Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

Jaką trasą na rolkach z Bielska do Pogórza?
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=79061
Strona 1 z 1
Autor:  farmer [ sobota, 11 kwi 2009, 17:39 ]
Tytuł: 

Tak jak w temacie. Którędy jechać? Cieszyńska odpada za dużo samochodów i zjazd za lotniskiem jest koszmarny wystarczy cokolwiek, aby na aucie wylądować. Najlepszym rozwiązaniem była by ekspresówka, ale z wiadomych względów odpada. Jakieś sugestie?
Autor:  Del_Rey [ sobota, 11 kwi 2009, 18:10 ]
Tytuł: 

Nie da się.Jeśli chodzi o rolki. Możesz próbować przez lotnisko,ale i tak wlatując na Antyczną masz takie dziury, że Ci kółka odpadną. Jwsli się przedostaniesz,to możesz koło rzeki, ale tam jest kilkaset metrów drogi gruntowej, by wyskoczyć na Jaworzańską. Potem do Jaworza.Kierować się w kierunku Jawora, cały czas drogą aż do tej drogi co leci na Nałęże.Kiedyś była droga przez las w kierunku Górek Wielkich,ale teraz z asfaltu niewiele zostało.Wiec chcąc niechcąc i tak wyskoczysz na krzyzówce w Jasienicy.Od tego miejsca droga jest już ciut mniej obładowana.Bo wszyscy na expres wskakują.
Autor:  artur3 [ poniedziałek, 15 mar 2010, 01:07 ]
Tytuł: 

Ja zakupiłem jakiś rok temu takie rolki: http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... light.html
I czasami właśnie wpadłem na Antyczną na nich. Powiem tak: Jeżeli utrzymasz się na takim sprzęcie na takich dziurach to rolkom nic nie grozi. One są wytrzymałe.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1