Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Fitness dla kobiet

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez kasia25 » środa, 18 mar 2009, 09:23

Z przyjemnością informujemy, że otwarliśmy nowe Fitness Studio dla Kobiet w FC24 .
W jego ramach przygotowaliśmy kilka programów z myślą o różnorodnych potrzebach.

Zajęcia prowadzone są pod okiem trenerów fitness - zobacz szczegóły na:

www.fitnessclub24.pl

Zapraszamy ;)

FC24

Nareszcie fitness jest dla wszystkich !
kasia25
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 15 sty 2008, 17:31

Postprzez MałaCzarna » czwartek, 9 kwi 2009, 07:32

słyszałam w radiu reklamę: chodzi mniej więcej o to że w 8 tyg. modeluje się sylwetkę pod okiem osobistego trenera. niestety na stronie internetowej nie znalazłam szczegółów, może ktoś coś napisać na ten temat?
MałaCzarna
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 26 mar 2009, 10:24

Postprzez kasia25 » wtorek, 14 kwi 2009, 12:53

slyszalas w radiu o akcji "Bikini" - to jest jeszcze cos innego ! ;))
SPECJALNY WYSZCZUPLAJĄCY PROGRAM NA LATO
zajęcia pod okiem osobistego instruktora oraz dietetyka,
przyspieszone spalanie kalorii na zajęciach power bike,
zajęcia indywidualne,
zajęcia prowadzone w grupach,
specjalnie opracowane treningi oraz stała kontrola rezultatów.

Do 14.04.2009 cena promocyjna!
Szczegółowe informacje pod nr (033) 488-62-21


Mi jednak chodzi o zirkeltraining to jest tzw. trening obwodowy. Chodzi po prostu o to, żeby ćwiczyć na specjalnych przyrządach (jak narazie tylko w FC24), w seriach po ileś powtórzeń, ale koniecznie w określonej kolejności, po kolei wszystkie partie mięśniowe!
Super efekty w krotkim czasie i gwarantuje a lot of fun !!!

Tylko w FC24 !

Nareszcie fitness jest dla wszystkich !
kasia25
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 15 sty 2008, 17:31

Postprzez kkrriiss » czwartek, 10 wrz 2009, 07:58

Jeśli fitness dla Kobiet do tylko w Energy Fitness Club :)
Zapraszam do mojego klubu na zajęcia fitness. Szeroki wybór zajęć : JOGA, PILATES, BPU/brzuch, pośladki,uda/, THAI BO, DANCE, BODY STYLING, STEP&SHAPE, BODY BALL i inne.
Przy klubie mieści się również Centrum Dietetyczne, w którym ustawiamy indywidualne programy żywieniowe oraz treningowe.
Zapraszam serdecznie
Krystian
Aktualizacja :)
Zmieniamy podeście na indywidualne - klub niestety od dawna już nieczynny, natomiast zapraszam na trening personalny do Czechowic-Dziedzic, od niedawna prowadzimy również trening medyczny.
Zapraszam również na cudowny, odmładzający masaż twarzy kobido do naszego Studio Masażu Twarzy Szamanki Piękna w Czechowicach Dziedzicach
Ostatnio edytowano niedziela, 4 wrz 2022, 22:43 przez kkrriiss, łącznie edytowano 1 raz
kkrriiss
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 10 wrz 2009, 07:41

Postprzez nomi0@vp.pl » środa, 30 wrz 2009, 11:48

MałaCzarna napisał(a):słyszałam w radiu reklamę: chodzi mniej więcej o to że w 8 tyg. modeluje się sylwetkę pod okiem osobistego trenera. niestety na stronie internetowej nie znalazłam szczegółów, może ktoś coś napisać na ten temat?

Indywidualne treningi pod okiem profesjonalisty to najlepsza metoda na osiągnięcie celu. Jak wiele dziedzin- ta jest u nas na rynku początkująca ale w przyszłości to będzie prawdziwy odlot sportowy..
Polecam i zapraszam do siebie- gwarantuję miła i przyjazną atmosferę, ćwiczenia w przyjemnych eleganckich warunkach. satysfakcja gwarantowana.
Ostatnio edytowano środa, 30 wrz 2009, 11:53 przez nomi0@vp.pl, łącznie edytowano 1 raz
nomi0@vp.pl
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 30 wrz 2009, 11:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez artur3 » niedziela, 31 sty 2010, 21:14

Moja dziewczyna stwierdziła, że bez sensu płacić do miesiąc za fitness i chodzi na to jak można kupić sobie raz taki sam sprzęt i ćwiczyć w domu. Znalazła w necie fajny sklep (chyba Presto) i kupiła za około 1000zł masażer i bieżnię.
artur3
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 31 sty 2010, 21:11


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron