Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jaką trasą na rolkach z Bielska do Pogórza?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez farmer » sobota, 11 kwi 2009, 17:39

Tak jak w temacie. Którędy jechać? Cieszyńska odpada za dużo samochodów i zjazd za lotniskiem jest koszmarny wystarczy cokolwiek, aby na aucie wylądować. Najlepszym rozwiązaniem była by ekspresówka, ale z wiadomych względów odpada. Jakieś sugestie?
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Postprzez Del_Rey » sobota, 11 kwi 2009, 18:10

Nie da się.Jeśli chodzi o rolki. Możesz próbować przez lotnisko,ale i tak wlatując na Antyczną masz takie dziury, że Ci kółka odpadną. Jwsli się przedostaniesz,to możesz koło rzeki, ale tam jest kilkaset metrów drogi gruntowej, by wyskoczyć na Jaworzańską. Potem do Jaworza.Kierować się w kierunku Jawora, cały czas drogą aż do tej drogi co leci na Nałęże.Kiedyś była droga przez las w kierunku Górek Wielkich,ale teraz z asfaltu niewiele zostało.Wiec chcąc niechcąc i tak wyskoczysz na krzyzówce w Jasienicy.Od tego miejsca droga jest już ciut mniej obładowana.Bo wszyscy na expres wskakują.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez artur3 » poniedziałek, 15 mar 2010, 01:07

Ja zakupiłem jakiś rok temu takie rolki: http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... light.html
I czasami właśnie wpadłem na Antyczną na nich. Powiem tak: Jeżeli utrzymasz się na takim sprzęcie na takich dziurach to rolkom nic nie grozi. One są wytrzymałe.
artur3
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 31 sty 2010, 21:11


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości