczne, program wykorzystuje różne style tańca. Trening cardio.

Step burn - zajęcia taneczne na stepie. Intensywny trening aerobowy mający na celu spalanie tkanki tłuszczowej.

Fire muscle - program aerobowy z wykorzystaniem niewielkich obciążeń. Trening przygotowany pod kątem poprawy siły oraz wytrzymałości mięśniowej.

Body styling - program ogólnokondycyjny, wzmacniający i wysmuklający sylwetkę. Połączenie tradycyjnego TBC (Total Body Conditioning) z TBF (Total Body Fusion).

Tay-bo - intensywny treninng cardio wykorzystujący choreografię z elementami sztuk walki. Trening na spalanie tkanki tłuszczowej.

ABT - (brzuch, uda, pośladki) - popularny program atakujący powyższe partie mięśniowe.

Pilates - program wzmacniający brzuch przy wykorzystaniu spokojnej, relaksacyjnej muzyki.

Joga - program rozciągająco-wyciszający. Ma na celu poprawę kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Spinning - Indoor Cycling - zajęcia na rowerkach stacjonarnych. Trening cardio mający na celu poprawę kondycji i wytrzymałości organizmu (w najbliższej przyszłości).

Zapraszamy na probny trening ! ( pierwszy trening jest bezplatny )

www.fitnessclub24.pl

Nareszcie fitness jest dla wszystkich !
kasia25
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 15 sty 2008, 17:31

Postprzez Grzegory » środa, 1 kwi 2009, 08:31

Ja uczęszczam na basen AQUA i od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad siłownią w tym samym budynku. Z zewnątrz wygląda to wszystko nie najgorzej. W ostatnim czasie trochę to rozbudowali, kto tam chodzi i jakie macie opinie??
Grzegory
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 1 kwi 2009, 08:12

Postprzez ewenement » środa, 1 kwi 2009, 18:44

co myślicie o nie dawno otwartej siłowni gymnasion w sferze ? byłem ostatnimi czasy nawet dobre wrażenia wyniosłem stamtąd :) , karnet 59 zł dla osób uczących się
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez Dziast » sobota, 4 kwi 2009, 19:19

dobry_p napisał(a):najlepiej zainwestuj w atlas lub laweczke z gryfem i obciaznikami... oczywiscie o ile masz miejsce na taki sprzet w domku...

... jesli nie to polecam Solar na http://www.solar.bielsko.pl/silownia.html

Pozdrawiam :)

Również polecam solar.
Dziast
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 4 mar 2009, 09:12

Postprzez Rob9 » wtorek, 7 lip 2009, 21:39

Mam do przepisania karnet na FITNESS CLUB SIŁOWNIE 24H w B-B chętni piszcie...Bardzo mi zależ jak naj szybciej....:-(
Rob9
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 7 lip 2009, 21:37

Postprzez zemua » wtorek, 8 wrz 2009, 09:38

witam jestem chętny aby to od ciebie odkupic oto mój numer 508 131 590 zadzwoń dogadamy sie na sto procent
zemua
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 8 wrz 2009, 09:36

Postprzez lazy » wtorek, 8 wrz 2009, 13:42

ja chodzę do fc24. Zalety: dużo sprzętu, dużo wolnego ciężaru, otwarta 24h, karnet tylko 59 zl - chyba najtaniej w mieście
lazy
użytkownik
 
Posty: 171
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez kkrriiss » czwartek, 10 wrz 2009, 07:46

Witam,
Dziewczyny zapraszam na zajęcia fitness do mojego klubu, Panów też :)
Energy Fitness na ul. Widok 12
Pozdrawiam
Krystian
Aktualnie Fitness Klub został przekształcony na Studio treningu personalnego i przeniósł się do Czechowic-Dziedzic. Istnieje również możliwość dojazdu do Klienta do domu.
Wraz z żoną specjalizujemy się w dietetyce hormonalnej kobiet oraz w japońskich masażach twarzy kobido.
Jeśli podoba Ci się koncepcja holistycznego odmładzania poprzez dietę anti-aging, trening prozdrowotny i odmładzające masaże twarzy to zapraszam do naszego Studia Masażu Twarzy w Czechowicach - Szamanka Piękna /ul. Asnyka 28.
Ostatnio edytowano niedziela, 4 wrz 2022, 22:59 przez kkrriiss, łącznie edytowano 1 raz
kkrriiss
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 10 wrz 2009, 07:41

Postprzez Del_Rey » czwartek, 10 wrz 2009, 08:11

lazy napisał(a):ja chodzę do fc24. Zalety: dużo sprzętu, dużo wolnego ciężaru, otwarta 24h, karnet tylko 59 zl - chyba najtaniej w mieście

te 59 zł m-c,to przy karnecie na rok :)
Oprocz tych zalet ma też wady niestety i temu z niej zrezygnowałem. Na początku działania była super, czysto schludnie. A teraz tragedia. W szatni męskiej syf,jakby ktoś z w gumowcach z budowy wszedl, w łazience rozciapany brud na podłodze. Pani przy wejściu mowi,że bedą sie starali walczyć z tym brudem,ale nie maja pomysłu jak. W damskiej szatni jest lepiej podobno.
Raz mowie gościowi z pryszczami na plecach i pocącemu sie na niebiesko, by wytarł maszyne po ćwiczeniu, bo aż z niej kapie syfem,to on na to,że nie ma takiego obowiązku! a podobno regulamin kazdy ma czytać na "przyjęciu".
Zmieniłem teraz na taką gdzie płacę wiecej bo wychodzi 90 zł m-c przy karnecie na kwartał,ale są kamery w szatniach, kumaty szef,waga z pomiarami. Mi bardziej pasuje. I przynajmniej tam gdzie patrze,to każdy, czy facet, czy babka po skonczonym ćwiczeniu bierze "psikacz" recznik papierowy i przeciera urządzenia.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez kris sps » środa, 21 paź 2009, 18:36

ja tu polece klasyke...

www.sport-studio.net siłownia wciąż działa i ma sie dobrze.negocjacje cen na miejscu dla szkolniaków,i grup.. zadnych umów.ponad 60 stanowisk.co tu dużo pisac...zaprzyjażnieni ludzie maja dostep do siłowni od 6 do nawet 1 w nocy..czasami praca koliduje z treningiem i wtedy jak nie na 24 to na BKS-sie TRENING MOZNA ŚMIGNĄC...
Ostatnio edytowano środa, 21 paź 2009, 18:43 przez kris sps, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kris sps
użytkownik
 
Posty: 100
Na forum od: 21 paź 2009, 18:31

Postprzez aniurka » wtorek, 3 lis 2009, 15:44

kasia25 napisał(a):Najnowsza maszyna na brzuch tylko w FC24 !!! Przyjdz i sprawdz !

i juz wkrótce aerobik i inne zajecia w FC24 !

www.fitnessclub24.pl

Pozdrawiam :)

Nareszcie fitness jest dla wszystkich !!!

Czy to aby nie naruszenie regulaminu? Ponoć nie wolno się reklamować. Co z adminem?
aniurka
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 9 mar 2009, 13:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości