Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Squash....

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez dobry_p » poniedziałek, 6 kwi 2009, 20:51

Nawiązując do artykułu http://bielsko.biala.pl/14711,aktualnosci , polecam wszystim grę w squasha :) Sam gram od kilku miesięcy i wciągnęło mnie w tą grę bardzo :) Dynamika, taktyka, relaks(!) to jest wszystko co najlepsze w tej grze, nie wspominając już o tych spalanych kaloriach -> godzina gry 1000 kcal(!)

Wystarczy: stroj sportowy, buty na białej podeszwie (najlepiej na kauczuku) i dobre nastawienie :) Rakiete i pileczkę mozna wypozyczyc w każdym z trzech bielskich klubów.

Pozdrawiam :)
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez ewenement » wtorek, 7 kwi 2009, 08:07

to jest naprawdę bardzo dobry sport ale niestety ja nie wydalam po prostu moja kondycja jest fatalna :/ gdzie polecasz? Ja grałem na siłowni relaks koło Beverly Hills ale słyszałem że są inne kluby ;)
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez dobry_p » wtorek, 7 kwi 2009, 08:22

ewenement napisał(a):gdzie polecasz?

Od poczatku gram w klubie Solar koło os. Beskidzkiego, jednak w tym tygodniu mam zamiar przetestować nowy klub Modelarnia, gdyż w Solarze coraz mniej podoba mi się "czystość" kortów.

Dam znać jak jest w Modelarni :)

Kondycje można sobie "wyrobić" ;) Na początku także miałem z tym problem, jednak juz po kilku grach organizm się "przyzwyczaił"
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez sweeper » wtorek, 7 kwi 2009, 09:05

grałem ostatnio i powiem tak...
chyba jestem za stary żeby biegać za piłeczką ;)
zamiast tego wolę wspinaczkę na ściance która w Bielsku jest całkiem przyjemna :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dobry_p » wtorek, 7 kwi 2009, 09:15

hehe... "za stary" powiadasz ;) a ciekawostką jest to że najlepiej grają własnie gracze "starsi"... choć pewnie wpływa na to ich doświadczenie :)
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez ewenement » wtorek, 7 kwi 2009, 13:13

dobry_p napisał(a):Kondycje można sobie "wyrobić" ;) Na początku także miałem z tym problem, jednak juz po kilku grach organizm się "przyzwyczaił"

przekonałeś mnie :) w sumie dobrze by było troche brzuszka zgubic ;)a jak tam z cenami wygląda ile za godz i koszty wypożyczenia rakietki i piłki ?
Ostatnio edytowano wtorek, 7 kwi 2009, 13:15 przez ewenement, łącznie edytowano 1 raz
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez dobry_p » wtorek, 7 kwi 2009, 13:28

ewenement napisał(a):przekonałeś mnie :) w sumie dobrze by było troche brzuszka zgubic ;)a jak tam z cenami wygląda ile za godz i koszty wypożyczenia rakietki i piłki ?

w Solarze są takie ceny:
- za kort po godzinie 16 - 30 zł/h, wiec osoba płaci 15zł (są jeszcze różne karnety, ale nie pamietam ich cen)
- wypożyczenie rakiety 5 zł/h
- wypożyczenie pilki 2 zł/h
Ostatnio edytowano wtorek, 7 kwi 2009, 13:29 przez dobry_p, łącznie edytowano 1 raz
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez wit126 » wtorek, 7 kwi 2009, 16:11

Grałem w MODELARNII!!! , polecam wszystkim artykuły w internecie na temat tego klubu. Warto spróbować - klub oferuje 4 korty na najwyższym poziomie, opiekę instruktorów. Klimat jest niepowtarzalny - trzeba to zobaczyć !!! 5 z plusem
wit126
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 28 lis 2008, 12:05

Postprzez ewenement » wtorek, 7 kwi 2009, 20:30

jak się ceny prezentują bo w solarze trochę drogo a gdzie to jest dokładniej :P
jestem jak Chiński znak równowagi , trochę głupoty tyle samo rozwagi
ewenement
użytkownik
 
Posty: 107
Na forum od: 2 sty 2009, 14:18

Postprzez wit126 » wtorek, 7 kwi 2009, 20:42

Cena wyzsza niz w Solarze. 35 wieczorem w karnecie. Ale moim zdaniem nie ma porównania. W dzień cena ta sama chyba co w Solarze. Jak porównuje z innymi klubami na Śląsku (od których modelarnia i tak wydaje się znacznie ciekawsza) to ceny mamy w BB super. Dla porównania Gliwice 49zł, Tychy 46zł. Właśnie wróciłem z modelarni. Jestesmy z partnerem zachwyceni. Acha - jeśli ktoś jest zainteresowany to robią w sobote spotkanie dla początkujących, ma prowadzić ktoś z Krakowa - koszt ponoc symboliczny. Zastanawiamy się czy się nie wybrać. Modelarnia jest koło siłowni 24h na Michałowicza
wit126
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 28 lis 2008, 12:05

Postprzez dobry_p » środa, 8 kwi 2009, 07:09

Co powiecie na wspólne umawianie sie na squasha? lepiej jest pograc z kilkoma osobami niż ciągle z tym samym? ;>
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez wit126 » środa, 8 kwi 2009, 10:08

Bardzo chętnie. W Modelarnii jest lista chętnych do wspólnego grana, organizują tez niebawem lige klubową (można pograć z innymi) oraz turniej amatorski o skrzynkę piwa. W sobotę najbliższą będą lekcje dla początkujących ( w większym gronie) poprowadzi ktoś z Krakowa. Ja ze swojej strony chętnie poumawiam się z graczami (gram od 2 lat) dobry_p - dobra inicjatywa
wit126
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 28 lis 2008, 12:05

Postprzez dobry_p » środa, 8 kwi 2009, 10:36

wit126 napisał(a):Bardzo chętnie. W Modelarnii jest lista chętnych do wspólnego grana, organizują tez niebawem lige klubową (można pograć z innymi) oraz turniej amatorski o skrzynkę piwa.

prawdopodobnie dzisiaj tam pogram, i jak będzie ok, to z chęcia sie zapisze do listy :) turniej amatorski powiadasz :D to jest to :)

Pozdrawiam
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez dobry_p » środa, 8 kwi 2009, 19:58

nio i po Modelarnii.... podloga rewelacyjna :), klub świetny :) skonczylo sie zapisaniem do ligi :)
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez modelarnia » czwartek, 9 kwi 2009, 09:58

Witajcie,

Zapraszam wszystkich do modelarni : wjazd od ul. Michałowicza lub Sikornik.
Dla początkujących przygotowaliśmy grupową lekcje squasha w sobote (najbliższą).
info na ten temat :

http://www.nasquasha.pl/component/optio ... /id,77/#77

Dla zainteresowanych : mamy 2 trenerów, z którymi można się umawiać (zajęcia indywidualne bądź w 2 osoby). Pierwsza lekcja dla początkujących GRATIS

W najbliższym czasie odbędzie się towarzyski turniej dla amatorów oraz wystartuje liga klubowa modelarnii.

Akceptujemy karty MULTISPORT

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić do recepcji klubu lub pytać w mailach.

pozdrawiam


Jacek
MODELARNIA
modelarnia
nowicjusz
 
Posty: 15
Na forum od: 9 kwi 2009, 09:49


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron