Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BKS

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez davnbb » niedziela, 12 wrz 2010, 18:35

Pan Kazimierz napisał(a):
davnbb napisał(a):Kibice pamietaja. BKS czy chcesz tego czy nie zapisal sie na zawsze na kartach historii Bielska.

Chyba BIAŁĄ miałeś na myśli. Panie kibic.

Z racji tego, ze urodzilem sie juz po polaczeniu miast to uzywam pierwszego czlonu nazwy miata ;-)

wegeh3 napisał(a):a po dwa co mnie ma bolec i z czego mam miec kompleksy ,ze co podbeskidzie ma sukcesy z tego mam miec kompleksy?

Ja tak ni gruszki ni z pietruszki wyskakujesz w niedzielne popoludnie i w roznych tematach na forum atakujesz BKS to cos musi byc na rzeczy

Co do grafow: kto bazgrze to zalezy od dzielnicy. A ze wiecej jest grafow BKS-u to swiadczy o jednym "W Bielsku bez zmiany - BKS pany" ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 12 wrz 2010, 19:03

davnbb napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
davnbb napisał(a):Kibice pamietaja. BKS czy chcesz tego czy nie zapisal sie na zawsze na kartach historii Bielska.

Chyba BIAŁĄ miałeś na myśli. Panie kibic.

Z racji tego, ze urodzilem sie juz po polaczeniu miast to uzywam pierwszego czlonu nazwy miata ;-)

Ale klub powstał przed połączeniem miast i to w Białej :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Addi » niedziela, 12 wrz 2010, 20:33

to jest tak jak z krzyczeniem na meczach:Stal Stal Bielska Stal! - zamiast powinno być BiAlska - ale co tam kogo to obchodzi z kibiców komu kibicują...
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Postprzez ppiotr » niedziela, 12 wrz 2010, 21:45

Może zamiast się kłócić i przekomarzać z którego klubu pseudo kibice więcej smarują bazgroł sprejem po murach nie lepiej napisać, że takie zachowanie psuje opinie klubą, miastu i całemu społeczeństwu i jest to objaw wandalizmu a nie kibicowanie ?

Swego czasu widziałem pewno zdarzenie "publiczna nagana" na Słowacji w pociągu, pewien jegomość siedzący po 2 stronie wagonu (dość głośno ogólnie się zachowywał) coś tam przeskrobał i chojrakował przy tym któryś ze stojących Słowaków zwrócił mu uwagę co to robi tak się niemożna zachowywać, jegomość coś zaczął pyskować w tym momencie pozostali stojący obok Słowacy, że jest idiotą co to robi itd. prawili mu komplementy gościu przytłoczony reakcją tłumu ludzi siadł na tyłku i do końca przejazdu siedział grzecznie cicho będąc przy tym czerwony jak burak.

p.s. jakby u nas były takie reakcje ludzi za pewnie nie były by przystanki tak zdewastowane.
Ostatnio edytowano niedziela, 12 wrz 2010, 21:47 przez ppiotr, łącznie edytowano 1 raz
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez SP&C » niedziela, 12 wrz 2010, 22:29

davnbb napisał(a):Co do grafow: kto bazgrze to zalezy od dzielnicy. A ze wiecej jest grafow BKS-u to swiadczy o jednym "W Bielsku bez zmiany - BKS pany" ;-)

To świadczy tylko o kompleksach ludzi Twojego pokroju. Sportowo znaczycie niemalże zero (piłka nożna), a że w większości tzw. kibole to patologia , to nietrudno nimi sterować i nakręcać hasełkami jak wyżej. Niestety, ale temat jak ten, to woda na młyn dla Was, bo znowu możecie zaistnieć, tak samo jak w komentarzach dotyczących TSP na portalach typu 90minut.pl

W Bielsku bez zmiany - patologia bazgrze ściany!
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez lag » niedziela, 12 wrz 2010, 22:31

W mojej Polsce piłka nożna będzie zakazana.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez paweleq » niedziela, 12 wrz 2010, 22:47

lag napisał(a):W mojej Polsce piłka nożna będzie zakazana.

tak z ciekawości
a co będzie dozwolone?
paweleq
użytkownik
 
Posty: 81
Na forum od: 5 cze 2009, 23:44

Postprzez davnbb » niedziela, 12 wrz 2010, 23:30

Addi napisał(a):to jest tak jak z krzyczeniem na meczach:Stal Stal Bielska Stal! - zamiast powinno być BiAlska - ale co tam kogo to obchodzi z kibiców komu kibicują...

co najmniej 90% uzytkownikow tego forum urodzila sie juz po polaczeniu obu miast. Znam historie tego miasta, wiem kiedy i jak sie polaczyly ale dla mnie stanowi ono jednosc. A pelna nazwa klubu brzmi Bialski Klub Sportowy "Stal" Bielsko-Biała. Tak wiec uzywanie zamiennie slow Bielska i Bialska jest jak najbardziej uzasadniona.

Co do samej grupy kibicow to widze, ze najwiecej maja do powiedzenia osoby znajace temat tylko z mediow. Wsrod kibicow tak samo jak wsrod kazdej innej grupy spolecznej mozna spotkac ludzi z wielu srodkowisk, roznie wyksztalconych, o roznym statusie materialnym i spolecznym. Patologia trafia sie wszedzie: i w pracy, i w miejscu zamieszkania a i rowniez na stadionach. Taka sama patologia pojawia sie na meczach i TSP i BKS-u.
Zachowanie garstki osob rzutuje pozniej na ocene calej grupy jaka sa kibice (ten problem jest w calej Polsce - nie tylko w Bielsku).

SP&C nie zauwazyles usmieszku na koncu wypowiedzi? Poza tym cieszy mnie to, ze mimo iz nasz klub nie odnosi aktualnie wielkich sukcesow sportowych w pilce noznej, to sa kibice, ktorzy sa mu wierni nie zostawiajac go mimo gorszych wynikow. Bo prawdziwy kibic jest wierny swojej druzynie na dobre i na zle. Ale zeby to zrozumiec to trzeba byc kibicem....
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez wegeh3 » poniedziałek, 13 wrz 2010, 13:09

tak tylko ile osob przychodzi na te mecze dobrze ktos zauwazył garstka ,a wtej garstce 50 to jak nazwales to patologia i takie jest moje zdanie sorry jak kogos obrazilem
wegeh3
użytkownik
 
Posty: 108
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez davnbb » poniedziałek, 13 wrz 2010, 23:15

Chcesz zobaczyć jak jest na BKS-ie? Przyjdź na mecz a później bierz sie za pisanie. Zapraszam 25 września o 16:00 mecz na szczycie III ligi: BKS (lider) z ROW-em Rybnik (4 miejsce, 4 pkt straty ale jeden mecz zaległy). Zaglądnij na ten meczyk zobaczyć "garstkę" kibiców BKS-u. Jak przyjdziesz i zobaczysz na żywo jak to wygląda to będziesz miał prawo oceniać i pisać. Jeśli nie masz na bilet to napisz, nawet Ci go za sponsoruje abyś mógł się przekonać o czym piszesz.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 wrz 2010, 23:16 przez davnbb, łącznie edytowano 1 raz
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez aleks » wtorek, 14 wrz 2010, 05:42

davnbb napisał(a):Zaglądnij na ten meczyk zobaczyć "garstkę" kibiców BKS-u. Jak przyjdziesz i zobaczysz na żywo jak to wygląda to będziesz miał prawo oceniać i pisać.

CO Ty czlowieku gadasz?Może 25 września bedzie wiecej ludzi,ale na każdym innym jest garstka!!!! połowa to dzieci z gimnazjum:)a na kazdy normalny mecz to przychodzi ok.200:)w porównaniu do TSP to pryszcz:)
zanim powiesz głośno , pomyśl dwa razy i najlepiej ochłoń
aleks
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 10 lis 2008, 19:06

Postprzez davnbb » wtorek, 14 wrz 2010, 18:39

Ja nie napisalem, ze bedzie wiecej kibicow niz na meczu TSP. W przypadku kazdego klubu ilosc kibicow na meczach zalezy od miejsca w tabeli i poziomu przeciwnika. Na TSP jest wiecej osob poniewaz wiekszosc z nich jest obojetne na mecze jakiego klubu chodza - chca ogladac pilke w lepszym wydaniu i to nimi kieruje. Jakby BKS gral w wyzszej lidze to przychodziliby na jego mecze. Owszem na wiekszosci meczow jest 200-300 osob ( i to sa osoby przywiazane do klubu a nie "ogladacze" sukcesow sportowych) i pewnie, ze czesc z nich to gimnazjalisci. Ale to tym bardziej cieszy gdyz swiadczy, ze mimo sportowego sukcesu TSP sa nowe pokolenia kibicow, ktorym zalezy na BKS-ie. Pamietaj, że "Czym skorupka za młodu...". Sam zaczynalem chodzic na mecze majac 13-14 lat i to moje mlode lata zadecydowaly o tym, ze chodze na mecze wlasnie BKS-u.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez aleks » wtorek, 14 wrz 2010, 19:46

masz tez racje ale jak widze kilku kibiców co owszem chodza na każdy mecz Bksu i na każdym meczu sa pijani to wybacz jaki daja przykład tym młodym kibica?
zanim powiesz głośno , pomyśl dwa razy i najlepiej ochłoń
aleks
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 10 lis 2008, 19:06

Postprzez davnbb » wtorek, 14 wrz 2010, 22:44

No niestety w Polsce czesto ogladanie meczu wyglada tak, ze najpierw flaszka a pozniej meczyk. Im nizsza liga tym takich przypadkow wiecej, wiaze sie to z mniejsza kontrola. Na wioskach pije sie prosto na trybunie. Zreszta sam pamietam jak pod koniec lat 90 bez problemu mozna bylo wejsc z flaszka na stadion a pozniej ja skonsumowac. Dalo sie tak wtedy wejsc na wiekszosc stadionow w Polsce. Nie mam za to nic przeciwko aby zaczeli sprzedawac piwo na meczach. Chodza sluchy, ze jest taka szansa aby wprowadzic taki przepis. Co do BKS-u to jak chodzisz na mecze to masz pewnie na mysli 4-5 osob, ktore tak wlasnie sie zachowuja. Co dziwne ostatnio jedna z tych osob miala urodziny i przyszla na mecz..... trzezwa. Kazdy swietuje na swoj sposob ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 15 wrz 2010, 06:28

davnbb napisał(a):Sam zaczynalem chodzic na mecze majac 13-14 lat i to moje mlode lata zadecydowaly o tym, ze chodze na mecze wlasnie BKS-u.

Miałem podobnie ale jak się zorientowałem o co w tym chodzi to sobie odpuściłem.
Wyreżyserowane spektakle wolę oglądać na scenie albo na dużym ekranie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości