Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

R U G B Y

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez mpteam » piątek, 26 sie 2011, 11:44

Witaj,
Podejrzewam, że i tak skończy się na „spotkaniu organizacyjnym” ewentualnie na chwilowym porzucaniu piłką. Mnie zależy na spotkaniu z osobami z Bielska i okolic, które chciałyby zapoczątkować i zająć się promocją oraz rozwojem rugby w tym mieście.
Spotkanie na którym można omówić początkowe sprawy oraz możliwości a te są spore.
Dostosuje się co do godziny. Zaczekajmy jeszcze na pozostałych w tym „mateuszpsk” i ustalmy wspólnie godzinę aby nie jeździć bez sensu.
W późniejszym terminie znajdzie się czas na oficjalne spotkanie gdzieś na boisku lub hali, dla wszystkich zainteresowanych grą. Zaprosi się szkoleniowców i może kilku zawodników z okolic (Katowice, Ruda) itd. Na razie niech cokolwiek po prostu ruszy.
PS. Skolina, trenowałaś w BBRC?
mpteam
użytkownik
 
Posty: 22
Na forum od: 21 maja 2007, 18:13

Postprzez mateuszpsk » piątek, 26 sie 2011, 13:17

Witam, spotkajmy się na tym lotnisku jutro o 14:00, "mpteam'' ma racje, że będzie to spotkanie organizacyjne i trochę porzucamy. "Ronja", zapraszamy, pograć jeszcze zdążysz.
Pozdrawiam
Mateusz
PS Jak tam dojechać?
mateuszpsk
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 11 sie 2011, 20:29

Postprzez mpteam » piątek, 26 sie 2011, 13:43

Zależy skąd i czym jedziesz:)
Jeśli z dworca w Bielsku, to musisz jechać autobusem linii 7 w kierunku Wapiennica.
http://www.mzkb-b.internetdsl.pl/linia_t_6.htm
Wysiadasz zaraz obok bramy wjazdowej na lotnisko.
Na terenie lotniska jest chyba restauracja, można najpierw się spokojnie napić kawy i porozmawiać .
mpteam
użytkownik
 
Posty: 22
Na forum od: 21 maja 2007, 18:13

Postprzez mateuszpsk » piątek, 26 sie 2011, 13:49

Dobra, to spotykamy się wstępnie w tej restauracji, godz.14:00.
Mój numer telefonu: 726 401 548.
mateuszpsk
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 11 sie 2011, 20:29

Postprzez Tomek1616 » piątek, 26 sie 2011, 19:06

kurde niestety ja w tym tyg nie mam za bardzo czasu ;/ ja wołałbym sie spotkac w przyszłym tyg.
Tomek1616
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 27 lut 2011, 08:32

Postprzez mpteam » piątek, 26 sie 2011, 19:36

Tomek1616 napisał(a):kurde niestety ja w tym tyg nie mam za bardzo czasu ;/ ja wołałbym sie spotkac w przyszłym tyg.

Na pewno jeszcze będzie okazja się spotkać. Coś musi ruszyć do przodu więc spotkanie jutro jest pewne. Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem rugby w Bielsku-Białej. Może parę osób znajdzie chwilę czasu.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 14.
mpteam
użytkownik
 
Posty: 22
Na forum od: 21 maja 2007, 18:13

Postprzez Ronja » sobota, 27 sie 2011, 07:44

Boszeee... ja nie pisałam, żeby nie spotykać się na lotnisku bo upał, tylko że lotnisko nie służy do grania w cokolwiek! Zaglądam na ten wątek, bo mam grających w rugby znajomych z poza Bielska, którzy dali mi kiedyś porzucać jajowatą piłką i chętnie bym wam pokibicowała, ale na Boga grajcie tam gdzie można! Dookoła lotniska są tablice "Teren lotniska wstęp wzbroniony" i dotyczy to wszystkich - spacerowiczów, wyprowadzających psy, jeżdżących na quadach, opalających się, puszczających latawce i grających w rugby. Czy tak ciężko to zrozumieć i znaleźć miejsce w którym nie będziecie zagrażać? Chyba nie brak w Bielsku i okolicach boisk, czy terenów zielonych gdzie nikt was nie pogoni? Moi znajomi trenowali kiedyś chyba w Katowicach gdzieś na pętli tramwajowej, ale też mieli na to zgodę MZK. Lotnisko to nie jest ogólnodostępny teren zielony i granie tam jest niebezpieczne!

Pozdrawiam rugbystów!
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez mpteam » sobota, 27 sie 2011, 10:35

Ronja nikt nie będzie rozgrywał meczy na lotnisku. Miejsce zostało zaproponowane wcześniej ale spotykamy się w restauracji na terenie aeroklubu aby się poznać i porozmawiać o rugby, pewnie również o tym, gdzie można grać. Bez sensu byłoby zmieniać i kolejny raz proponować nowe miejsce spotkania.
Oficjalne spotkanie na pewno odbędzie się na boisku lub sali gimnastycznej więc spokojnie.

Pozdrawiam serdecznie
mpteam
użytkownik
 
Posty: 22
Na forum od: 21 maja 2007, 18:13

Postprzez Ronja » sobota, 27 sie 2011, 11:36

Kamień spadł mi z serca :) Przepraszam, ale ostatnie wyczyny imbecyli na quadach, opisywane z resztą na tym forum, spowodowały mój wpis. Mam kogoś latającego na naszym lotnisku, więc sprawa bezpieczeństwa tam leży mi na sercu, a latem często słyszę o wtargnięciach bezmyślnych spacerowiczów pod lądujące samoloty i szybowce... a zwróć takim uwagę :/

Chętnie bym z wami pograła, ale mój czas zaprząta inny, równie kontaktowy sport i na więcej siniaków nie mogę sobie pozwolić, bo zachwieje to moim związkiem :)

Powodzenia!
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez mpteam » sobota, 27 sie 2011, 16:36

Oczywiście w pełni Cię rozumiem Ronja, nie ma sprawy.
Właśnie wróciłem ze spotkania za które wszystkim obecnym dziękuję. Miło było poznać :)
Napiliśmy się kawy i pograliśmy na osiedlu po przeciwnej stronie. Wielkie dzięki i mam nadzieję że coś z tego wyniknie. Wkrótce małe podsumowanie i informacje. Może w między czasie mateuszpsk napisze coś od siebie:)

Pozdrawiam i biorę się do pracy
mpteam
użytkownik
 
Posty: 22
Na forum od: 21 maja 2007, 18:13

Postprzez mateuszpsk » niedziela, 28 sie 2011, 21:50

Witam, ja też się cieszę, z owocnego spotkania:) Powstał plan działania, porozmawialiśmy o sprawach organizacyjnych, promocji, treningu. Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzania
forum, na razie tutaj będziemy umieszczać informacje dotyczące kolejnych konkretnych działań.
Pozdrawiam
mateuszpsk
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 11 sie 2011, 20:29

Postprzez Tomek1616 » poniedziałek, 29 sie 2011, 16:12

a tak wgl to po ile macie lat? żebyście mnie tam nie zabili xD bo mam dopiero 16
Tomek1616
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 27 lut 2011, 08:32

Postprzez zuzet » środa, 31 sie 2011, 12:26

Masz aż 16 lat a nie dopiero.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Postprzez molo07071995 » czwartek, 1 wrz 2011, 18:10

Jestem chętny do gry i ewentualnego spotkania. Jeżeli ktoś organizuję jakąś grupę to proszę o informacje gg - 35266788 e-mail - molo07071995@yahoo.com
molo07071995
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 1 wrz 2011, 18:09

Postprzez mateuszpsk » piątek, 2 wrz 2011, 12:34

Witajcie, spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu. Mamy na razie doświadczoną osobę z Francji, która pomoże nam w treningach. Pracujemy nad powstaniem oficjalnej, zarejestrowanej drużyny, sponsorowanej a wtedy znajdzie się i oficjalny trener. Potrzebujemy ludzi, zbierajcie ekipy i czekajcie na informacje, kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie. Informacje umieścimy na forum kilka dni wcześniej przed spotkaniem.
Pozdrawiam
Mateusz
mateuszpsk
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 11 sie 2011, 20:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron